konopný olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ef0bbd896e08c7e913336b128c5e8095Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 11:03 am    Předmět: Citovat

girl.or.element napsal:
tak jsem ráda, že spokojenost, akorát mě teda smrdí Very Happy vždycky se musim přemlouvat abych ho na tu hlavu dala Very Happy ...


já bych si zase na sebe nikdy nedala olivový olej, jednak nesnáším olivy a jednak mi ten olej strašně smrdí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 4:29 pm    Předmět: Citovat

Mne konopný olej vonia, dokonca ho občas používam aj do jedla - má zaujímavú orieškovú chuť, pár kvapiek do šalátu alebo cestovín na dochutenie.
inak mi sedí viac na tvár ako vlasy - po pár dňoch bolo po dlhodobom probléme s presušenou pokožkou (aj napriek mojej bežnej starostlivosti zahŕňajúcej olejíky a pod)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 10:36 am    Předmět: Citovat

Teď jsem si koupila konopný olej a nedalo mi to jinak, než že jsem ho hned musela vyzkoušet Cool Twisted Evil je to paráda, rychle se vstřebal, takže vlásky nejsou mastné a přitom takové pěkně pružné a nejsou suché.... uvidim, co udělá další aplikace Mr. Green Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 6:41 pm    Předmět: Citovat

Jenom bacha, někde jsem četla (a ten zdroj působil dost věrohodně), že při častějším pravidelným používání čistýho konopnýho oleje může mít ten olej tendenci naopak vysušovat (podobně jako třeba slunečnicovej olej), proto že se v kosmetice používá v kombinaci s nějakým dalším olejem (tuším že výslovně se tam zmiňoval jojobovej). Teda bylo to hlavně o pleti, ale u vlasů by to mohlo fungovat taky. Ale řekla bych, že pokud se nebude používat dennodenně a občas se prostřídá nebo zkombinuje s nějakým jiným olejíkem, mělo by to bejt v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

Titania: díky za postřeh..já ho zatím střídám i s jinýma a nemůžu si ho vynachválit, tak udělám pro jistotu směsku s jojobákem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 6:51 pm    Předmět: Citovat

tak to je mazec, aniž bych o tom věděla, tak ho míchám s jojobákem, nebo jiným olejem pokaždý, ale nejčastějc s jojobovym.. Smile samotnej konopnej bych na vlasech nesnesla Sad strašně mi smrdí ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 7:28 pm    Předmět: Citovat

Porcelainsnswan - podle mě pokud ho střídáš s jinejma, tak se nemusíš nijak bát (ale zkusit směsku s jojobákem samozřejmě můžeš Wink ). Já jsem to sem spíš házela pro jistotu, kdyby se někdo nechal unýst skvělejma výsledkama a dával si to na vlasy každej den bez míchání a bez střídání s jinejma olejema a pak se nestačil divit, proč má najednou ty konce suchý... On sem tam na střídačku v koncentrovaný formě určitě nebude špatnej.
girl.or.element - dobrá intuice! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atra.Dark
161-320
161-320


Založen: 31.8.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2011 12:39 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si ho taky pořídila, měli tu jen od značky Natural, 200 ml za 133 Kč. Sice mi teda taky pěkně smrdí, ale vlásky chrochtají blahem Very Happy Jinak jsem se chtěla zeptat, jestli s ním děláte zábaly a jestli ho ohříváte, protože jsem někde četla že ohřívat by se neměl, jinak ztratí ty účinné látky, či co.. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 4:28 pm    Předmět: Konopný olej na vlasy Citovat

Ahoj děvčata,
chci se optat, zda už někdo máte dlouhodobější zkušenost (tak 2-6 měsíců) s konopným olejem na vlasy. (Čtu tu, že při dlouhodobějším použití může vysoušet)
Začala jsem ho také používat, ale je to zatím jen několik "umytí vlasů"

Dík moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2012 10:12 am    Předmět: Citovat

Jsem nadšená Smile Konopný olej je teprvě druhý který se mi opravdu vsakuje do vlasů. Takže do konců ho střídám s jojobovým a jelikož jsem taky vyčetla, že při dlouhodobém používání omezuje produkci kožnho mazu, tak ho před mytím šamponem vtírám ke kořínkům. Když nic, tak uklidňuje mojí svědící hlavu (která už vlastně skoro nekouše, ať žije konopný olej a lávová zem, hurááá Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.