Ryor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d5fd013cf041866ecd436f31edec5d65Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rezaakatto
21-40
21-40


Založen: 21.6.2013
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 8:43 am    Předmět: Ryor šampon + smývací kondicionér a denní krém Citovat

Hodnocení:

Šampon: No, po používání Alverde zůstanu u Ryoru, je to neporovnatelný rozdíl. Vlasy mi po něm přijdou mnohem hezčí.

Kondicionér: Vlasy se po něm hezky rozčesávají a přijde mi, že vůbec nezatěžuje.

Denní krém s amaranthovým olejem a hedvábím: neurazil, ale ani nenadchl. Musím dávat pozor, kolik si ho dám, protože když dám jen o malilinko více, tak už po něm mám mastnou pleť..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: ne únor 05, 2017 9:21 pm    Předmět: Citovat

Oprašuji zapomenuté téma, snad nebude vadit že nevlasově. Šampony ani kondicionéry od Ryoru vyzkoušené nemám, ale zbožňuji jejich pleťové krémy. Moje pleť je aknózní, místy suchá (hlavně teď v zimě) a má velké sklony k ucpávání pórů. A právě kvůli tomu poslednímu důvodu jsem krémy používala s odporem a jen když to bylo nejnutnější. Od objevení krému právě od Ryoru z řady na intolerantní pokožku jsem na krémování závislá Embarassed Je lehký, snadno se vstřebává, bez silikonů, neucpává póry, pleť je hezky sjednocená, hydratovaná. Na akné žádný zázrak, ale rozhodně jej nezhoršuje. Jako další jsem si pořídila sérum z arganové řady a taky obrovská spokojenost. Chystám se i na jejich nový krém s konopím, tak uvidíme Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.