Počasí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2e817d7d1792b21ac03a094a56b9bfecZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 11:14 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Tak jsem si četla ty stesky na podzim v chatu a nechápu... Už od konce srpna nemyslím na nic jiného, než že bude zase trochu zimaaaa! A těším se, že... bude mlha... bude sychravo... bude obloha plná mraků... všude budou chryzantémy... a ve vzduchu bude vonět spadané listí...


přesně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 8:22 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Klarusa napsal:
Tak jsem si četla ty stesky na podzim v chatu a nechápu... Už od konce srpna nemyslím na nic jiného, než že bude zase trochu zimaaaa! A těším se, že... bude mlha... bude sychravo... bude obloha plná mraků... všude budou chryzantémy... a ve vzduchu bude vonět spadané listí...


přesně Very Happy


Inu, kdyby vsude byly ty chryzantemy a vonelo spadane listi, nemam absolutne nic proti tomu. Akorat ze tedka kdyz vyjdu z baraku, abych si rovnou vzala lodku, vsude cvachta voda a voni tak akorat kanaly....bleeee Sad Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 10:21 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Tak jsem si četla ty stesky na podzim v chatu a nechápu... Už od konce srpna nemyslím na nic jiného, než že bude zase trochu zimaaaa! A těším se, že... bude mlha... bude sychravo... bude obloha plná mraků... všude budou chryzantémy... a ve vzduchu bude vonět spadané listí...


Tahle podzimní melancholie je velmi krásná, ale čím jsem starší, tím raději mám právě ta letní horka. Já jsem naopak zase zimomřivá a jakmile začne září, mám ledové ruce, nohy a nos a zbavím se toho zase až následující červen. Déšť mi nevadí, pokud je občas, ale jelikož máme tady v jižních Čechách už třetí povodňové stupně, taky bych raději, aby to přestalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvířka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 10:44 am    Předmět: Citovat

citace:
Inu, kdyby vsude byly ty chryzantemy a vonelo spadane listi, nemam absolutne nic proti tomu. Akorat ze tedka kdyz vyjdu z baraku, abych si rovnou vzala lodku, vsude cvachta voda a voni tak akorat kanaly....bleeee Sad Rolling Eyes


Nj..my se ted s brachou doma rozpočítávali..kdo odvážný zajde přes dvůr pro noviny..tak šel Cool Jináč ve sklepě vody po kolena..za hodinku už to počítáme na schody... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 10:52 am    Předmět: Citovat

Dvířka napsal:
citace:
Inu, kdyby vsude byly ty chryzantemy a vonelo spadane listi, nemam absolutne nic proti tomu. Akorat ze tedka kdyz vyjdu z baraku, abych si rovnou vzala lodku, vsude cvachta voda a voni tak akorat kanaly....bleeee Sad Rolling Eyes


Nj..my se ted s brachou doma rozpočítávali..kdo odvážný zajde přes dvůr pro noviny..tak šel Cool Jináč ve sklepě vody po kolena..za hodinku už to počítáme na schody... Rolling Eyes


My jeste ve sklepe nemame nic, jsme na malem kopecku, ale jeste tak metr vody v Odre a vylejou se nam rybniky a az se nam vylejou rybniky, tak budeme plavat smerem na Polsko...mozna se nekde po ceste potkame.. Confused Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvířka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 11:12 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Dvířka napsal:
citace:
Inu, kdyby vsude byly ty chryzantemy a vonelo spadane listi, nemam absolutne nic proti tomu. Akorat ze tedka kdyz vyjdu z baraku, abych si rovnou vzala lodku, vsude cvachta voda a voni tak akorat kanaly....bleeee Sad Rolling Eyes


Nj..my se ted s brachou doma rozpočítávali..kdo odvážný zajde přes dvůr pro noviny..tak šel Cool Jináč ve sklepě vody po kolena..za hodinku už to počítáme na schody... Rolling Eyes


My jeste ve sklepe nemame nic, jsme na malem kopecku, ale jeste tak metr vody v Odre a vylejou se nam rybniky a az se nam vylejou rybniky, tak budeme plavat smerem na Polsko...mozna se nekde po ceste potkame.. Confused Smile


Tyo bych Te rada videla Wink ale spis až voda opadne .)) Jinak mame Lodku (spíše člunek) a sousedi maji tanky..1 vodni a jeden normalni..ale moc nemluvej..tak snad nezvednou kotvy bez nas. Jinak za domem mame meteo stanici..Odra zatim stoupa po 25cm za hodinu..ale prutok po 30 [m3.s-1]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 11:39 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Klarusa napsal:
Tak jsem si četla ty stesky na podzim v chatu a nechápu... Už od konce srpna nemyslím na nic jiného, než že bude zase trochu zimaaaa! A těším se, že... bude mlha... bude sychravo... bude obloha plná mraků... všude budou chryzantémy... a ve vzduchu bude vonět spadané listí...


Tahle podzimní melancholie je velmi krásná, ale čím jsem starší, tím raději mám právě ta letní horka. Já jsem naopak zase zimomřivá a jakmile začne září, mám ledové ruce, nohy a nos a zbavím se toho zase až následující červen. Déšť mi nevadí, pokud je občas, ale jelikož máme tady v jižních Čechách už třetí povodňové stupně, taky bych raději, aby to přestalo.


Jo, to já jsem taky zimomřivá, nohy mám ledové skoro pořád. Ale prostě nahodím podkolenky a jdu Wink Žádný problém. Já se těším až bude mrznout!!! Teda doufám, že nebude taková parodie na zimu jako loni Evil or Very Mad Aspoň takových - 10 stupňů, já miluju mráz Very Happy
Jinak všem, co sledují vodu přeju, ať přestane brzo stoupat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 12:36 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Tak jsem si četla ty stesky na podzim v chatu a nechápu... Už od konce srpna nemyslím na nic jiného, než že bude zase trochu zimaaaa! A těším se, že... bude mlha... bude sychravo... bude obloha plná mraků... všude budou chryzantémy... a ve vzduchu bude vonět spadané listí...


Laughing - to jo, babí léto je krásné, rano mlha, pak chladno, ale slunce, barevné listí po zemi, strakatý les...jenže zatím to vypadá na zimní bundy a gumáky, aby vůbec člověk mohl opustit barák.Barevné listí není přes hustý déšť ani vidět Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 1:20 pm    Předmět: Citovat

no, jo vidím, že chudák podzim je fakt opovrhovaný, když si ani nezaslouží být důvodem k radosti... Embarassed Takže znovu,pokud jde o to, co mě těší v posledních dnech, je to mimo jiné nástup podzimního počasí, kterýžto fakt mi sám o sobě zlepšuje náladu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 1:26 pm    Předmět: Citovat

Mně se podzim líbí, ale nesmí být moc hnusně - nebo ano, ale v tom případě musím ležet za pecí s hrnkem kafe a čokoládkou Smile
Ale když už se člověk pořádně oblékne a vyrazí do přírody, tak je tam vlastně pěkně v jakémkoliv počasí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.