VyVolení 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=edb98be7f9a490bc70fe1641c266cdfdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bufo
21-40
21-40


Založen: 27.6.2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 4:55 pm    Předmět: Citovat

Já jsem to teď nedávno pár minut sledoval a stačilo mně to. Zrovna jim tam dávali nějaký test inteligence a to byl opravdu mazec Laughing Věděl jsem, že většina těch debílků a barbín je tam silně primitivních, ale aby neznali základní věci Shocked Bohužel to je trend dnešních reality show. Zavřít do vily bandu nějakých hloupých flákačů a národe sleduj. Příhodný název pro tuhle soutěž by mohl být spíše "Zhulení" nebo "Vyhulení".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 10:26 pm    Předmět: Citovat

bufo napsal:
Já jsem to teď nedávno pár minut sledoval a stačilo mně to. Zrovna jim tam dávali nějaký test inteligence a to byl opravdu mazec Laughing Věděl jsem, že většina těch debílků a barbín je tam silně primitivních, ale aby neznali základní věci Shocked Bohužel to je trend dnešních reality show. Zavřít do vily bandu nějakých hloupých flákačů a národe sleduj. Příhodný název pro tuhle soutěž by mohl být spíše "Zhulení" nebo "Vyhulení".

Laughing přesně...ale smutný je že za to maj prachy Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 4:37 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
bufo napsal:
Já jsem to teď nedávno pár minut sledoval a stačilo mně to. Zrovna jim tam dávali nějaký test inteligence a to byl opravdu mazec Laughing Věděl jsem, že většina těch debílků a barbín je tam silně primitivních, ale aby neznali základní věci Shocked Bohužel to je trend dnešních reality show. Zavřít do vily bandu nějakých hloupých flákačů a národe sleduj. Příhodný název pro tuhle soutěž by mohl být spíše "Zhulení" nebo "Vyhulení".

Laughing přesně...ale smutný je že za to maj prachy Evil or Very Mad


A ještě smutnější je to, že se najde strašně moc lidí, kteří to vše sledují a posílají tam své sms, které jsou parádně předražené a tak platí nejen pořad, ale i těm expertům, co jsou ve vile... Confused Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 9:12 am    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Tree napsal:
bufo napsal:
Já jsem to teď nedávno pár minut sledoval a stačilo mně to. Zrovna jim tam dávali nějaký test inteligence a to byl opravdu mazec Laughing Věděl jsem, že většina těch debílků a barbín je tam silně primitivních, ale aby neznali základní věci Shocked Bohužel to je trend dnešních reality show. Zavřít do vily bandu nějakých hloupých flákačů a národe sleduj. Příhodný název pro tuhle soutěž by mohl být spíše "Zhulení" nebo "Vyhulení".

Laughing přesně...ale smutný je že za to maj prachy Evil or Very Mad


A ještě smutnější je to, že se najde strašně moc lidí, kteří to vše sledují a posílají tam své sms, které jsou parádně předražené a tak platí nejen pořad, ale i těm expertům, co jsou ve vile... Confused Crying or Very sad


blbost lidí je nekonečná Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 11:37 pm    Předmět: Komentář Citovat

No dobře, tak to nepodnikneme, ať se nestříhá. Měl bych se pak sejít s jednou osobou, která o RS píše články. Tak jsem zvědavý. Já si jen říkám, jak by se tam projevovali ti, o kterých si myslíme hodně... V konfrontaci s těmi méně inteligentními?... Zrovna dnes jsem si přečetl o Veronice Fasterové, snad se tak jmenuje, že se v noci pomočuje... No, i kdyby, tak bych z toho nedlal senzaci - každý máme nějaké problémy... Tak ať se té holce podaří dosáhnout alespoň něčeho, po čem touží. A patřím k těm, kteří se na tyhle ořady rádi podívají. Loni v létě byla RS Bar - na Primě - jen jsem nepochopil, proč některé fakt dobré a reálné scény vůbec nedávali do sestřihů. Pak jsem si o tom přečetl. To nebyla opravdová RS. Přitom by jim to zvýšilo sledovnost. Nechápal jsem proto jejich přístup.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 8:40 am    Předmět: Citovat

Tak tahle soutěž je o neupřímnosti, přetvářkách atp. NEKOUKAM!!!! Twisted Evil Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 9:01 am    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Tak tahle soutěž je o neupřímnosti, přetvářkách atp. NEKOUKAM!!!! Twisted Evil Twisted Evil Wink

Sledovala jsem Vyvolené jedničku, byla to novinka a zajímalo mě, co to vlastně je, tahle RS- z trojky jsem viděla si 10 minut, byla tam nějaká uječená a nesympatická baba, zrovna někoho pomlouvala - takže pro mě je tenhle pořad ztráta času.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 5:25 pm    Předmět: Citovat

René Kukačová, partnerka toho vojáka Radim Šrahůlka co jde teď do duelu, si chce nechat prodloužit vlasy po zadek. Včera asi 4 ženským nařídili, aby se nějak odlišily. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 5:37 pm    Předmět: Komentář Citovat

Tonda napsal:
René Kukačová, partnerka toho vojáka Radim Šrahůlka co jde teď do duelu, si chce nechat prodloužit vlasy po zadek. Včera asi 4 ženským nařídili, aby se nějak odlišily. Cool


Když jí to zaplatí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 2:50 pm    Předmět: Citovat

Jaképak má Terezka Pergnerová překvapení na dnešní večer? Tipuji posun vysílání kvůli nízké sledovanosti. Ale nevím, jestli směrem dopředu nebo dozadu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.