Ryor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d89b4f21b31ed875200a816e7b211081Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 2:50 pm    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
plavunik napsal:
MarkétaMaláková napsal:
Tak jsem si nedávno pořídila pleťovou čistící vodu na mastnou pleť a jsem příjemně překvapená Very Happy


To je tá z radu Aknestop či? Obsahuje prosím Ťa alkohol? Smile


Přesně je topro smíšenou a mastnou pleť a alkohol obsahuje.. Chtěla jsem původně taky to aknestop a boužel ho neměli, tak jsem vzala tohle a příde mi to dobré Very Happy


Ja som tiež nad touto radou premýšľala...chcela som skúsiť kombináciu toho krému pre mastnú a zmiešanú pleť (s citrusom či s čím to je?) a peny z aknestop, tá mi ako jedna z mála vecí na akné naozaj pomohla, ale škoda, že nie dlhodobo Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 4:38 pm    Předmět: Citovat

Ahojky. Nevíte, jestli tento bez oplachový Balzám na vlasy s ceramidy od Ryoru má v sobě silikony? A jejich bylinný šampon SLS? Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 4:52 pm    Předmět: Citovat

lenkahrabalkova napsal:
Ahojky. Nevíte, jestli tento bez oplachový Balzám na vlasy s ceramidy od Ryoru má v sobě silikony? A jejich bylinný šampon SLS? Děkuji.


bezoplachový balzám silikony nemá, teda jestli nemají nějaké nové složení, ale nějaký ten rok zpátky neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atra.Dark
161-320
161-320


Založen: 31.8.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 7:40 pm    Předmět: Citovat

lenkahrabalkova napsal:
Ahojky. Nevíte, jestli tento bez oplachový Balzám na vlasy s ceramidy od Ryoru má v sobě silikony? A jejich bylinný šampon SLS? Děkuji.


A bylinný šampon má SLS, teda aspoň ten můj Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 11:45 am    Předmět: Citovat

Musím pochválit krém aknestop - používám ho na den i na noc a sedí mi zatím nejlíp ze všech krémů, co jsem vyzkoušela (ač přiznávám, že žádné závratné množství jich nebylo). Je taková tekutější a méně hutný, příjemně se maže a dobře vsakuje, pleť se mi po něm pak skoro nemastí, ale přitom není suchá. Kam se hrabou různé matující krémy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makec
8-20
8-20


Založen: 29.9.2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 1:57 am    Předmět: Citovat

Mě zase vyhovuje matující krém s mořskými řasami. Oproti jiným dražším krémům opravdu aspoň částečně matuje. (Samozřejmě to není úplný zázrak, ale rozdíl tam vidět je.) A docela mě překvapilo, že má Ryor i vlasovou kosmetiku, toho jsem si nikdy nevšimla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartiFellien
21-40
21-40


Založen: 27.12.2013
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne prosinec 29, 2013 9:55 pm    Předmět: Citovat

Ryor šampon je moc fajn, mám ho ráda Smile. Mám po něm i takovou hodně svěží pokožku hlavy, takovou zklidněnou Smile. Když jsem si v létě spálila pěšinku, byl na to tento šampon ideální Smile. Akorát mi hrozně rychle ubývá, no, mám velikou spotřebu šamponů a často mám hluboko do kapsy (no jo, těžký je život studenta Very Happy ), takže sáhnu i po levnějších...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 12:18 pm    Předmět: Citovat

Narazila jsem na zajímavou věc, Ryor má (už asi delší dobu), přípravek na zpomalení růstu chlupů Twisted Evil To jako fakt něco takového může existovat? Proto se chci znalých zeptat: Co je v tom složení za látku, která tohle může způsobovat? To přece musí být nějaký dryják, aby něco takového fungovalo (holky na netu tvrdí, že to funguje), nebo ne?

Složení jsem našla zde
http://www.blogerky.cz/Files/Articles/e68fd3ca-2a99-4cff-b087-093d4dd49c38_full.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 12:37 pm    Předmět: Citovat

No neviem, ja by som radšej vyskúšala toto http://www.jannine.sk/olej-na-odstranenie-chlpkov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 12:42 pm    Předmět: Citovat

nejsem znalec ale... ale do očí mě praštily deriváty toho carbocysteinu, a vůbec, skupina CARBO se tam vyskytuje v těch neobvyklých sloučeninách- takže ten v tom asi částečně bude mít prsty. jinak tam jsou spíš látky, který v kosmetikách bývají..vidim močovina, hydroxid sodný, vosk, parabeny, potaš, butany, glycerin..spousta tohohle je i všude jinde.. a ta ohromující účast bylin ve složení mi přijde hrozně komická Very Happy ..hlavně ten ananas teda! Very Happy proč je tam chmel, který jinak zabraňuje vypadávání vlasů a tak, to nechápu Very Happy no ale stejně..nechtěla bych si to dát na hlavu (a teda ani na nohy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.