Marodí nám mazlíčci...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7ffff9cf06691123296fb482883b6263Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 1:05 pm    Předmět: Citovat

Nicole: jakmile je v tom krev tak to nevěstí nic dobrého nebo co by se spravilo samo... šla bych na veterinu...
_________________
&amp;amp;amp;quot;Omry feek antia, ma ghair antia&amp;amp;amp;quot;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 3:36 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:

..........Nechci ho tahat k veterináři. Vždycky je strašně vystresovaný a ještě by ho kleplo. Ale nevím...

Dík .
Být tebou , k veterináři bych šla...náš pes se taky bojí, očkování proti vzteklině hrozně prožívá, třepe se, dělá "komedyje" ..ale jakmile jde do tuhého, odevzdaně si nechá prohmatat kde co..myslela jsem, že při druhém cévkování bude šílet - ale naopak ... jako by věděl, že se mu uleví,vůbec se nebránil při pokládání na bok, cévka nešla zastrčit a on držela držel, ani nepípl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne květen 30, 2010 6:02 pm    Předmět: Citovat

Můj pes se nebojí, on se těší Laughing Celou cestu táhne s vyplazeným jazykem. Když musíme čekat (což je vždycky a dlouho), musíme chodit po okolí, protože je nadšením bez sebe a vyje, ať už tam jsme.
Bohužel naše veterina je tvrdě komerční, po telefonu ti nic neřeknou, vždycky jen :"přijďte".
Když se vracíme, jsem zpocená jak myš, kůži na ruce servanou od vodítka, pes funí s jazykem na chodníku a já si říkám, že už tam nejdu. O účtu ani nemluvím. Očkování několik set.
Ale hlavně psa nechci stresovat. Všechny ty vyšetření, možná narkoza...nevím, jestli by to nebylo sobecké. Když se jinak cítí fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 4:57 pm    Předmět: Citovat

Odepisuji dost pozdě, ale třeba to pomůže. Pokud je krev jasně červená, není to krev, která by se dostala do žaludku a byla natrávená (byla by černá), což by značilo nějaké větší problémy, ale spíš krev čerstvá, tedy buď z krku, nebo z tlamy, což může být způsobeno podrážděním od zvracení. Ale pokud to trvá delší dobu, taky bych to nějak rešila, u psů není normální, aby zvraceli často.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 9:24 pm    Předmět: Citovat

Díky! To by mě nenapadlo. Jsem trochu klidnější. Pes už téměř nezvrací, teď pro změnu nechce pít. Humorista. No jo, jak se trochu ochladí, vezmu ho na jeho oblíbenou atrakci - hurá na veterinu Rolling Eyes
Ale žere pořád, a rád Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 8:39 am    Předmět: Citovat

Nám postřelili kočku (tu tříbarevnou). Nejspíš diabolkou, prošla skrz, ale zanítilo se to a museli jsme ji dát operovat. Teď má chudinka vyholenou půlku zad, ale už je jí dobře. Nejhorší je, že ona je takovej dobrodruh, že by pořád někde běhala a skákala a člověk pak má starost, aby si nestrhala stehy. Po sterilizaci si uběhala kýlu a museli ji chudinku řezat znovu.
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 10:57 am    Předmět: Citovat

Odpoledne jdeme na veterinu, doufám, že mi po ceste samou radostí pes neskolabuje Confused Už to ale jinak nejde. Ta jeho anorexie už začíná být nebezpečná Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 6:37 pm    Předmět: Citovat

Tak mu dělali sono, všechny orgány v pořádku, jen prostata má asi 5 cm (mnohonásobně zvětšená) a jsou v ní tmavé fleky, hodně. Prý cysty ale podle pana doktora spíš něco horšího. Dal nám antibiotika na zánět, ať už je od čehokoli a máme si rozmyslet, jestli přijdeme na biopsii. Přispali by ho a jehličkou vytáhli tkáň z prostaty, jestli to jsou zhoubné nádorky.
Tak nevím, to vyšetření stojí skoro 4000,- , ale hlavně nechci psa trápit !!!

Jen mě mate, že při takových potížích mají psi krev v moči a zácpu. Což můj nemá a bolesti taky ne. Vyšetření přes konečník ho nebolelo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne září 19, 2010 1:46 pm    Předmět: Citovat

už je psíkovi lépe? dlouho sem tu nebyla, teď zpětně pročítám...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 11:06 am    Předmět: Citovat

Vypadá to, že náš desetiletý koucour má šedý zákal - nemáte někdo z vás zkušenost s tímhle onemocněním?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.