Tipy na dárky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fe2d89327c4be1b397a0a8d5d684bd9dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 7:49 pm    Předmět: Citovat

Pro malé sestry, setřenky, neteře a tak podobně můžu doporučit princeznovský set z Dmka. Počet produktů do setu dle finačních možností Very Happy
Obdarovala sem tak setřenku o narozeninách a mělo to úspěch. Pro devítiletou je to už asi moc "dětské", ale třeba se to bude hodit někomu jinému Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 8:37 pm    Předmět: Citovat

Já na všecky seru a je mi dobře.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 12:37 am    Předmět: Citovat

pomóc, ľudia, čo ste už úplne zblbnutí z kauflandových letákov ? Very Happy normálne ste ma vydesili.

napadol mi ako darček pre rodičov víkendový wellness pobyt, prípadne masáž, večera, divadlo - proste nejaký zážitkový/oddychový darček. tí ľudia majú dosť peňazí, aby si kúpili, čo potrebujú, s ozdobami a parfémami sa zas nikto netrafí do vkusu, sviečkami a lampičkami majú zapratanú celú obývačku etc. myslím si, že toto dobre padne každému a málokomu napadne za to "zbytočne" vyhadzovať peniaze, pritom aj oddych je veľmi dôležitý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 7:58 am    Předmět: Citovat

Jo, nějaký pobyt, zážitek apod. je rozhodně dobrý nápad - já dávala už několikrát nějaké lístky do divadla, na koncert, muzikál, operu... a mělo to vždycky velký úspěch. Mamka dostala už 2x masáže a byla moc spokojená. Takže za sebe doporučuju! (Nebo by třeba někoho potěšila poukázka ke kadeřnici, na kosmetiku, na manikúru, permanentka do sauny/bazénu, nebo na nějaký kurz - třeba taneční, nějaké cvičení...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 8:54 am    Předmět: Citovat

Pro ženskou část rodiny budu tvořit domácí mýdla, balzámky na rty, možná tepané náušnice a batikovaná trika. Ovšem s pány jsem bezradná. Jeden nevyleze z knih, ale je hooodně náročný, tak si netroufnu něco vybrat. Druhý staví dům, ale je to zatím ve stadiu kdy bych mu mohla koupit tak pytel cementu. No a s tatínkem je to nejhorší, protože nemá vlasně žádné koníčky, jen práci, do které mu nic koupit nemůžu (leda nějaký stroj za x tisíc)... Asi to skončí jídlem, není to zlý dárek, jen bych přeci jen raději něco stvořila sama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 5:25 pm    Předmět: Citovat

No já plánuju kámoškám dělat něco pleteného..jedna dostane asi návleky na ruce s tygrem z medvídka Pů a druhé taky něco a bráškoj jsem si vyhlídla na raverly takovou šálku s lebkou...ona tam není na první pohled vidět, ale až na ten další...nějak jak se to pootočí, nevím, jsem na to zvědavá, jak mi to půjde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2011 8:06 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem v DMku narazila na docela zajímavou věc (bohužel ne pro mě Laughing ).
Dárková kazeta alverde krém + sprcháč + ajurvédský čaj.
Krémů mám miliardu, sprcháčů taky a stejně radši používám mýdla a ten čaj jsem zrovna měla naložený v košíku ve větším balení, protože mě zaujal a někdo ho dostane na mikuláše Laughing
Tadyk:
JAVOROVÝ (moc hezká krabička a víc mě zaujal)

PISTÁCIOVÝ ten mě nezaujal, ale někoho možná jo.

Jinak ty odkazy, jak se tak dívám, se otevřou až po chvíli (nejdřív naskočí, že to nefunguje)
_________________
....zivot je zazrak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 7:46 pm    Předmět: Citovat

Mám na vás dotaz, protože jsem nějak na pochybách: Je dobrý dárek pro kamarádku, která si ráda lakuje nehty, pečující lak - takový multifunkční, dá se použít jak jako pečující podklad pod lak, tak jako svrchní ochranná vrstva - (do barevného se neodvažuju a hlavně už asi bude mít kde co) a pilníček proti třepení nehtů? Domluvily jsme se, že si darujeme drobnost, tak mě napadlo tohle, protože ty nehty jsou pro ní dost typické, ale zas na druhou stranu si říkám, co když už toho bude mít spoustu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 8:05 pm    Předmět: Citovat

Nevím, není to určitě zlé, ale jak říkáš, třeba to bude mít... Nevím, v jakém stavu má ruce celkově, tak co třeba nějaký krém na ruce (buď voňavý, nebo naopak přírodní kosmetiku...) a bavlněné bílé rukavičky, aby si mohla o celé ruče řádně pečovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 10:24 pm    Předmět: Citovat

Lalaith, vidíš, to mě nenapadlo Smile Děkuji za tip Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.