Léčebné šampony z lékárny
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=45a58e9f055e8bdfa611b7483236a19dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 5:50 am    Předmět: Léčebné šampony z lékárny Citovat

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat co říkáte na léčebné šampony z lékárny. Jsou lepší než z drogerie? Já teď tak trošku koukám po šamponu s tea tree oil od Mullera. To co jsem si o něm přečetla mě docela zaujalo, tak přemýšlím, že bych ho zkusila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 8:55 am    Předmět: Citovat

Kopretinko, já šamponům z lékárny povětšinou věřím víc než těm z drogerie. Mám s vlásky a vlasovou pokožkou docela problémy, a v podstatě už nic jiného než šampony z lékárny na svoji hlavu nedávám, protože se bojím, že by se mi vrátilo svědění a lupy.
Myslím si, že šampony které se prodávají v lékárně by měly být víc testované než ty v drogerii, ale tím si tedy nejsem úplně jistá. Nicméně mám takový lepší pocit, větší jistotu, že to co píšou na obalu daný šampon taky skutečně umí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 9:19 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Kopretinko, já šamponům z lékárny povětšinou věřím víc než těm z drogerie. Mám s vlásky a vlasovou pokožkou docela problémy, a v podstatě už nic jiného než šampony z lékárny na svoji hlavu nedávám, protože se bojím, že by se mi vrátilo svědění a lupy.
Myslím si, že šampony které se prodávají v lékárně by měly být víc testované než ty v drogerii, ale tím si tedy nejsem úplně jistá. Nicméně mám takový lepší pocit, větší jistotu, že to co píšou na obalu daný šampon taky skutečně umí. Smile


Díky za reakci na můj dotaz. Tak si ten šampon přece jen koupím. Asi by snad tedy měl být k vlasům šetrnější než ten z drogerie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 6:09 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem měla šampon z lékárny- Dan Ket proti lupům a byl perfektní takže těmto šampónům byhc určitě věřila i když i mezi nimi se může objevit červavé jablíčko že Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 6:29 pm    Předmět: Citovat

Rheesa napsal:
Taky jsem měla šampon z lékárny- Dan Ket proti lupům a byl perfektní takže těmto šampónům byhc určitě věřila i když i mezi nimi se může objevit červavé jablíčko že Wink


U lupů strašně záleží, čím jsou způsobeny, a to může být fakt hodně důvodů. Mně Dan ket nepomohl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitye
21-40
21-40


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 6:41 pm    Předmět: Citovat

Moje zkušenost se šampony z drogerie je čím dál horší, a proto jsem začala zkoušet (ačkoliv dražší) šampony z lékáren a zatím jsem byla mnohem více spokojená. Možná v tom hraje i trochu psychika, kdy si říkám, že by mi v lékárně neprodali nějaký šunt, po kterém mi vypadnou všechny vlasy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 4:16 pm    Předmět: Citovat

Taky mám tendenci šamponům z lékárny víc věřit... Ale třeba o Vichy jsem slyšela, že je to obyčejný "drogérkový" šampón, jen ho předražili a dali do lékáren, a že nestojí za nic, já s ním mám ale dobré zkušenosti (konkrétně na mastné vlasy). I v lékárně je potřeba hledat, co komu vyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 6:28 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Taky mám tendenci šamponům z lékárny víc věřit... Ale třeba o Vichy jsem slyšela, že je to obyčejný "drogérkový" šampón, jen ho předražili a dali do lékáren, a že nestojí za nic, já s ním mám ale dobré zkušenosti (konkrétně na mastné vlasy). I v lékárně je potřeba hledat, co komu vyhovuje.


Já tedy Vichy šampon taky můžu, konkrétně šampon pro rychle mastící se vlasy, ten byl perfektní... Ovšem řadu na pleť od této firmy ani náhodou, říkala mi kosmetička, že je na tuto kosmetiku velice mnoho alergických reakcí, a já jsem toho bohužel důkazem Crying or Very sad Chce to ale asi fakt hledat, co sedne jednomu nemusí sednout druhému Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 2:20 am    Předmět: Citovat

Já teda z drogerie už šampony nekupuju max. Niveu a to už taky jen málokdy.
Kupuju hlavně přírodní,z lékárny znám jen Alpecin C1 a ten je fajn apak Ještě zde zmiňované Vichy a to je parádní šampon můžu jen doporučit.
Vynikající šampon na lupy je T-gel od neutrogeny,funguje okamžitě a vlasy jsou po něm hezké a mám dojem,že neobsahuje ani silikony Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 7:26 pm    Předmět: Citovat

Šamponům z lékárny bych věřila více než těm drogerijním, přece by v lékárně neprodávali nějaké svinstvo Embarassed Question Kamarádka měla od Vichy na mastné vlasy a velmi si ho chválila Laughing já jsem vždycky měla jen drogerii Confused Teď pokukuju po Dolivě z lékárny, jen co dojde Weleda a aj ty jejich krémíky vypadají lákavě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.