VyVolení 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bbf971c5b6a3702afd06d196e6161638Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 4:13 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že to bude Dovolba, že se budou nějakým způsobem přidávat do Vily noví soutěžící. Mohli by přidat Kociána. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 1:16 pm    Předmět: Citovat

Tak co se týče VV, nikdy jsem na ně nějak úpěnlivě nekoukala, jen jsem pochytila, kdo vyhrál, pár jmen atd. Letos, víceméně z nudy, na to koukám, docela mě baví pozorovat ty mamlasy, jak se mezi sebou pomlouvají.

Co se týče Veroniky, tak když jsem viděla její medailonek, věděla jsem, že se tam dostane. Mám na podobné holky docela averzi, ale příjemně mě překvapila. Moc se mi líbí vzhledově, i když je to taková barbie, má krásné vlasy, hodí se k ní. No a ta inteligence... Myslím, že k takovým holkám patří, že jsou hloupoučké, a u nich mi to vůbec nevadí, pokud se dokáži chovat upřímně a na nic si nehrát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 2:11 pm    Předmět: Citovat

Tonda napsal:
Já si myslím, že to bude Dovolba, že se budou nějakým způsobem přidávat do Vily noví soutěžící. Mohli by přidat Kociána. Laughing


Měl jsi pravdu. Jen toho Kociána ti tam pořád nechtějí poslat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 2:38 pm    Předmět: Citovat

Nic se neděje, třeba bude další Dovolba. Mě osobně nějak zvlášť chybět nebude, ale bylo by to zajímavé, co by řekl třeba na Růženu. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ifa
21-40
21-40


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 6:49 pm    Předmět: Citovat

Viděla jsem pár dílů z první řady, tehdy jsem na to párkrát koukla, protože to bylo něco nového, tak mě to zajímalo, ale celkový dojem=nuda. A tahle řada, co zrovna běží. Mám k tomu úplný odpor. Je šílené poslouchat některé holky, jak se baví o tom, který z nich je hezčí a jak moc by ho chtěli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.