Ryor
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=298c8d5dc641f92a1a788d8ffb8003a1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 11:42 am    Předmět: Citovat

A mám další tip: bylinný šampon od Ryoru. No já vím, že tahle značka asi nemá takové renomé, ale kupodivu šamponek je hooooodně dobrý. Nesvědí, vlasy se krásně lesknou, dobře se rozčesávají a jsou poslušné. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 11:53 am    Předmět: Citovat

Tereza napsal:
A mám další tip: bylinný šampon od Ryoru. No já vím, že tahle značka asi nemá takové renomé, ale kupodivu šamponek je hooooodně dobrý. Nesvědí, vlasy se krásně lesknou, dobře se rozčesávají a jsou poslušné. Very Happy


Zajímavý nápad, koupím si ho. Mám od nich krémy a jiné věci a jsou moc dobré.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 6:45 am    Předmět: Ryor Citovat

Tak jsem zas pořídila vlasovou péči od ryoru- šampon, kondicioner, balzám. Pořizuju vždy když se mi nechce zkoušet něco jiného a nemám moc peněz. Mám kousek značkovou prodejnu, takže šampon mi vyjde na nějakých 70kč, což je paráda.

Ráda bych se zeptala nějakého chemika, co je zač chloracetamid, protože Ryor ho má téměř ve všech výrobcích.

Používám od něj krémy noční, denní, odličovací emulzi, peeling, mléka na tělo, čisticí pěnu... Všechno mi to vyhovuje. Jen ten chloracetamid se mi nezdá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 6:50 am    Předmět: Re: Ryor Citovat

Marianna napsal:
Tak jsem zas pořídila vlasovou péči od ryoru- šampon, kondicioner, balzám. Pořizuju vždy když se mi nechce zkoušet něco jiného a nemám moc peněz. Mám kousek značkovou prodejnu, takže šampon mi vyjde na nějakých 70kč, což je paráda.

Ráda bych se zeptala nějakého chemika, co je zač chloracetamid, protože Ryor ho má téměř ve všech výrobcích.

Používám od něj krémy noční, denní, odličovací emulzi, peeling, mléka na tělo, čisticí pěnu... Všechno mi to vyhovuje. Jen ten chloracetamid se mi nezdá...


To jsem našla na netu: chloracetamid je povolená konzervační látka,která se používá v hodně krémech,mýdlech apod. Je povolená do 0,3%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 7:21 am    Předmět: Re: Ryor Citovat

Llucy napsal:


To jsem našla na netu: chloracetamid je povolená konzervační látka,která se používá v hodně krémech,mýdlech apod. Je povolená do 0,3%


Díky moc...
Jenže jak už jsem mnohokrát zjistila, to že je to povolené, ještě nic moc neznamená, takže to stejně může být sajrajt Confused

Nicméně co vy všichni a Ryor? Máte rádi? Mají vaše vlasy rády?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 7:22 am    Předmět: Re: Ryor Citovat

Marianna napsal:
Tak jsem zas pořídila vlasovou péči od ryoru- šampon, kondicioner, balzám. Pořizuju vždy když se mi nechce zkoušet něco jiného a nemám moc peněz. Mám kousek značkovou prodejnu, takže šampon mi vyjde na nějakých 70kč, což je paráda.

Ráda bych se zeptala nějakého chemika, co je zač chloracetamid, protože Ryor ho má téměř ve všech výrobcích.

Používám od něj krémy noční, denní, odličovací emulzi, peeling, mléka na tělo, čisticí pěnu... Všechno mi to vyhovuje. Jen ten chloracetamid se mi nezdá...


Moje mamka má taky moc ráda ryor.Já dřív když sem měla akné tak mi moc nesedl ale to asi nebyla jeho vina protože mi nepomohlo nic Laughing Teda akné je nadnesený výraz no ale občas sem byla puntíkovatá na čele úžasně no Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 7:30 am    Předmět: Re: Ryor Citovat

Denynka napsal:


Moje mamka má taky moc ráda ryor.Já dřív když sem měla akné tak mi moc nesedl ale to asi nebyla jeho vina protože mi nepomohlo nic Laughing Teda akné je nadnesený výraz no ale občas sem byla puntíkovatá na čele úžasně no Mad


Ty věci na akné mi taky moc nepomáhaly, ale stejně jako Ty jsem nepozorovala efekt ani u jiných značek. Na to je stejně nejlepší to co ti napíše kožní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 12:49 pm    Předmět: Citovat

Má tu někdo zkušenost z českým Ryorem? Měla by to být nějaká polopřírodní kosmetika, dostala jsem k ježíšku mlíčko, tonikum a krém- hydratační a zatím jsem spokojená. Nevíte něco o jeho krému na oči s kaviárem? Mám problém s tmavými kruhy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 1:41 pm    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Má tu někdo zkušenost z českým Ryorem? Měla by to být nějaká polopřírodní kosmetika, dostala jsem k ježíšku mlíčko, tonikum a krém- hydratační a zatím jsem spokojená. Nevíte něco o jeho krému na oči s kaviárem? Mám problém s tmavými kruhy.


Ryor jsem používala dlouhá léta, byla jsem s ním hodně spokojená, má různé řady na různé typy pleti. Řekla bych, že je to něco podobného jako Oriflame "přírodní kosmetika" která používá výtažky z bylinek, ale chemie je tam také hodně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 2:06 pm    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Má tu někdo zkušenost z českým Ryorem? Měla by to být nějaká polopřírodní kosmetika, dostala jsem k ježíšku mlíčko, tonikum a krém- hydratační a zatím jsem spokojená. Nevíte něco o jeho krému na oči s kaviárem? Mám problém s tmavými kruhy.


Ryor není špatný, dlouho jsem od nich používala třeba noční krém s koenzymem Q10 nebo čistící mléko. Vlasová kosmetika je taky celkem příjemná, nějaké ohlasy jsou zde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.