Marodí nám mazlíčci...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bcf8036f23fd3ceec875269b0e413a15Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 6:32 pm    Předmět: Citovat

eltecko napsal:
Nee, nemocný zvířátka néé! Crying or Very sad

Question
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 6:29 pm    Předmět: Citovat

tak musim to sem napisat: vcera bolo moje morciatko na operacii. vybrali mu nador velky asi ako golfova lopticka. z narkozy sa prebral (ma uz 6 rokov), aj sa mi zda, ze by papal. da si nieco do pusy, prezuje a prestane. asi nemoze papat, lebo ta rana je pri ustach. mam s nim ist teraz na injekcie proti bolesti, ale bojim sa, ze mu to opat narastie (ci je to zhubne, zistime skor nez by dosli vysledky-2 tyzdne). dala som mu pit lapacho? myslite, ze moze? doktorky sa pyat nechcem, lebo podla man ani nevie,co to je.. aj tak moc nepije:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 8:45 pm    Předmět: Citovat

Doporučuju k pití spíš slabý heřmánkový nebo meduňkový čaj, obojí je protizánětlivé, meduńka navíc zklidńuje a trochu tlumí bolest, obojí mám na zvířátkách odzkoušené, la pacho jsem nezkoušela, ale myslím, že by nemělo nic pokazit. Taky nemocným býložravým zvířatům dávám meduňku na jídlo, v létě čerstvou, v zimě sušenou, většinou jim chutná, a dostane se tak do nich víc účinných látek, než kdyby to pili v čaji.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2008 3:18 pm    Předmět: Citovat

Succuba napsal:
Doporučuju k pití spíš slabý heřmánkový nebo meduňkový čaj, obojí je protizánětlivé, meduńka navíc zklidńuje a trochu tlumí bolest, obojí mám na zvířátkách odzkoušené, la pacho jsem nezkoušela, ale myslím, že by nemělo nic pokazit. Taky nemocným býložravým zvířatům dávám meduňku na jídlo, v létě čerstvou, v zimě sušenou, většinou jim chutná, a dostane se tak do nich víc účinných látek, než kdyby to pili v čaji.


dik za radu. medovku som pred nedavnom dopila a hermanek nemame, lebo mam alergiu. ja som to lapacho myslela skor preto, ze dost precistuje a dokonca pisu, ze je proti rakovine.dokonca ho pouzivaju aj ako liek na rakovinu a vraj s dobrymi vyslekdami... proti zapalu dostava antibiotika, myslim a dufam, ze ta rana nebude robit problemy. som mu dala do klietky plienku namiesto pilin, aby mu to nedrazdilo. ale pekne to smrdi, ked sa pocika Smile tak menim a periem. ale co by som pre bobkosa nespravila:) hlavne nech mu to zas nenarastie.. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 6:43 pm    Předmět: Citovat

eetynka napsal:
tak musim to sem napisat: vcera bolo moje morciatko na operacii. vybrali mu nador velky asi ako golfova lopticka. z narkozy sa prebral (ma uz 6 rokov), aj sa mi zda, ze by papal. da si nieco do pusy, prezuje a prestane. asi nemoze papat, lebo ta rana je pri ustach. mam s nim ist teraz na injekcie proti bolesti, ale bojim sa, ze mu to opat narastie (ci je to zhubne, zistime skor nez by dosli vysledky-2 tyzdne). dala som mu pit lapacho? myslite, ze moze? doktorky sa pyat nechcem, lebo podla man ani nevie,co to je.. aj tak moc nepije:(


to mas asi nejake velke morcatko, ty nase byvala vzdy malinkata, tak velky nador by se do nich snad ani nevesel. doufam, ze mu je fajn Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 8:07 pm    Předmět: Citovat

hiami napsal:
to mas asi nejake velke morcatko, ty nase byvala vzdy malinkata, tak velky nador by se do nich snad ani nevesel. doufam, ze mu je fajn Wink


no to nebolo v nom, ale mu to tak rastlo pri puse a pod pusou, bolo to ozaj obrovske. on je take normalne morciatko, nijak extra velke. teraz ma rozparanych asi aj 6 cm. rana problemy nerobi, ale zacal cikat krv. vravela som doktorke a zevraj to je z antibiotik.. ale ma sa uz lepsie, aj viacej papa:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 12:55 pm    Předmět: Citovat

benik prestal papat, sedel so zavretymi ockami ako take male kuriatko. sli sme s nim na pohotovot. vraj ho to tie antibiotika oslabili. bol 3 dni vo zvieracej nemocnici, davali mu glukozu, probiotika a este nejake infuzky. vcera sme ho vzali dom s tym, ze je stabilizovany, ze papa a pije. vcera vecer to tak este bolo. dnes rano som ho nasla skoro mrtveho. dodychal mi v rukach Crying or Very sad bude mi chybat.......................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 10:30 am    Předmět: Citovat

Náš Mates ( 9 roků) přestal minulý týden močit ... v pondělí jsme jeli na veterinu,kromě zvětšené prostaty mu veterinář zjistil i močové kameny, které ucpaly močovou trubici. Vycevkoval ho a do druhého dne jsem se museli rozhodnout zda nechat Matýska uspat, nebo risknout operaci - má šelest na srdíčku a narkoza je pro něj riziko. Rozhodování těžké ... ale nakonec vyhrála operace .. dopadlo to dobře, kamínky doktror vyndal, Matesovi udělal další zákrok, při kterém vyvedl močovou trubici nad penisovou kostí ... vypadá to sice podivně, ale psisku to vůbec nevadí... Laughing
Nemáte někdo z vás zkušenost s močovými kameny u psa? S dietou, recidivou atd?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 12:13 pm    Předmět: Citovat

Ili, držím psékovi tlapky;Wink
Zrovna jsem po tomhle vláknu pátrala. Můj pes má každé jaro jakousi pročišťovací kůru. Žere trávu a pak zvrací žaludeční šťávy nabo šlem. Jenže letos to nechce přestat. Na trávu už kašle, ale zvrací denně. Většinou uprostřed noci. Nikdy v tom není potrava, jen žluté šťávy a pak podruhé růžový šlem s kousíčky jasně červené "krve". Nevím, co dělat. Dávala jsem mu bylinky, ale nelepší se to. Žere normálně, jinak mu nic není a je v pohodě. Jen se mu začaly na kůži množit jakési bradavice ve tvaru kapky. Ale tak, je mu 12. Postarší psové to mívají.
Nechci ho tahat k veterináři. Vždycky je strašně vystresovaný a ještě by ho kleplo. Ale nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 12:39 pm    Předmět: Citovat

Nicole: Jestli se nikde nedopátráš žádné rady, tak alespoň v pondělí na tu veterinu zavolej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.