Olivovy olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d150daa935171deede46a041e7cbe649Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 4:21 pm    Předmět: Citovat

Na jedno použití by to teoreticky nic udělat nemuselo... Barvíš něčím? Pokud ne, tak se podle mě nic nestane, pokud ano, mohlo by to lehoučce zesvětlit (ale spíše až povíc použitích)
Tak to zkus zředit nějakým bylinkovým výluhem... Kopřiva, heřmánek, nebo něco jiného, co máš doma...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 8:38 pm    Předmět: Citovat

Já sice nebarvím, ale jednou jsem do masky trochu citronové šťávy přidala. Už přesně nevím, určitě tam byl olivák, asi jogurt nebo mléko a právě citronová šťáva. Nevím, jestli jsem si to nevsugerovala, ale měla jsem pocit, že vlasy světlejší mam. Twisted Evil Lalaith, super rada, další věc, co by mě nenapadla, zkusím tedy zředit. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rejclie
81-160
81-160


Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2013 12:26 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem jsem se přiměla vlasy do délek naolejovat olivovým olejem. Ideálně bych si na to měla něco plácat před každým mytím (myju jednou za týden), ale jsem líná... No, konečky byly takové suché, tak jsem vlasy navlhčila a oleje tam dala pořádně, asi dvě čajové lžičky, s tím, že to nějak dopadne. Měla jsem to celý den v drdolu, večer umyla šalvějovým alverde, jednou, ale pořádně. A vyšlo to úplně parádně, vlasy nebyly vysušené, jak vždycky po mytí bývají, ale takové... fajn Smile Nebyly mastné, ale ten olej byl na omak cítit (v tom nejlepším slova smyslu). Mám radost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 5:30 pm    Předmět: Citovat

Tak kamarádla mi přivezla olivový olej, verge extra, přímo ze španělska Smile úplně úžasně voní, je to trochu jiná liga, než to co je u nás. Je za studena lisovaný, úplně mňam i na chuť a hezky se do vlásků vsakuje Smile
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Princess4466
8-20
8-20


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st listopad 13, 2013 5:16 pm    Předmět: Citovat

Ja si olivový neviem vynachváliť.. od januára som nestrihala končeky a už sú fakt zničené.. pri česaní sa mi odlamovali konce aj 2-4 cm dlhé .. odkedy olejujem 2-3 hodinky pred umývaním vlaskov, neulamuje sa mi pri česaní nič.. za mňa velké plus Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: st listopad 13, 2013 6:13 pm    Předmět: Citovat

ja taky pouzivam olivovy olej. jeste jsem se nedokopala zkusit neco jineho, ale je fakt, ze olivac mi vyhovuje. davam ho na vlhke vlasy (i na skalp). vmasiruju, rozcesu, aby to bylo rovnomerne. vzdycky olej nahrivam a primichavam esencialni olejicek (nejcasteji rozmaryn nebo matu). vetsinou to delam par hodin pred mytim. musim samponovat 2-3x, ale vymyje se dobre. celkem jedno jakym samponem. vlasy voni tim olejickem jeste dva dny. delam to tak jednou za mesic, nekdy davam samotny olivovy jen do delek. kdyz delam tuhle peci pravidelne, na vlasech je to hodne poznat.

Princess, jestli to delas pred kazdym mytim, tak to klobouk dolu pred takovou peclivosti Smile . nedivim se, ze se ti vlasy prestaly lamat. Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Princess4466
8-20
8-20


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt listopad 14, 2013 11:04 pm    Předmět: Citovat

melissa napsal:
ja taky pouzivam olivovy olej. jeste jsem se nedokopala zkusit neco jineho, ale je fakt, ze olivac mi vyhovuje. davam ho na vlhke vlasy (i na skalp). vmasiruju, rozcesu, aby to bylo rovnomerne. vzdycky olej nahrivam a primichavam esencialni olejicek (nejcasteji rozmaryn nebo matu). vetsinou to delam par hodin pred mytim. musim samponovat 2-3x, ale vymyje se dobre. celkem jedno jakym samponem. vlasy voni tim olejickem jeste dva dny. delam to tak jednou za mesic, nekdy davam samotny olivovy jen do delek. kdyz delam tuhle peci pravidelne, na vlasech je to hodne poznat.

Princess, jestli to delas pred kazdym mytim, tak to klobouk dolu pred takovou peclivosti Smile . nedivim se, ze se ti vlasy prestaly lamat. Wink Cool


No snažím sa nechcem strihať ..aj keď už musím, hoci sa nelamu ale konce už vyzeraju ako metla Very Happy Very Happy našťastie mam taku kaderničku, že keď jej poviem aby mi ostrihala len 1 cm tak ostriha 1 cm nie ako ostatne že poviem 1 cm a odstrihne 10 cm.. udala by som tu kaderničku keby sa mi to stalo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2014 3:40 pm    Předmět: Citovat

Tento článek se mi moc líbí Smile
Loni na dovolené v Andaluzii jsme se s milým do olivového oleje zbláznili. On ho pije, po vzoru Španělů, já se jím natírám Laughing
Jako odličovač je vážně bezkonkurenční. Starý Astrid, ke kterému jsem stejně neměla důvěru, letěl rázem do koše.

http://www.lady.cz/Magazin/Prirodni-kosmetika/Ke-krasne-pleti-s-nbsp-olivovym-olejem/3-5-7i.article.aspx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mona.
8-20
8-20


Založen: 10.5.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 2:55 pm    Předmět: Citovat

Olivový olej je parádní. Já ho používám krom na vlasy i místo opalováku, mazala jsem tím suché lokty, které už suché nejsou... Já si dávám jednou za měsíc olej na celou délku vlasů na noc, zamotám to do ručníku a ráno to pořádně vypláchnu. Jde to dost těžko, to pravda, ale vlasy jsou pak krásné a vyživené. Kdo ještě olivový olej nezkoušel, můžu jen doporučit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 9:24 am    Předmět: Citovat

Nojo, taky plánuju co nejdřív udělat zase zábal Smile Přemýšlím, že ten olej nahřeju, než ho dám do vlasů.. Zase si ale říkám, jestli to není zbytečné, vzhledem k tomu, že asi stejně dost rychle vystydne.. Nevím, no. Jak to děláte vy? Nahříváte, nebo ho dáváte normálně studený? (nebo respektive asi v pokojové teplotě Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.