Olivovy olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=57ce5058d29648877c53cf191b87032bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 6:46 pm    Předmět: Citovat

Zkoušela jsem ten olivový olej, hodinu před umytím jsem si ho vetřela do vlasů a hlavně do konečků (musím ale říct, že to vypadalo poměrně děsivě Laughing ) a pak spláchla šamponem. Šel dolů velice jednoduše, stačilo jen trošku šamponů, a tedy ten efekt... Shocked Shocked Tak krásné vlasy jsem neměla nikdy. Vždycky jsem si našla na hlavě miliony zlamaných konečků, mám extrémně přesušené vlasy, ale už hledám druhý den, a kde nic, tu nic Very Happy Navíc jsou vlásky neuvěřitelně hebké, uhlazené a lesklé. Udělalo mi to velkou radost. Na závěr si vždycky polévám vlasy heřmánkem, tak to může být i tím.

Ale vzhledem k tomu, že extrapanenský olivový olej není zrovna levná záležitost na 2x týdně myté vlasy, tak zkusím časem i jiný. Hodně je zde opěvován i ten jojobový, tak jen co na něj někde narazím, musím vyzkoušet. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 8:10 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Zkoušela jsem ten olivový olej, hodinu před umytím jsem si ho vetřela do vlasů a hlavně do konečků (musím ale říct, že to vypadalo poměrně děsivě Laughing ) a pak spláchla šamponem. Šel dolů velice jednoduše, stačilo jen trošku šamponů, a tedy ten efekt... Shocked Shocked Tak krásné vlasy jsem neměla nikdy. Vždycky jsem si našla na hlavě miliony zlamaných konečků, mám extrémně přesušené vlasy, ale už hledám druhý den, a kde nic, tu nic Very Happy Navíc jsou vlásky neuvěřitelně hebké, uhlazené a lesklé. Udělalo mi to velkou radost. Na závěr si vždycky polévám vlasy heřmánkem, tak to může být i tím.

Ale vzhledem k tomu, že extrapanenský olivový olej není zrovna levná záležitost na 2x týdně myté vlasy, tak zkusím časem i jiný. Hodně je zde opěvován i ten jojobový, tak jen co na něj někde narazím, musím vyzkoušet. Smile


Tak ja som skusil ten olivak.Dal som si ho na vlasy pred umytim.Nechal som ho posobit asi 5 minut.Potom som splachol Alpecinom a musim povedat,ze vlasy vyzeraju zivsie,su krajsie a hladsie.A co je hlavne-netreba ziaden kondicioner... Laughing Laughing Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 8:34 pm    Předmět: Citovat

Přesně! Kondicionér jsem také nepoužila, když jsem aplikovala ten olivový olej, vůbec nebylo třeba. Jinak pět minut se mi zdá na působení málo, co jsem slyšela, tak je lepší nechat působit déle, ale asi je to u každého individuální Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 8:37 pm    Předmět: Citovat

Já taky zkoušela olivový olej, dala jsem si ho do vlásků včera večer a dnes ráno umyla. Ale zatím jsem neměla odvahu, takže to bylo jen pár kapiček, aby byl účinek vidět, bude to chtít asi víc.
Jsem ráda že jste tak nadšení, příště už se nebudu tolik bát. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2007 9:52 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Já taky zkoušela olivový olej, dala jsem si ho do vlásků včera večer a dnes ráno umyla. Ale zatím jsem neměla odvahu, takže to bylo jen pár kapiček, aby byl účinek vidět, bude to chtít asi víc.
Jsem ráda že jste tak nadšení, příště už se nebudu tolik bát. Very Happy


Vůbec se nemusíš bát, klidně to namoč do hrnku s olejem. Vláskům to rozhodně neuškodí. Maximálně se to bude déle vymývat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: so září 29, 2007 2:53 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Přesně! Kondicionér jsem také nepoužila, když jsem aplikovala ten olivový olej, vůbec nebylo třeba. Jinak pět minut se mi zdá na působení málo, co jsem slyšela, tak je lepší nechat působit déle, ale asi je to u každého individuální Smile


Ja by som nechal aj dlhsie,ale vies aki su chlapi nedockavi,teda aj ja Laughing Laughing Laughing ...Ja si to dam hned pred vstupom do vane,medzitym sa umyvam a az nakoniec to splachnem samponom.Mozno sa odvazim si to nechat aj na noc,ked vidim,ze ten olej je fakt super... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: so září 29, 2007 3:00 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si svého času máchala vlasy ve slunečnicovém oleji. Normálně jsem vzala cop a ten konec pod gumičkou cca 20 cm strčila do hrnku s olejem. Vymáchala, vyždímala, sundala gumičku, rozpletla a nechala tak do rána kdy jsem si myla vlasy. Vsáklo se to, ani nebyl mastný polštář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: so září 29, 2007 3:17 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já jsem si svého času máchala vlasy ve slunečnicovém oleji. Normálně jsem vzala cop a ten konec pod gumičkou cca 20 cm strčila do hrnku s olejem. Vymáchala, vyždímala, sundala gumičku, rozpletla a nechala tak do rána kdy jsem si myla vlasy. Vsáklo se to, ani nebyl mastný polštář Smile


Heh tak ty to mas o to lahsie,ked mas asi dost dlh vlasy.Mne pridu asi mierne pod lopatky.Ale chcem sa o nich lepsie starat,lebo vlastne cele leto som nepouzival ziadny balzam,ani kondicioner a navyse som uzival kadejake silikonove sampony.Co sa patricne aj odrazilo na kvalite vlasov-konce boli hrozne polamane a rozstiepene.Tak teraz im to chcem vynahradit. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 5:50 pm    Předmět: Citovat

remia napsal:
V lunárním kalendáři na dnešní den je tento recept:
Udělejte si zábal na vlasy: 2 žloutky, 2 lžíce rumu, trochu olivového oleje, smíchejte a vmasírujte do navlhčených vlasů, zabalte do folie a pak ještě do ručníku. Po 15 minutách vlasy dobře umyjte.
Nedělala jsem to dnes, ale v pátek, nenechala to 15 minut, ale přes noc Cool . Určitě to vláskům dělá dobře, docela mě překvapilo, kolik jsem najednou na hlavě měla vlasů, jako bych je někomu ukradla (normálně jich mám dost, zvětšil se mi objem tak cca dvojnásobně Shocked ), byly pevné, na druhou stranu mám pocit, že si je dřív budu muset umýt, že se víc mastí. Je taky možné, se olej z vlasů úplně dobře nevymyl.


A kdepak je takový fikaný lunární kalendář k sehnání? Very Happy V normálním knihkupectví asi ne, viď Rolling Eyes ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 6:40 pm    Předmět: Citovat

Mauell napsal:

A kdepak je takový fikaný lunární kalendář k sehnání? Very Happy V normálním knihkupectví asi ne, viď Rolling Eyes ?


Kde koupit Lunární kalendář najdeš:
ZDE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.