Tipy na dárky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0ffb14b9f4598f7a115411de4500ff3fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AliceInTheWonderland
41-80
41-80


Založen: 3.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 12:23 am    Předmět: Citovat

No.. Vánoce se nám zase blíží! Very Happy
Bohužel, jako každý rok jsem naprosto ztracena - co pro tátu a přítele? o.O
Tátově přítelkyni určitě budu dávat něco vlastnoručně dělaného - minulý rok jsem ji malovala hedvábný šátek, letoc udělám nějaký náhrdeník. Jenže co dárky pro ty chlapy..? :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 7:50 am    Předmět: Citovat

AliceInTheWonderland napsal:
No.. Vánoce se nám zase blíží! Very Happy
Bohužel, jako každý rok jsem naprosto ztracena - co pro tátu a přítele? o.O
Tátově přítelkyni určitě budu dávat něco vlastnoručně dělaného - minulý rok jsem ji malovala hedvábný šátek, letoc udělám nějaký náhrdeník. Jenže co dárky pro ty chlapy..? :-/


Předplatné ponožek Smile www.cerne-ponozky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 7:54 am    Předmět: Citovat

No, tak muž dostal batoh (už to má předem, protože z toho starého se mu začly ztrácet věci), pak dostane ještě kalendář z aviatické pouti (http://aviatickapout.cz/cs/novinky/kalendar-2013/), rodiče (oboje) řešíme opět lístky do divadla..
Děti dostanou nějaké extra barevné ponožky (nemáte někdo tip na obchod?)
Ségra je přecejen moje ségra, takže dostane to, co se líbí mně, což nebude problém.. Laughing

Tradičně řeším švagra a babičky s dědou.. A taky, co potěší historicky založenou holku, co má doma opřené meče? U ní též nevím, protože tam se s kosmetikou též nechytám..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 8:09 am    Předmět: Citovat

Barevné ponožky tady a mají i obchod v Brně. Wink

Pro muže mám knížku od jeho oblíbeného ilustrátora, sluchátka a ta třetí věc mi právě vypadla z hlavy... Rolling Eyes

Nějak letos razím myšlenku nedávat nic zbytečného a nahradit to lahví vína. Mám plné zuby zbytečných nepoužitelných dárků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 8:14 am    Předmět: Citovat

Případně vyměnit láhev vína za něco zožratelného Wink (ideálně vlastnoručně vyrobeného)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 8:16 am    Předmět: Citovat

Cha, no vidíte, jsem zapomněla, že mám dodavatele vína.. To by mohla švagryně ocenit i s tím svým..Smile Díky za připomenutí! Wink

Na ponožky se hned mrknu, dík!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 9:01 am    Předmět: Citovat

No jo, ženy. Co si děláte starosti? Chlapi řeší dárky až 23.12. večer Laughing

Mně výrazně ubylo obdarovaných, takže letos budu řešit jen 3. Neteř dostane lupen na Pink (složíme se), její máma něco na vlasy a kredit do mobilu a moje máma předplatné časopisu a trošku kosmetiky.
(Stejně mi zase řekne, ať si nepředstavuju, že mi bude dávat "nějaký dary"). Rolling Eyes
Což člověku zkazí vánoce už předem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 9:19 am    Předmět: Citovat

Tak já to vidím takhle:
přítel - škoda 110L (ovšem jen model Laughing ), pokud zbydou finance, tak plakát od Saudka nebo komix od Franka Millera (nebo Red Meat)
mamka - plantur 39 (sama si ho vybrala)
taťka - papuče důchodky (no, už je to starší pán a tyhle bačkůrky miluje)
brácha - ještě si neřekl, co chce (bratra řeším zásadně po domluvě, jinak by to mohlo dopadnout špatně)
babi - rendlík na vaření (má jen jeden šíleně omlácený)
tchyně - s přítelem se složíme na saténové povlečení
tchán - nemám ponětí, je to docela kutil, ale všechno už má...možná přispěju příteli na nějaký vrtulníček nebo co..

a absolutně nemám páru, co si mám přát já Rolling Eyes už jsem si přála prádelní koš a krabičku, do které bych schovávala vzpomínky s přítelem (lístky do kina, z koncertů...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 9:54 am    Předmět: Citovat

No, tak to já letos ještě ani netuším jediný dar. Tchýně mi vyfoukla knižní dary pro přítele jak k narozeninám, tak k Vánocům (ještěže se o tom zmínila, jinak by měl několik knížek dvojmo ode mě i od ní). Bratrovi netuším, snad si o něco řekne. Mamce něco a k tomu vlasovou kosmetiku od Urtekramu, no a tátu řeší brácha Smile Pro sebe taky nevím, co si přát, všechno mám, a co nemám to si stejně musím koupit sama (kabát, kalhoty a tak). Asi budu chtít přispět na roční tramvajenku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 1:39 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
...A taky, co potěší historicky založenou holku, co má doma opřené meče? U ní též nevím, protože tam se s kosmetikou též nechytám..

Historicky založenou holku určitě neurazíš pěti metry 100% vlny nebo lnu v přírodní barvě Smile

Já o letošních Vánocích budu několika lidem dělat jedlé dárky. Pro rodiče to vidím na eurovíkend ve Vídni a muž dostane něco, co potřebuje, ale není ochotný trávit čas v obchodě hledáním a zjišťováním. Dítě z toho ještě nemá rozum, tak taky dostane něco užitečného, zabalené tak, aby to šustilo.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.