Olivovy olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=15ba1052076f6447e5ef62ce5b6760f8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CZhakis
0-7
0-7


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 9:20 am    Předmět: Citovat

Zdravim vsechny Smile Jsem tu novy a jeste se tu tak neorientuju Embarassed Mam hodne huste, vlnite vlasy tak po ramena - hodne suche, drsne.. Sad Chtel bych se zeptat, zda je zabal z olivoveho oleje vhodny prave pro muj typ vlasu, jestli je to nejak nezatizi a nebudou pak jeste vic suche. Pripadne co do toho zabalu muzu jeste pridat za slozky (med, zloutek..???). A jaky je ucinek? Diky za odpoved a trpelivost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 9:27 am    Předmět: Citovat

CZhakis napsal:
Zdravim vsechny Smile Jsem tu novy a jeste se tu tak neorientuju Embarassed Mam hodne huste, vlnite vlasy tak po ramena - hodne suche, drsne.. Sad Chtel bych se zeptat, zda je zabal z olivoveho oleje vhodny prave pro muj typ vlasu, jestli je to nejak nezatizi a nebudou pak jeste vic suche. Pripadne co do toho zabalu muzu jeste pridat za slozky (med, zloutek..???). A jaky je ucinek? Diky za odpoved a trpelivost Very Happy


Vítej u nás Smile
Každým vlasům sedí něco jiného, zkus ten zábal udělat a uvidíš. Určitě to neuškodí (víc by je to rozhodně vysušit nemělo), žloutkem a medem také nic nezkazíš. Kdyby ti ten ten olej připadal moc těžký, zkus jojobový nebo kokosový.
Vlasy podobného typu se řeší také v tomhle vláknu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 1:14 am    Předmět: Re: Komentář Citovat

Lenna napsal:
Milovník napsal:
Olivový olej má opravdu široké spektrum použití - když jsem tu viděl, na co všechno (řeč je o jídle) se dá nalít... Španělé jsou na něm závislí... Tak se nedivím, že je dobrý i na vlasy...


Co Spanele, cela jizni Evropa Very Happy Nam ted znamy z Italie poslal vlastni domaci olivovy olej, nelejem ho do misky a macime si v nem bagetku, susena rajcata..ehm, uplne mi tu ukapla slina Very Happy


Nedělej mi chutě... Při obědě nebo večeři jsme si mezi chody, když se čekalo na další jídlo, dávali chléb s olivovým olejem a solí... Když došel chléb nebo olivový olej, tak to byla pomalu tragédie a hned se muselo doplňovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 8:02 am    Předmět: Citovat

V lunárním kalendáři na dnešní den je tento recept:
Udělejte si zábal na vlasy: 2 žloutky, 2 lžíce rumu, trochu olivového oleje, smíchejte a vmasírujte do navlhčených vlasů, zabalte do folie a pak ještě do ručníku. Po 15 minutách vlasy dobře umyjte.

Nedělala jsem to dnes, ale v pátek, nenechala to 15 minut, ale přes noc Cool . Určitě to vláskům dělá dobře, docela mě překvapilo, kolik jsem najednou na hlavě měla vlasů, jako bych je někomu ukradla (normálně jich mám dost, zvětšil se mi objem tak cca dvojnásobně Shocked ), byly pevné, na druhou stranu mám pocit, že si je dřív budu muset umýt, že se víc mastí. Je taky možné, se olej z vlasů úplně dobře nevymyl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 1:52 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Olivový olej má opravdu široké spektrum použití - když jsem tu viděl, na co všechno (řeč je o jídle) se dá nalít... Španělé jsou na něm závislí... Tak se nedivím, že je dobrý i na vlasy...


Já jsem na něm také závislá. Např.namáčím si do něj chleba, po ránu si dám lžíci nalačno, nebo i přes den. Piju ho jen tak... jsem hrozná. Ale třeba v Černé hoře ho prodávali na každém kroku...domácí, s kouskama oliv Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 3:12 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Káťa napsal:
Milovník napsal:
Olivový olej má opravdu široké spektrum použití - když jsem tu viděl, na co všechno (řeč je o jídle) se dá nalít... Španělé jsou na něm závislí... Tak se nedivím, že je dobrý i na vlasy...


Já jsem na něm také závislá. Např.namáčím si do něj chleba, po ránu si dám lžíci nalačno, nebo i přes den. Piju ho jen tak... jsem hrozná. Ale třeba v Černé hoře ho prodávali na každém kroku...domácí, s kouskama oliv Smile


Checht, muj pritel ho pije rovnou ze skelnice Laughing Ja uz se bez nej taky neobejdu, ale takhle daleko jeste nejsem. Naprosto zavisla jsem na susenych rajcatech nakladanych v olivovem oleji, zbastim cele baleni ke svacine...to uz sem ale asi nepatri Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 3:32 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Je tak to ja taky...a zrovna jsem na ně dostala chut. Jenomže jsou drahé a tak si je koupím, jenom když jsem moc hodná, jako třeba když udělám zkoušku a tak. Za odměnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 2:38 pm    Předmět: Citovat

sušené rajčata??? Shocked

Jinak já jsem teď přivezla rodince ze španělska extra panenský olivový olej s nějakou citronovou příchutí a musím říct, že do salátu je to fakt bašta Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 8:12 am    Předmět: Citovat

Eh, no ano, susena rajcata. ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 5:53 pm    Předmět: Citovat

Souf tak takovy olej dovezla tygrikova mamka a i kdyz si ho vsichni strasne chvalili ja ho ochutnala jednou nechtene a bylo to sileny brrr Embarassed Ja mam holt salaty radeji ciste syrove bez zalivek Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.