konopný olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a2fe6e4deb84a435d417d7181e32163dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 6:53 pm    Předmět: Citovat

Zdravím Smile Asi před třema týdnama jsem byla u nás v obchůdku se zdravou výživou a "přírodní" kosmetikou, vybírala jsem olejík na vlasy od Saloosu a paní prodavačka se ptala, co by jsem ráda, nemám příliš ráda když mi prodavačky stojí za zadkem a tak jsem jí jen řekla, že vybírám něco na konečky. Aktivní paní prodavačka mi sdělila, že si slečna s vlasy po pas chodí pro konopný olej značky virde, nebyl příliš drahý a tak jsem si jej vzala. Po prvním použití super, po druhém taky dobré, po třetí už horší a po čtvrté totálně vysušené konečky, naprosté seno a zacuchaná koudel, takové vlasy ,přísahám Bohu, jsem nikdy neměla Shocked Olej jsem z těchto důvodů pár dní nepoužila, pak jsem se odhodlala jej ještě zkusit, nebyla to taková hrůza, ale přesušené konce byly znatelné. Dneska jsem ho vyzkoušela na holení lýtek a super, takže se aspoň spotřebuje a nebude mi ho líto Laughing Na obalu je psané, že se může používat i vnitřně, máte někdo zkušenost? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 7:04 pm    Předmět: Citovat

Jájo, dávala si ho na mokré/vlhké vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 7:38 pm    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
Jájo, dávala si ho na mokré/vlhké vlasy?


Jo jo, vždycky používám oleje do téměř mokrých vlasů, tím to nebude :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 7:47 pm    Předmět: Citovat

Jája_ napsal:
Lúthien napsal:
Jájo, dávala si ho na mokré/vlhké vlasy?


Jo jo, vždycky používám oleje do téměř mokrých vlasů, tím to nebude :/


Hm, tak bude problém asi v tom, že ti prostě na vlasy nesedí. Ale určitě najdeš nějaký olej, který ti bude dělat dobře Wink Mě jen tak nějaký nevyhovuje, ale jsem moc spokojená práve s konopným a jojobovým. Ten druhý je takový nejuniverzálnější, tak ho můžeš vyzkoušet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 8:01 pm    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
Jája_ napsal:
Lúthien napsal:
Jájo, dávala si ho na mokré/vlhké vlasy?


Jo jo, vždycky používám oleje do téměř mokrých vlasů, tím to nebude :/


Hm, tak bude problém asi v tom, že ti prostě na vlasy nesedí. Ale určitě najdeš nějaký olej, který ti bude dělat dobře Wink Mě jen tak nějaký nevyhovuje, ale jsem moc spokojená práve s konopným a jojobovým. Ten druhý je takový nejuniverzálnější, tak ho můžeš vyzkoušet Smile
)

Já měla už kokosový, ten mi vlasy taky vysušoval, pak jsem měla právě jojobový, ten byl fajn a mandlový, taky mi vyhovoval. Já ráda střídám věci na vlasy, tak proto ta zkouška s konopným...Teď se chystám na arganový (pokud se nepletu) od Alverde, tak snad mi sedne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 6:02 am    Předmět: Citovat

Někde jsem četla, že konopnej olej má podobnej problém jako olej slunečnicovej - při soustavnějším používání v koncentrovaný formě vysušuje (jak vlasy, tak pokožku). Ale když se smíchá s nějakým "nevysušovacím" olejem, mělo by to bejt v pohodě, blahodárný účinky zůstanou a přitom nevysuší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 6:54 am    Předmět: Citovat

Já pokud věci nestřídám, tak mám po delší době vždy hnusné vlasy, i když mi onen výrobek mohl dříve dělat sebekrásnější vlasy. Takže mám doma nejen šampony a balzámy na střídání, ale používám i často jiný olej. Momentálně mám konopný, ricinový a amlový. Nějak dokola to střídám a vlasům se to opravdu zamlouvá víc, než jednostranná "strava" Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 4:57 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Já pokud věci nestřídám, tak mám po delší době vždy hnusné vlasy, i když mi onen výrobek mohl dříve dělat sebekrásnější vlasy. Takže mám doma nejen šampony a balzámy na střídání, ale používám i často jiný olej. Momentálně mám konopný, ricinový a amlový. Nějak dokola to střídám a vlasům se to opravdu zamlouvá víc, než jednostranná "strava" Twisted Evil


Taky jsem předtím střídala jojobový, mandlový a sem tam kokosový, ale všechny mi došly najednou, takže jsem šla pořídit právě ten konopný. Asi ještě vyzkouším ho míchat s jiným olejíkem, jak tu psala Titania a jinak mi zbyde jako mycí olejík. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 9:16 pm    Předmět: Citovat

Na konopný olej jsem trochu zanevřela. Přijde mi na moje jemné vlasy opravdu dost těžký, špatně se vymývá a nezdá se, že by mi až tak zabíral. Navíc ta vůně strašně smrdí mému příteli. Confused Zřejmě ho nahradím olivovým... Celkem škoda, na pleť byl docela dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 9:22 am    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Na konopný olej jsem trochu zanevřela. Přijde mi na moje jemné vlasy opravdu dost těžký, špatně se vymývá a nezdá se, že by mi až tak zabíral. Navíc ta vůně strašně smrdí mému příteli. Confused Zřejmě ho nahradím olivovým... Celkem škoda, na pleť byl docela dobrý.


Ja som ho ešte neskúšala na vlasy používam ho len vnútorne čiže na lyžičku a vypijem takže asi ani nevyskúšam ako tak čítam Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.