Marodí nám mazlíčci...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=27b3293f54709cf5b32b2f547a28acddZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 7:20 pm    Předmět: Citovat

Day napsal:
Klarusa napsal:
Day napsal:
Hm, tak tohle vlákno bych mohla pěkně zaplnit, myslím, že nás zná většina veterinářů v severomoravském kraji Sad Máme astmatickou foxteriérku a celá rodina nás pomlouvá, že vyhazujeme peníze atd...Nebylo by nejjednodušší nechat ji uspat? Ale my ji nedáme. Confused


Určitě ji nedejte. My jsme měli foxe se silným revmatem... Bohužel poměrně se to na něm po pár letech dost negativně podepsalo, nejspíš i kvůli tomu užíváním léků.. Crying or Very sad


Hm, tak to znám, lara dostala loni hrozně silný záchvat, po kterém ji nadopovali spoustou kortikoidů a nevím čím ještě, pak měla šílené hodnoty při jaterních testech. Tak musí držet dietu a papá líp než tatínek. Smile Vypadá bobek hrozně staře, jsou ji teprve tři. Musí se ji stříkat sprej do tlamky, ale ona moc nechápe, že musí vdechnout, dokonce jí vůbec nemůžeme vysvětlit, že je to pro ni dobré, věřili byste tomu? Smile Ale je to naše zlatíčko... Když jsem v Brně, pesan mi hrozně chybí, až to jen trochu půjdu, tak si nějakého pořídím.
Jo a v noci taky chrápe... Laughing


No, náš Dan asi částečně dojel i na tu zátěž z léků... Crying or Very sad Taky během jednoho roku vzhledově hrozně zestárl, ale nebyl až takový mladík, měl přes devět roků.
Každopádně ať vám Lara prospívá Wink
Taky si jednou, až bude prostor, chceme pořídit psa - samozřejmě foxe Wink Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 7:51 pm    Předmět: Citovat

No jo marodí!!! Celou noc naši psi hodně zvraceli, ráno jsme s nima museli na veterinu - ted leží oba na polštáři, zakrytí dekou, uplní pacienti. Sad Doufám, že ráno už budou v pořádku!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 9:52 pm    Předmět: Citovat

Taky máme nemocnou Sáru, chuděrka, má zánět análních žláz a uší... Zítra s ní zase jdeme k veterináři. Nemocná je i Nella, náš pudlík, je ji už 17 let, tak těch chorob má trochu víc, ale jinak se pořád drží a na to, kolik ji je let, jsou ty choroby zanedbatelné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 9:07 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
No jo marodí!!! Celou noc naši psi hodně zvraceli, ráno jsme s nima museli na veterinu - ted leží oba na polštáři, zakrytí dekou, uplní pacienti. Sad Doufám, že ráno už budou v pořádku!


Tož, Ili, držím palce, snad to bude dobré Wink
Jinak naše drahá Luna taky "marodí", ale ono se to táhne už strašně dlouho, má nějakou alergii, takže se jí dělají takové mokvavé boláky na krku. Léčil ji (bez většího úspěchu...) už veterinář v Brně, teď má nového, tož uvidíme, jak si s tím poradí. Ale říkal, že se to hodně vrací a trvá to dost dlouho (všimli jsme si... Rolling Eyes Laughing ). Doporučil nám přestat ji krmit průmyslově vyráběnými krmivy a zkoušet vždycky delší dobu jeden druh masa.. Tak teď má naše dáma "kuřecí" období... Ještě ztropila parádní scénu v ordinaci, byla jak saň Rolling Eyes Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 9:41 am    Předmět: Citovat

Jo, s miláčky je kříž. Já jeden čas uvažovala o studiu veteriny, ale pak zvítězila pohodlnost a zůstala jsem v Praze na příroďárně. Asi troje prázdniny jsem strávila pomáháním na jedné pražské veterině, teda, kolikrát to bylo onervy... Ale krásná zkušennost. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 12:15 pm    Předmět: Citovat

Tchýně totiž od někoho dostala balík čokoládových zlomků. Jenže to byla ta hnusná náhražka čokolády - spíš tuk obarvený kakaem, skoro nepoživatelný a bábina se rozhodla, že to bude přídávat do krmení slepicím. Sáček s čokoládou položila na zem v kotelně a dostali se k němu naše dvě psí šelmy - a všechno to naráz do sebe hladně narvali - bylo toho tak půl kila. No a pak celou nac zvraceli něco jako "čokoládový gel". Měla jsem strach, že to nepřežijí, po půlnoci jsem volala i na veterinární pohotovost, psi byli malátní, měli třesavku, snad i teplotu. Dnes už to s nimi vypadá dobře. Doufám, že se poučí a čokoládě se vyhnou obloukem, čunčata jedny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 12:26 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Tchýně totiž od někoho dostala balík čokoládových zlomků. Jenže to byla ta hnusná náhražka čokolády - spíš tuk obarvený kakaem, skoro nepoživatelný a bábina se rozhodla, že to bude přídávat do krmení slepicím. Sáček s čokoládou položila na zem v kotelně a dostali se k němu naše dvě psí šelmy - a všechno to naráz do sebe hladně narvali - bylo toho tak půl kila. No a pak celou nac zvraceli něco jako "čokoládový gel". Měla jsem strach, že to nepřežijí, po půlnoci jsem volala i na veterinární pohotovost, psi byli malátní, měli třesavku, snad i teplotu. Dnes už to s nimi vypadá dobře. Doufám, že se poučí a čokoládě se vyhnou obloukem, čunčata jedny.

No hlavně by se asi měla poučit tchýně Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 12:38 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
No hlavně by se asi měla poučit tchýně Rolling Eyes

.. no.... hm - já jsem to nechtělá psát, aby to nevypadalo, že si na ni stále stěžuji. Je fakt, že loni nastražila jakýsi jed na potkany po celé zahradě- to už jsem se neudržela a trošinku si dovolila nesouhlasit s jejím konáním. Přece jen - dva psi, jeden kocour a jed na potkany (navíc imaginární potkany - zjistili jsem, že ten čurbes pocházel od kuny) - to nejde dohromady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 12:40 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
dana napsal:
No hlavně by se asi měla poučit tchýně Rolling Eyes

.. no.... hm - já jsem to nechtělá psát, aby to nevypadalo, že si na ni stále stěžuji. Je fakt, že loni nastražila jakýsi jed na potkany po celé zahradě- to už jsem se neudržela a trošinku si dovolila nesouhlasit s jejím konáním. Přece jen - dva psi, jeden kocour a jed na potkany (navíc imaginární potkany - zjistili jsem, že ten čurbes pocházel od kuny) - to nejde dohromady.


Hustý Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 12:58 pm    Předmět: Citovat

Ilonko, já jsem to původně nemyslela proti tvojí tchýni nijak zle, mohla to být jen nehoda, že. První věc, co jsem se naučila, když k nám přišel kocour, bylo, že nikdy nesmím nic nechat bez dozoru Exclamation (i když si myslím, že to není k jídlu Laughing )
Ale s tím jedem na potkany už je to docela husté, to snad dělá schválně, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.