konopný olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1c53ed39452a5acc04763b47d8eb2881Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 11:06 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Nic si z toho nedělejte, v Brně v tom Pí centru to taky není žádná sláva. Navíc kdykoliv jsem se na něco zeptala té paní prodavačky, pokaždé se zarazila, jak kdyby mně nerozumněla Evil or Very Mad

to máš jak u náš.. žiji na menším městě a když jsem chtěla konopný olej tak v jedné lékarně ho prodali a nemají na skladě tak se paní ochotně poptá a v druhé zrovna poslali objednávku do canadermu, ale paní vedoucí nebyla zrovna ochotná ho tam dopsat, tak prej na konci února bude (možná).. . teda až budou dávat další objednávku - bud budu muset popohnat lidi at jim vykoupí regál canadermu nebo si to objednám na netu Sad Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 8:41 pm    Předmět: Citovat

Tak už je to víc než 14 dní, co jsem si v pí-centru objednala konopný olej Nobilis Tilia a pořád nic Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 10:27 pm    Předmět: Citovat

No jo, Pí centra Rolling Eyes , ale ten konopný se dá koupit i ve zdravých výživách Smile stejně jako ten dýňák a možná vyjde i levněji, chce to popátrat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 10:32 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
No jo, Pí centra Rolling Eyes , ale ten konopný se dá koupit i ve zdravých výživách Smile stejně jako ten dýňák a možná vyjde i levněji, chce to popátrat Smile


Viděla jsem v lékárně konopák canaderm, ale bylo mi blbý si ho koupit, když mi ho v pí-centru speciálně objednali... Embarassed Laughing jsem holt moc důvěřivá Confused dám jim ještě týden... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 2:30 pm    Předmět: Citovat

mamka včera koupila ten od Cannadermu, že ho budem dávat do salátů... To by mě asi zabila, kdybych si ho chtěla patlat na vlasy Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 5:02 pm    Předmět: Citovat

Zuzzka napsal:
mamka včera koupila ten od Cannadermu, že ho budem dávat do salátů... To by mě asi zabila, kdybych si ho chtěla patlat na vlasy Laughing Laughing


Já si ho dávám na vlasy i do salátů, nebo na těstoviny Laughing Laughing Laughing Do všeho stačí jen malé množství, takže dlouho vydrží. Líbí se mi právě ta všestranná využitelnost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 6:38 pm    Předmět: Citovat

Zuzzka napsal:
mamka včera koupila ten od Cannadermu, že ho budem dávat do salátů... To by mě asi zabila, kdybych si ho chtěla patlat na vlasy Laughing Laughing


ale prosimtě Wink Jak se mamka nebude dívat, tak šup s ním na vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2008 7:55 pm    Předmět: Citovat

tak já pak budu dělat, jako že jsem ho snědla Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 11:26 pm    Předmět: Citovat

sotva jsem si tady vylila své nešťastné srdéčko, zavolali mi z pí-centra a konopák mám doma Smile má moc "hezoučkou" barvu a hned jsem si ho po umytí napatlala na vlasy.. vypadá to, že se krásně vstřebal, tak ráno uvidím..zatím mám konečky takové vlhké, ale ne mastné.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 9:51 pm    Předmět: Citovat

Musím říct, že překonal moje očekávání. Příště si objednám větší balení Very Happy
a na rozdíl od kokosáku tady nehrozí nebezpečí, že bych ho snědla půlku na posezení Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.