Šampon Henna
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a9b3ed6d7e3dc2dc439124944f8b57c7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 6:22 am    Předmět: Šampon Henna Citovat

Skusali ste niekto tento regeneracny sampon od firmy Henna??Ake su vase skusenosti s nim??
Ja som ho mal vcera,a zda sa mi,ze moje jemne vlasy su o nieco pevnejsie,ale zasa sa mi neako blbo krutia,heh Wink
Tak cakam na vase dotazy a skusenosti. Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 9:03 am    Předmět: Citovat

Měla jsem, zezačátku to bylo celkem dobrý, ale pak se mi dělaly lupy.
Vyhodila jsem ho.
Ale někomu může sednout Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 3:30 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem ho měla,bylo napsané že je to jemný šampon,ale takový vysoušeč a devastátor vlasů jsem ještě nezažila. Vlasy sice měly objem ale byly přesušené a takové divné. Krom toho mi po něm začaly padat vlasy. Asi to bylo způsobeno více faktory ale ten šampon to spustil. Letěl do koše a už nikdy bych si ho na hlavu nedala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 5:38 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Taky jsem ho měla,bylo napsané že je to jemný šampon,ale takový vysoušeč a devastátor vlasů jsem ještě nezažila. Vlasy sice měly objem ale byly přesušené a takové divné. Krom toho mi po něm začaly padat vlasy. Asi to bylo způsobeno více faktory ale ten šampon to spustil. Letěl do koše a už nikdy bych si ho na hlavu nedala.


Tak to je aj moj nazor!!!!Podla navodu na sampone som mal mat krasne vyzivene vlasy..A vysledok-SUCHE,HNUSNE vlasy...Fuuuj uz si ho nikdy na hlavu nedam...A vysiel ma rovnych 100 sk..Normalne lutujem,ze som ho kupil.Neviem,co s nim spravim....Nekupi dakto??Asi ne,ja viem.. Rolling Eyes Wink Laughing Laughing Laughing Cool Cool Cool
A co regeneracny balzam???Sedel niekomu??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 7:36 pm    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:
*Leontýnka* napsal:
Taky jsem ho měla,bylo napsané že je to jemný šampon,ale takový vysoušeč a devastátor vlasů jsem ještě nezažila. Vlasy sice měly objem ale byly přesušené a takové divné. Krom toho mi po něm začaly padat vlasy. Asi to bylo způsobeno více faktory ale ten šampon to spustil. Letěl do koše a už nikdy bych si ho na hlavu nedala.


Tak to je aj moj nazor!!!!Podla navodu na sampone som mal mat krasne vyzivene vlasy..A vysledok-SUCHE,HNUSNE vlasy...Fuuuj uz si ho nikdy na hlavu nedam...A vysiel ma rovnych 100 sk..Normalne lutujem,ze som ho kupil.Neviem,co s nim spravim....Nekupi dakto??Asi ne,ja viem.. Rolling Eyes Wink Laughing Laughing Laughing Cool Cool Cool
A co regeneracny balzam???Sedel niekomu??



Skus v něm prát ponožky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 6:31 am    Předmět: Citovat

Skus v něm prát ponožky Very Happy[/quote]

Asi to bude najlepsi napad.Ale take drahe mydlo na ponozky... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cookie
21-40
21-40


Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 2:23 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si ho teď taky koupila (naštěstí stál jenom kolem 50 Kč), použila jsem ho jednou a byl docela ok, ale druhý den mi začaly elektrizovat vlasy a byly přesušené. Asi ho budu používat jenom na to umytí před aplikací henny. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 11:38 am    Předmět: Citovat

Vím, že tu hodně někteří psali o Henně a vychvalovali si ho, ale nevím jestli psali jen o šampónu nebo i o jiných přípravcích z Henny. Já si ho, ale koupila při prvním použitím mi přišly vlasy pevné, ale špatně se mi rozčesávaly a měla jsem je tvrdé. Také se mi začly divně kroutit task nevím no. Rolling Eyes Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 11:59 am    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
Vím, že tu hodně někteří psali o Henně a vychvalovali si ho, ale nevím jestli psali jen o šampónu nebo i o jiných přípravcích z Henny. Já si ho, ale koupila při prvním použitím mi přišly vlasy pevné, ale špatně se mi rozčesávaly a měla jsem je tvrdé. Také se mi začly divně kroutit task nevím no. Rolling Eyes Confused


Presne moj pripad-vlasy nerozcesatelne,cudne sa krutia...Momentalne pouzivam aj ich kondicioner,teda regeneracny balzam-ale nic moc.Vlasy su po nom moc jemne...Asi ho vyradim.Som sklamany z nich,ale co uz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 5:15 pm    Předmět: Citovat

TAk to já ten šampon henna mám rada, střídám ho s urtekramem...já si vlasy rozčesávám jenom před mytím, jináč ani ne po umytí, prostě je nechám volně uschnout a už je nečešu a jsou krásně lesklé a pevné...no nevim, na každého to působí asi fakt jinak...budu ho používat dál... jo jenom jestli jsem rozumněla správně, myslíte ten šampon např. z DM drogerie? používám ten bylinný šampon i tu regenerační hennu a jsem s tím spokojená Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.