Nebezpečné látky v šamponech - SLS apod.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7845e29f3181b48ad5e4aeab9635e56fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 8:27 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Denynka napsal:
Myslím, že stojí za to si přečíst toto:
http://www.hoax.cz/cze/index.php?action=hoax_detail&id=394&pageDesc=zkontrolujte_si_svuj_sampon

Tak já už nevím..jeden říká to a druhej zas tohle...kdyby to byli politici,nevěřím ani jednomu ale takhle...


Taky nevím, chce to asi zachovat si zdravý selský rozum Very Happy Pravda bude někde uprostřed, nemyslím si, že to bude úplně ideální ale nedělala bych z toho drama Laughing[/quote]
Asi tak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 3:54 pm    Předmět: Citovat

já se SLS vyhýbám přeci jen Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 7:09 pm    Předmět: Citovat

možná po mě někdo vyjede, ale neodpustím si rýpnout-to je na tom něco špatného, že se tím myjou podlahy?? Laughing Podlahy se myjou i vodou, co myslíte, je voda pro vlasy špatná, když se s ní myjou i podlahy? Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 7:11 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
já se SLS vyhýbám přeci jen Wink


Já též... se snažím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 8:44 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
možná po mě někdo vyjede, ale neodpustím si rýpnout-to je na tom něco špatného, že se tím myjou podlahy?? Laughing Podlahy se myjou i vodou, co myslíte, je voda pro vlasy špatná, když se s ní myjou i podlahy? Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing teď jsem se konečně dneska pobavila... ale máš pravdu, Soufflet Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ragdoll
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 7:54 am    Předmět: Nebezpečné látky v šamponech - SLS apod. Citovat

Dnes ráno jsem narazila na Greenpeacesácké stránky a to, co jsem objevila, mě fakt šokovalo. Je tam taková rubrika - Toxický domov, kde je seznam veškeré tělové kosmetiky, která obsahuje nebezpečné látky. Překvapilo mě, že i tak kvalitní kosmetika jako kerastase nebo wella obsahuje ftaláty. A tyhle látky, např. v elseve, fructis, palmolive, jsem si dvacet let plácala na hlavu. Naštěstí tam moje nyní oblíbená logona má zelenou. Chtěla bych jen vědět, jestli myslíte, že se tyhle věci odbouraly, nebo se někde střádají a projeví se třeba za dvacet let. Nejsem totiž chemik ani biolog... Sad Díky za odpovědi

Na seznam šamponů se můžete mrknout http://www.toxickydomov.cz/produits.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 9:05 am    Předmět: Citovat

To je teda síla...ach jo...všude samá chemie...blé...
Ragdoll: Díky za odkaz....takových informací....ale jsem z toho v šoku... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 9:13 am    Předmět: Citovat

No, ja o tom uz dlouho vim, zvlaste ftalaty by se nikde objevovat nemely, jenze ouha. Pokud je nekde ftalat, ministerstvo vetsinou zakaze prodej daneho vyrobku, jak to, ze jsou jeste na trhu??
Mimochodem, nedavno mi dosel sampon a chtela jsem si poridit kokosovy od firmy Pure Fiji, myslim, ze ho to par lidi chvalilo. Slecna v bioobchudku mi rekla, ze sampon a kondicioner prodavat uz nebudou, jelikoz obsahoval karcinogeny...husty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 9:56 am    Předmět: Citovat

Lenna napsal:
No, ja o tom uz dlouho vim, zvlaste ftalaty by se nikde objevovat nemely, jenze ouha. Pokud je nekde ftalat, ministerstvo vetsinou zakaze prodej daneho vyrobku, jak to, ze jsou jeste na trhu??
Mimochodem, nedavno mi dosel sampon a chtela jsem si poridit kokosovy od firmy Pure Fiji, myslim, ze ho to par lidi chvalilo. Slecna v bioobchudku mi rekla, ze sampon a kondicioner prodavat uz nebudou, jelikoz obsahoval karcinogeny...husty.


Fakt Question Tak to je síla, zrovna od téhle firmy bych to nečekala Exclamation Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 9:58 am    Předmět: Re: Nebezpečné látky v šamponech Citovat

ragdoll napsal:
Dnes ráno jsem narazila na Greenpeacesácké stránky a to, co jsem objevila, mě fakt šokovalo. Je tam taková rubrika - Toxický domov, kde je seznam veškeré tělové kosmetiky, která obsahuje nebezpečné látky. Překvapilo mě, že i tak kvalitní kosmetika jako kerastase nebo wella obsahuje ftaláty. A tyhle látky, např. v elseve, fructis, palmolive, jsem si dvacet let plácala na hlavu. Naštěstí tam moje nyní oblíbená logona má zelenou. Chtěla bych jen vědět, jestli myslíte, že se tyhle věci odbouraly, nebo se někde střádají a projeví se třeba za dvacet let. Nejsem totiž chemik ani biolog... Sad Díky za odpovědi

Na seznam šamponů se můžete mrknout http://www.toxickydomov.cz/produits.php


Je to hrozný Exclamation Akorát nevím,jestli tomu věřit, když je to od Greenpeace Question Na tuhle organizaci jsem slyšela taky různé názory,tak nevím Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.