Olivovy olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=32ab8b61f8b23497cf971f7d4b18a370Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2012 8:35 pm    Předmět: Citovat

Hmm, po oliváči si moje vlasy docela šušňaj Smile Bud ho přidávám do henny (lžíce až dvě) anebo dělám směs oliváče a ricinovýho oleje, napatlám na navlhčený vlasy, nechám tak 5 hodin a pak normálně umyju. Jsou pak krásně hebký.
Jinak do jídla je taky super Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2012 1:28 am    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Já mám zas už asi půlroku nějaké šílené období, kdy olivový olej doslova piju Laughing Do vlasů mi nesmí, ale vždycky oliváčem zliju papriky a rajčata, nakonec vymažu dvěma rohlíkama a stejně to mám málo a musím si trochu cvaknout přímo z lahvičky, dobrota neskutečná, a hlavně mám po několika měsících denního pošušňávání na oleji mnohem hezčí pleť Smile


Jsi mi připomněla mě před rokem. Smile Před rokem jsem si oliváčem čistila zuby a někdy i upíjela, chtěla jsem zkusit jaký to bude mít účinek. Jednou mě tak viděla mamka a řekla mi, že ať to nepiju že se z toho pos*** Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 3:16 pm    Předmět: Citovat

Ja si tu tedy procitala cele vlakno (ok, bez par poslednich stranek, ty uz nestiham Laughing ), ale za sebe musim rici: na pokozku hlavy ne! Vzdycky mi po nem vypada silene moc vlasu, zrovna vcera takovych 50, malem jsem se rozbrecela, jak jsem to videla (po citronperoxidu, ktery mi vytahl asi 5 a dal ani tuk). Takze je to urcite po tom olivaci, od ted jen do delek. Akorat tedy nechapu: jak delate ty ruzne zabaly, jako ze tam primichate med, vajicko, jogurt + olivac? To nanasite taky jen na delky a nechavate hodiny, nebo treba pres noc? Nebo na celou hlavu Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 3:35 pm    Předmět: Citovat

hojte, nikde som nenašla na fore, že by to niekto skúsil, preto to píšem sem. Kedže som nezohnala olivový olej ani v lekárni, tak som si kúpila oilive oil treatment..čiže vlasový zábal od gueen helene, ktorý tam mali. Má s tým niekto skúsenosti, prosím? Síce to aj tak vyskúšam, ale tak...či náhodou niekto to už nevyužil niekedy a aké výsledky mal Very Happy Ďakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 4:07 pm    Předmět: Citovat

Tak já nevim, kde dělám chybu, ale olivák mi nikdy nejde vymýt z délek. Dneska jsem ho dala na celou hlavu kvůli lupům. Bála jsem se, že ho nesmyju vůbec, ale dopadlo to jako obvykle. Délky hnusné, mastné. Hlava a vlasy u hlavy pěkné, vyživené. Šamponovala jsem 2x, u hlavy i délky stejně. Confused Nechápu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 4:11 pm    Předmět: Citovat

Mě pomáhá nedávat oleje samotné. Dneska jsem dělala zábal olivoý olej+žloutek+ bezbarvá henna a bylo to OK, šamponovala jsem po jistotu nadvakrát a bez problémů... Tak zkus třeba jenom s vajíčkem (žloutkem). Zkoušela jsem olej samotný několikrát (a různé druhy) a vždy to dopadlo stejně špatně, mohla jsem šmaponovat kolikrát jsem chtěla a stejně mi zbyly délky mastné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 4:18 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle by mě fakt nenapadlo, určitě příště něco přimíchám. Děkuju moc!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 8:50 pm    Předmět: Citovat

Zrovna olivák se mi vymývá ještě docela dobře, ale jinak ty "těžké" oleje taky musím většinou s něčím míchat, abych je z vlasů dostala. Obvykle dělám olejový zábal ještě s jogurtem nebo medem - s tím vajíčkem se mi nevím proč většinou nikdy nepodaří ten správný poměr...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 9:03 pm    Předmět: Citovat

Cherry7: já nedávám přímo na kůži, začínám o pár cm dál... něco se možná na kůži dostane, ale ne záměrně Smile

Kikinecka: Mě se oliváč i ricinák vymejvaj dobře, u hlavy šamponuju, délky vymývám jen kondišem a v pohodě... mastný je nemám vůbec, zato vláčný a hebký to jo Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 4:18 pm    Předmět: Citovat

Nikinko, to je provokace! Razz Buď ráda, že to tak máš. Smile Moje vlasy ho prostě samotný nesnesou...
Myslíte, že by pomohlo zředit jen citronovou šťávou? I když na druhou stranu si říkám, co by to udělalo s barvou vlasů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.