Olivovy olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ae7f4648753c9759bb154e275d6b9a4aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 9:46 am    Předmět: Citovat

Já si oleje na zábal nenahřívám, ale když mám pak už vlasy naolejované, zabalím je do folie a přes ni přetáhnu čapku (nebo turban z ručníku). Přijde mi, že i takové teplo docela stačí: aspoň výsledky zábalu byly vždycky dobré... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 9:48 am    Předmět: Citovat

Takhle jsem to vždycky dělala s hennou, přičemž jsem ten ručník ještě čas od času nahřála v mikrovlnce Laughing Tak to zkusím takhle asi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mona.
8-20
8-20


Založen: 10.5.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2014 4:33 pm    Předmět: Citovat

weronica.highs napsal:
Nojo, taky plánuju co nejdřív udělat zase zábal Smile Přemýšlím, že ten olej nahřeju, než ho dám do vlasů.. Zase si ale říkám, jestli to není zbytečné, vzhledem k tomu, že asi stejně dost rychle vystydne.. Nevím, no. Jak to děláte vy? Nahříváte, nebo ho dáváte normálně studený? (nebo respektive asi v pokojové teplotě Laughing )


Já to nijak neřeším, někdy to plácnu na mokré vlasy, někdy na suché... Popravdě mě ani nikdy nenapadlo řešit teplotu oleje, páč při mojí šikovnosti bych si je tím spíš sežehla nebo tak něco...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 9:38 pm    Předmět: Citovat

mám jeden technický dotaz - v poslednom čase používam na zábaly olivový olej, a vždy, keď ho potrebujem vymyť, šampónujem na dvakrát, ale aj tak vlasy ostanú zamastené... momentálne mám amarantový šampón od alverde, takže zmývam s ním
tak by ma zaujímalo, či sa olivový olej všeobecne vymýva tak mizerne, alebo mám len slabý šampón
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 9:56 pm    Předmět: Citovat

seelya napsal:
mám jeden technický dotaz - v poslednom čase používam na zábaly olivový olej, a vždy, keď ho potrebujem vymyť, šampónujem na dvakrát, ale aj tak vlasy ostanú zamastené... momentálne mám amarantový šampón od alverde, takže zmývam s ním
tak by ma zaujímalo, či sa olivový olej všeobecne vymýva tak mizerne, alebo mám len slabý šampón


Mně se používal olivový olej taky špatně (mám jemné vlasy), tak oliváč nepoužívám. Taky mi nešel úplně smýt, i když jsem si šamponovala vlasy 2x, 3x.
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 10:05 pm    Předmět: Citovat

tiež mám jemné vlasy, ale myslela som, že to bude šampónom, pripadal mi taký slabší, ale asi bude nakoniec chyba v oleji Confused

ale prestať ho používať veľmi nechcem, je ho ešte dosť, a akurát olivový olej nevyužijem ani v kuchyni...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 11:02 pm    Předmět: Citovat

Oleje používám i na pokožku (místo tělového mléka) - hned po koupeli, to se lépe vstřebávají. Jinak mě napadá použití olivového oleje jako masku na obličej nebo na ruce. Smile Já používám olivový olej v kuchyni, ale jen minimálně a občas třeba na ruce, když je chci vyživit. Smile
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2015 5:32 pm    Předmět: Citovat

Olivový olej je můj oblíbený a na vlasy je skvělý. Jen jsem si uvědomila, jak vedle něj používám třeba kokosový olej (což je nejlehčí z nejlehčích), tak že mi vážně více prospívají lehké oleje, které tak podporují přirozenou lehkost mých vlasů. Mám vlasy křehké a lehké, rády se vznášejí ve vzduchu a vytvářejí vzdušný objem a ty težší oleje jim to trochu narušují, za to ty lehké dokonale podporují. Teď posledně byl ten rozdíl opravdu znatelný, když jsem si nejprve měla zábal z olivového oleje a moje vlasy se vůbec necítily dobře a tak jsem je musela přemýt a zkusila kokosový olej a zase byly v kondici svojí nejpřirozenější a nejlepší... Není to tak vždy, někdy i olivový pomůže, ale ty lehčí oleje mi vážně působí líp. Takže olivový olej raději vnitřně a snad skrze krev se dostane až k vlasům, protože je vynikající.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.