Vosk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c53e3aadad04ee3523de076f6aad1f66Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 11:14 am    Předmět: Citovat

já pouľívám vosk v pěně od welly a taky na něj nedám dopustit. právě, nevysuąuje, neztvrdne... prostě dobrej výrobek, ale musí se s mírou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 8:43 pm    Předmět: Citovat

brácha si koupil vosk od wella design, přesněji massive wonder wax,tak jsem si to taky zkusila a už to nechci,mám vlasy jako bych si je měsíc nemyla a to sem si toho dala trošku Very Happy naštěstí jsem si to dala jen na část vlasů
jestě ktomu na tý krabičce píšou něco o lesku, ale já mám opačný pocit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 12:51 pm    Předmět: Citovat

taky mám nějakej shine a taky žádnej šajn nepozoruju... možná by to bylo vidět na krátkej černejch vlasech:) nefim:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 6:45 pm    Předmět: Citovat

no tak já mám vlnité vlasy a vosk je to nejlepší co sem kdy potkala..:)akorát si ho dávám po umytí ještě na vlhké vlasy..dělá to krásné vlny a dokonce i ten lesk.
a taky neni vosk jako vosk..nejlepší jsou většinou takové ty něco mezi tvrdým a takovým tím,co se hýbe už v kelímku..já třeba mám dobrou zkušenost s voskem od goldwellu.
santé myslím má dokonce přírodní vosk,ale ještě jsem neměla tu čest:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ufinka
0-7
0-7


Založen: 8.1.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 12:42 pm    Předmět: vosk Citovat

Ahoj, mam vlnite vlasy a vlny chci podporit, jdu zkusit koupit vosk od Sante (z netu:
Dodá vlasům přirozený tvar a zárověň je pěstí čistým kokosovým olejem a včelím voskem. Kokosový olej a přírodní vonné látky dodají vašim vlasům příjemnou vůni a nádherný lesk.)
Zní to dobře, drží tvar a přitom je tam pěstící kokosák ) Ten Sante mne fak zajímá!!

Ale taky mne láká od Matrix Curl Life krém, za skoro stejnou cenu by ho mělo být mnohem víc.
A další věc co jsem objevila na netu- Londa kondicioner ve spreji pro vlnité vlasy. Tak teď ale nevím, co si vybrat )
Jinak jsem Brňák, tak mám nejen na vlasy vyhlídnutý jojobový olej od Topvet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 10:48 pm    Předmět: Citovat

tak hlásím, že jsem si po dlouhém váhání koupila santé vosk a přestože jsem jej použila zatím jenom jednou, tak jsem příjemně překvapená. zvláštně jemně voní, má příjemnou konzistenci, stačí ho opravdu jenom malinko, netuží sice světoborně, což jsem ani vlastně nechtěla, ale dělá hezké vlnky a skvělý lesk. jedinou nevýhodou je, že se mi rychleji mastí vlasy, takže to budu mazat jenom do konců a zkusím to i na ty vlhčí vlasy, jak tady říkáte Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 8:15 pm    Předmět: Citovat

vidím, že toto téma je hoooodně frekventované Laughing ale vážně: měním své stanovisko k vosku sante. původně jsem byla nadšená, ale čím častěji jej teď používám, tím méně nadšená jsem. zejména proto, že mi někdy nepříjemně slepuje vlasy a zanechává na ruce, když si projedu vlasy, nepříjemný film, který jsem předtím nepozorovala. takže dávkuji ještě množstí menší než pidi a věřím, že je dobrý alespoň jako výživa konečků, protože na celé prameny to raději dávat už nebudu Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad a taky mám pocit, že mi rychleji plihnou vlásky, což se mi taky nelíbí Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 9:46 pm    Předmět: Citovat

no ona ta frekvence asi bude ovlivnena tim, ze vetsina dlouhovlasek ma vlasy rovny. ja nejak presne nevim, na co je. na vlny? na rozcepyreni? uprimne receno, nejak nemam zkusenost, co s nim, ale doted jsem ho nepotrebovala
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 11:28 am    Předmět: Citovat

hiami napsal:
no ona ta frekvence asi bude ovlivnena tim, ze vetsina dlouhovlasek ma vlasy rovny. ja nejak presne nevim, na co je. na vlny? na rozcepyreni? uprimne receno, nejak nemam zkusenost, co s nim, ale doted jsem ho nepotrebovala


hmmm, kamarádka má vlasy dlouhé rovné a bez vosku se neobejde, jeden kudrnatý chlapec u nás to používá rovněž, tak nevím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 7:01 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
hiami napsal:
no ona ta frekvence asi bude ovlivnena tim, ze vetsina dlouhovlasek ma vlasy rovny. ja nejak presne nevim, na co je. na vlny? na rozcepyreni? uprimne receno, nejak nemam zkusenost, co s nim, ale doted jsem ho nepotrebovala


hmmm, kamarádka má vlasy dlouhé rovné a bez vosku se neobejde, jeden kudrnatý chlapec u nás to používá rovněž, tak nevím Wink


a jak a proc ho pouziva?ja opravdu nemam potuchy, co s nim Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.