konopný olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d8a19802554725c5a9a83f7d203cad21Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 9:34 am    Předmět: Citovat

Čierna Vlčica: Zas až tak jsem ten konopák pomluvit nechtěla. Wink To, že nesedí mě, neznamená, že nebude vyhovovat Tobě. (Vždyť vlasy máš o dost hustější a silnější než já, úplně jiný typ...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2012 10:49 am    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Čierna Vlčica: Zas až tak jsem ten konopák pomluvit nechtěla. Wink To, že nesedí mě, neznamená, že nebude vyhovovat Tobě. (Vždyť vlasy máš o dost hustější a silnější než já, úplně jiný typ...)


Ide o to že mne stačí že ked si dam troška viacej napriklad aj kokosáku alebo olivového tak ich mám dosť premastené Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DonnaDarkness
81-160
81-160


Založen: 7.8.2012
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2012 10:08 pm    Předmět: Citovat

máte niekto skúsenosti s lupinami a týmto olejom ? je vhodný proti lupinám ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po listopad 04, 2013 10:48 am    Předmět: Citovat

trochu to tady opráším, bo to vypadá, že vyfasuju od ségry konopný olej, hurá Very Happy čtu tady vesměs dobré ohlasy z minula, tak se chci zeptat, kdo z vás a jak tento olej momentálně využíváte třeba i ve vaření a tak, protože má skvělou chuť - teda aspoň pro mě, protože třeba sestře nechutná, tak se ho chce zbavit.... nejhorší bylo, že řekla, že při nejhorším ho vylije, od čehož sem ji důrazně zrazovala, že se nemusí jen jíst, když už teda.... Twisted Evil
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: po listopad 04, 2013 6:02 pm    Předmět: Citovat

Já ho momentálně používám na pleť a je fajn, pokožka se méně mastí a zlepšuje i akné. Na vlasy mi bohužel nesedí, vysušuje :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 12:05 pm    Předmět: Citovat

Jája_ napsal:
Já ho momentálně používám na pleť a je fajn, pokožka se méně mastí a zlepšuje i akné. Na vlasy mi bohužel nesedí, vysušuje :/


díky za postřehy, říkám si, že bych mohla zkusit udělat nějaký zábal k pokožce hlavy, abych omezila maštění.... sem zvědavá, jaké to bude... snad mi sedne i do konců... sem tak natěšená, tak jen aby to nezkončilo "katastrofou" Very Happy pak napíšu výsledky Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 12:32 pm    Předmět: Citovat

lethality napsal:
díky za postřehy, říkám si, že bych mohla zkusit udělat nějaký zábal k pokožce hlavy, abych omezila maštění.... sem zvědavá, jaké to bude... snad mi sedne i do konců... sem tak natěšená, tak jen aby to nezkončilo "katastrofou" Very Happy pak napíšu výsledky Smile


Na pokožku hlavy jsem ho ještě nezkoušela, ale občas vtírám do konečků a zdá se mi dobrý, hydratující. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 1:25 pm    Předmět: Citovat

díky, keyt, já si právě všimla v tvé vyčerpávající vlasopéči, že tam máš i konopák, doufám, že s ním budu mít taky úspěch, ale musím se nechat překvapit, jestli mi bude vyhovovat a na co Cool
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 1:55 pm    Předmět: Citovat

lethality napsal:
díky, keyt, já si právě všimla v tvé vyčerpávající vlasopéči, že tam máš i konopák, doufám, že s ním budu mít taky úspěch, ale musím se nechat překvapit, jestli mi bude vyhovovat a na co Cool


Ano, to je tak, když se člověk nudí. Laughing Beztak je 90% z toho zásluha těchle stránek, to by nešlo to tam neuvést.
Já osobně v něm zázrak nevidím, ale to bude tím, že mně všechny oleje přijdou tak nějak stejné, pokud se teda jedná o použití na vlasy, ne na pokožku, ale zase je fajn to prostřídat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: st listopad 06, 2013 2:04 pm    Předmět: Citovat

Keyt napsal:
Ano, to je tak, když se člověk nudí. Laughing Beztak je 90% z toho zásluha těchle stránek, to by nešlo to tam neuvést.
Já osobně v něm zázrak nevidím, ale to bude tím, že mně všechny oleje přijdou tak nějak stejné, pokud se teda jedná o použití na vlasy, ne na pokožku, ale zase je fajn to prostřídat.


jo to s tou nudou taky znám Very Happy taky vděčím těmhle stránkám za dost a moje vlasy sou rády taky Smile

nj, je to prostě individuální, jak se vším... olej, šampon, kondiš.... vše musí člověk zkusit, aby to otestoval.... a kdo to pak má kupovat s tím rizikem, že mi to nemusí sednout? je to boj Very Happy
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.