Počasí
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7baa327a30661539b64475a548f1315aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 12:58 pm    Předmět: Citovat

Já si teda taky budu muset postezovat...bo znicehoznic uhodily mrazy a ja nemam co na sebe... ty mrazy to moc dobre vedi a stejne NASCHVAL nepockaly, az si kooupim nejakej svetr nebo neco podobneho....
To mi naprosto nepripada fer.... Se s nima zatim pokousim vest psychologickou valku a chodim furt v letnim, ale nejak to na ne nefunguje...:/ tak nevim.....
navic sem v honbe za svetrem zjistila, ze se mi fakt ale nelibi soucasna moda :/ No....prisne vzato ja se zas nelibim soucasne mode, tak je to asi fer Smile
ale v cem mam chodit, abych nezmrzla????? to mi poradte teda....
Mladi a laska me sice hrejou, ale na mrazika to nestaci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Já si teda taky budu muset postezovat...bo znicehoznic uhodily mrazy a ja nemam co na sebe... ty mrazy to moc dobre vedi a stejne NASCHVAL nepockaly, az si kooupim nejakej svetr nebo neco podobneho....
To mi naprosto nepripada fer.... Se s nima zatim pokousim vest psychologickou valku a chodim furt v letnim, ale nejak to na ne nefunguje...:/ tak nevim.....
navic sem v honbe za svetrem zjistila, ze se mi fakt ale nelibi soucasna moda :/ No....prisne vzato ja se zas nelibim soucasne mode, tak je to asi fer Smile
ale v cem mam chodit, abych nezmrzla????? to mi poradte teda....
Mladi a laska me sice hrejou, ale na mrazika to nestaci Smile


Hele, Niko, ty jsi zase mimo ČR??? Jinak totiž nechápu, kde bys tu narazila na mrazy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Když už jsme u té výlevky, tak je prostě supeeeeeeeeeeeeeeeeeer, že je zase podzim!!!! HURÁ!!! Já se raduju (OK, uznávám, že až tak by pršet nemuselo, ale jinak prostě paráda). Konečně je pryč léto Razz Razz Razz A z toho mám prostě radost veeeelikou Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 7:22 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
[quote="Nika" Hele, Niko, ty jsi zase mimo ČR??? Jinak totiž nechápu, kde bys tu narazila na mrazy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Když už jsme u té výlevky, tak je prostě supeeeeeeeeeeeeeeeeeer, že je zase podzim!!!! HURÁ!!! Já se raduju (OK, uznávám, že až tak by pršet nemuselo, ale jinak prostě paráda). Konečně je pryč léto Razz Razz Razz A z toho mám prostě radost veeeelikou Exclamation


Ty nerada leto?Ja preferuju i ty 30C vedra nez ty kbeliky vody co padaji zhury... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 7:26 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Klarusa napsal:
[quote="Nika" Hele, Niko, ty jsi zase mimo ČR??? Jinak totiž nechápu, kde bys tu narazila na mrazy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Když už jsme u té výlevky, tak je prostě supeeeeeeeeeeeeeeeeeer, že je zase podzim!!!! HURÁ!!! Já se raduju (OK, uznávám, že až tak by pršet nemuselo, ale jinak prostě paráda). Konečně je pryč léto Razz Razz Razz A z toho mám prostě radost veeeelikou Exclamation


Ty nerada leto?Ja preferuju i ty 30C vedra nez ty kbeliky vody co padaji zhury... Sad


Léto??? Léto ať zhyne a již se nevrací (alespoň pro mě Twisted Evil ) Třicítky místo trochy deště - nikdy!!! A co mě opravdu mrzí je naprostá krátkozrakost spousty lidí, kteří remcají jen spadne pár kapek, ale že bylo letos katastrofálně sucho a je potřeba pořádného deště (minimálně v jihomoravském kraji) to nevidí a pořád by nejradši měli slunce... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 7:49 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Morganna napsal:
Klarusa napsal:
[quote="Nika" Hele, Niko, ty jsi zase mimo ČR??? Jinak totiž nechápu, kde bys tu narazila na mrazy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Když už jsme u té výlevky, tak je prostě supeeeeeeeeeeeeeeeeeer, že je zase podzim!!!! HURÁ!!! Já se raduju (OK, uznávám, že až tak by pršet nemuselo, ale jinak prostě paráda). Konečně je pryč léto Razz Razz Razz A z toho mám prostě radost veeeelikou Exclamation


Ty nerada leto?Ja preferuju i ty 30C vedra nez ty kbeliky vody co padaji zhury... Sad


