Nebezpečné látky v šamponech - SLS apod.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ce18f23df21cbb5fc380b1243caeec24Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 10:35 am    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
No podle mě je to třeba vyzkoušet.Já Laveru nikdy neměla..
Jinak s tím Laurylem(pokud chcete Laurethem)sulfátem sodným...do šampónů se dává proto, aby lépe pěnily a navíc je to levná látka.Ale ve skutečnosti je to strašně silná chemikálie, která se používá i na DRHNUTÍ PODLAH!Navíc je rakovinotvorná.Při mytí způsobuje dráždění v očích a svědění pokožky.Většina šampónů píše ve svém složení SLS jako první obsaženou látku, což znamená, že je dotyčný šampon vyráběn převážě na ní!


Lauryl sulfát a laureth sulfát není to samé!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 10:54 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Káťa napsal:
Awerin napsal:
No fuj....a nevíš jaká zubní pasta to obsahuje?


Prý každá. ... ted si tu složku nevybavím, ale mužná, že je to fluor. Že fluor+chlor=chloroform. Zkusím někdy vyzkoušet pastu od Urtekrammu...



Na netu jsem četla o aspartamu - že v těle reaguje s něčím (nevím s čím Embarassed ) a vzniká z něj formaldehyd - br... těžko říct, zda je to všechno pravda, ale pokud ano, není divu, že rakoviny je čím dál víc a u stále mladších lidí.


Aspartamu se vyhýbám jako čert kříži! A je to čím dál víc těžší, štve mě, že ho cpou už skoro do všeho, protože je levnější než cukr. A ještě nám lžou, že ho tam dávají kvůli naší linii. Přitom jde jen o kšeft. Já jsem také o aspartamu četla, že u citlivějších lidí dokáže vyvolat epileptický záchvat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 1:17 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Asi jsem to blbě zformulovala Laughing Sodium laureth sulfate je v pohodě,problém by by kdyby tam bylo místo slova "laureth" slovo "lauryl". Jinak se omlouvám za způsobení paniky. Jo a už jsem si zjistila odpověď. Ammonium lauryl sulfát je dražší,takže ho obsahují dražší kosmetické výrobky a je z těch tří úplně nejlepší. Takže vyvarovat se u šamponů toho sodium lauryl sulfate,ostatní být můžou Laughing Very Happy


Ježiš to sem si oddychla:DUž sem myslela že se objesím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 4:09 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
*Leontýnka* napsal:
Asi jsem to blbě zformulovala Laughing Sodium laureth sulfate je v pohodě,problém by by kdyby tam bylo místo slova "laureth" slovo "lauryl". Jinak se omlouvám za způsobení paniky. Jo a už jsem si zjistila odpověď. Ammonium lauryl sulfát je dražší,takže ho obsahují dražší kosmetické výrobky a je z těch tří úplně nejlepší. Takže vyvarovat se u šamponů toho sodium lauryl sulfate,ostatní být můžou Laughing Very Happy


Ježiš to sem si oddychla:DUž sem myslela že se objesím Laughing


Amonium lauryl obsahuje i Pantene Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 6:16 pm    Předmět: Citovat

Já četla že SLS je Sodium Lauryl sulfate a SLES je Sodium Laureth sulfate, který se používal dříve, ale teď ho nahradil SLS a prý je snad ještě horší než SLES Confused No nevim každopádně je to hnus Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 6:37 am    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Já četla že SLS je Sodium Lauryl sulfate a SLES je Sodium Laureth sulfate, který se používal dříve, ale teď ho nahradil SLS a prý je snad ještě horší než SLES Confused No nevim každopádně je to hnus Evil or Very Mad

Myslím, že stojí za to si přečíst toto:
http://www.hoax.cz/cze/index.php?action=hoax_detail&id=394&pageDesc=zkontrolujte_si_svuj_sampon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 6:45 am    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Awerin napsal:
Já četla že SLS je Sodium Lauryl sulfate a SLES je Sodium Laureth sulfate, který se používal dříve, ale teď ho nahradil SLS a prý je snad ještě horší než SLES Confused No nevim každopádně je to hnus Evil or Very Mad

Myslím, že stojí za to si přečíst toto:
http://www.hoax.cz/cze/index.php?action=hoax_detail&id=394&pageDesc=zkontrolujte_si_svuj_sampon


Hm, takže je to vlastně fáma...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 8:08 am    Předmět: Citovat

Myslím, že stojí za to si přečíst toto:
http://www.hoax.cz/cze/index.php?action=hoax_detail&id=394&pageDesc=zkontrolujte_si_svuj_sampon[/quote]
Tak já už nevím..jeden říká to a druhej zas tohle...kdyby to byli politici,nevěřím ani jednomu ale takhle...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 8:15 am    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Myslím, že stojí za to si přečíst toto:
http://www.hoax.cz/cze/index.php?action=hoax_detail&id=394&pageDesc=zkontrolujte_si_svuj_sampon

Tak já už nevím..jeden říká to a druhej zas tohle...kdyby to byli politici,nevěřím ani jednomu ale takhle...[/quote]

Taky nevím, chce to asi zachovat si zdravý selský rozum Very Happy Pravda bude někde uprostřed, nemyslím si, že to bude úplně ideální ale nedělala bych z toho drama Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 8:24 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Denynka napsal:
Myslím, že stojí za to si přečíst toto:
http://www.hoax.cz/cze/index.php?action=hoax_detail&id=394&pageDesc=zkontrolujte_si_svuj_sampon

Tak já už nevím..jeden říká to a druhej zas tohle...kdyby to byli politici,nevěřím ani jednomu ale takhle...


Taky nevím, chce to asi zachovat si zdravý selský rozum Very Happy Pravda bude někde uprostřed, nemyslím si, že to bude úplně ideální ale nedělala bych z toho drama Laughing[/quote]

Asi tak nějak.Přece používat látky které by nakazily někoho rakovinou nebo AIDS musí být ale zakázaný ne?Zkrátka to nebudu hrotit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.