Léto??? Léto ať zhyne a již se nevrací (alespoň pro mě Twisted Evil ) Třicítky místo trochy deště - nikdy!!! A co mě opravdu mrzí je naprostá krátkozrakost spousty lidí, kteří remcají jen spadne pár kapek, ale že bylo letos katastrofálně sucho a je potřeba pořádného deště (minimálně v jihomoravském kraji) to nevidí a pořád by nejradši měli slunce... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Me by dest nevadil, ale skoda ze to nejde zaridit tak, ze by padalo treba v noci a pres den zas hezky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 8:08 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:


Léto??? Léto ať zhyne a již se nevrací (alespoň pro mě Twisted Evil ) Třicítky místo trochy deště - nikdy!!! A co mě opravdu mrzí je naprostá krátkozrakost spousty lidí, kteří remcají jen spadne pár kapek, ale že bylo letos katastrofálně sucho a je potřeba pořádného deště (minimálně v jihomoravském kraji) to nevidí a pořád by nejradši měli slunce... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


souhlasim, mám ráda horko, ale stačil by měsíc Mad
jsem horkokrevná a v 25stupních umírám vedrem Sad ... ne!já jsem pro severské počasí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 10:07 pm    Předmět: Komentář Citovat

Tree napsal:
Klarusa napsal:


Léto??? Léto ať zhyne a již se nevrací (alespoň pro mě Twisted Evil ) Třicítky místo trochy deště - nikdy!!! A co mě opravdu mrzí je naprostá krátkozrakost spousty lidí, kteří remcají jen spadne pár kapek, ale že bylo letos katastrofálně sucho a je potřeba pořádného deště (minimálně v jihomoravském kraji) to nevidí a pořád by nejradši měli slunce... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


souhlasim, mám ráda horko, ale stačil by měsíc Mad
jsem horkokrevná a v 25stupních umírám vedrem Sad ... ne!já jsem pro severské počasí Smile


Kdy chcete jít Camino de Santiago? V létě? V horku? S krosnou na zádech? Ale tady je to léto ve srovnání s ostatními částmi Španělska ještě velmi snesitelné... A i teď tu máme přes den horko, v ČR, jak jsem pochopil je úplně opačné počasí. Tady svítí sluníčko, mraky nejsou a neprší ani v noci. Teplé babí léto, září je tu dost horké...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 10:19 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:


Kdy chcete jít Camino de Santiago? V létě? V horku? S krosnou na zádech? Ale tady je to léto ve srovnání s ostatními částmi Španělska ještě velmi snesitelné... A i teď tu máme přes den horko, v ČR, jak jsem pochopil je úplně opačné počasí. Tady svítí sluníčko, mraky nejsou a neprší ani v noci. Teplé babí léto, září je tu dost horké...


mě horko nevadí pokud vim že je možnost z něj uniknout(v případě cesty jet zpátky do čech)a jsem schopná přežít i 38 jestliže do toho jdu dobrovolně Twisted Evil ale když ty vedra tady trvají od jara do podzimu a musím v tom žít tak to fakt nejde..jsem šťastná že tu teď řádí severáky a občas zaprší Wink pak nějaké ty bouřky Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 10:36 pm    Předmět: Re: Komentář Citovat

Tree napsal:
Milovník napsal:


Kdy chcete jít Camino de Santiago? V létě? V horku? S krosnou na zádech? Ale tady je to léto ve srovnání s ostatními částmi Španělska ještě velmi snesitelné... A i teď tu máme přes den horko, v ČR, jak jsem pochopil je úplně opačné počasí. Tady svítí sluníčko, mraky nejsou a neprší ani v noci. Teplé babí léto, září je tu dost horké...


mě horko nevadí pokud vim že je možnost z něj uniknout(v případě cesty jet zpátky do čech)a jsem schopná přežít i 38 jestliže do toho jdu dobrovolně Twisted Evil ale když ty vedra tady trvají od jara do podzimu a musím v tom žít tak to fakt nejde..jsem šťastná že tu teď řádí severáky a občas zaprší Wink pak nějaké ty bouřky Rolling Eyes


Ty jsi můj člověk Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 10:48 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si četla ty stesky na podzim v chatu a nechápu... Už od konce srpna nemyslím na nic jiného, než že bude zase trochu zimaaaa! A těším se, že... bude mlha... bude sychravo... bude obloha plná mraků... všude budou chryzantémy... a ve vzduchu bude vonět spadané listí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.