Šampon na jemné vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=48fe0524d017e0a25718c9cc08954c95Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 6:34 pm    Předmět: Šampon na jemné vlasy Citovat

Prosím o radu - mám jemné vlasy, rychle se mastící. Sháním už delší dobu nějaký opravdu dobrý šampon, po kterém bych vlasy rozčesala, ale zase aby nebyly mastné a splihlé, po šamponech typu Elséve je sice rozčesu, ale druhý den jsou mastné a splihlé, po přírodních šamponech sice splihlé nejsou, ale jsou strašné suché, nerozčesatelné a elektrizují. Moc děkuji za každou radu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 6:49 pm    Předmět: Re: Šampon na jemné vlasy Citovat

Llucy napsal:
Prosím o radu - mám jemné vlasy, rychle se mastící. Sháním už delší dobu nějaký opravdu dobrý šampon, po kterém bych vlasy rozčesala, ale zase aby nebyly mastné a splihlé, po šamponech typu Elséve je sice rozčesu, ale druhý den jsou mastné a splihlé, po přírodních šamponech sice splihlé nejsou, ale jsou strašné suché, nerozčesatelné a elektrizují. Moc děkuji za každou radu. Very Happy


Mas podobny problem ako ja.Ja ked som pouzival tie prirodne sampony,tak som mal vlasy hrozne suche.Jedine,co mi docela zabera je Timotei.Viem,tato znacka je tiez na zozname ciernej listiny,ale na moje hnusne jemne vlasy docela zabera...aj ked stale tomu nieco chyba.Chyba mi objem a drzanie v
tvaru...Tak touto cestou aj ja prosim o radu. Embarassed Wink Rolling Eyes ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 6:55 pm    Předmět: Citovat

Ja mam vybornou zkusnost s sampony Redken. Konkretne s radou Body full- teda spis s samponem. Dalsi peci nepouzivam. Nejdriv se mi zdalo, ze nic moc, ale zjistila jsem, ze je to tim jak sampon redim, je to silny koncentrat a musi se dobre rozredit a ne hned nanaset na hlavu. Ale vlasy maji fakt objem a konecky jsou pevne a vubec ne suche- coz je muj problem u vsech jinych samponu.

Sice stoji kolem 500 KC, ale vydrzi neskutecne dlouho, jelikoz na umyti potrebujete opravdu malou kapicku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 7:08 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Ja mam vybornou zkusnost s sampony Redken. Konkretne s radou Body full- teda spis s samponem. Dalsi peci nepouzivam. Nejdriv se mi zdalo, ze nic moc, ale zjistila jsem, ze je to tim jak sampon redim, je to silny koncentrat a musi se dobre rozredit a ne hned nanaset na hlavu. Ale vlasy maji fakt objem a konecky jsou pevne a vubec ne suche- coz je muj problem u vsech jinych samponu.

Sice stoji kolem 500 KC, ale vydrzi neskutecne dlouho, jelikoz na umyti potrebujete opravdu malou kapicku.


Děkuju. A opravdu ti vystačí pouze šampon??? Už nepoužíváš žádný kondicionér ani masku a vlasy jsou dobře rozčesat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 7:37 pm    Předmět: Citovat

Llucy: no ja v pohode, ale ja mam svoje nebarvene vlasy, mam na nich akorat vymyvaci preliv.
Jestli mas nejake poskozene vlasy, vyborny je Extreme- vlasy to da opravdu doporadku, ale je opravdu na hodne znicene vlasy, napr. kdyz nekdo stahuje tamvou barvu na blond.

Jestli nemas znicene, ale barvene, tak maji i radu na barvene vlasy- je po ni nadherny lesk- ale vlasy jsou takove hebci, ale ne splihle!!!

Cela rada Redken pracuje na systemu proteinu, ja jsem mela porad potize, ze i kdyz jsem nemela suche ani znicene vlasy, konce mi vzdycky po umyti tak jakoby odstavaly od hlavy a byly sussi. ted co pouzivam Redken, se to fakt zmenilo- myslim, ze vlasum pomohl i ten preliv- jsou pevnejsi!!!, kdyztak koukni na redken.com nebo redken.de, podle toho jakou reci mluvis a tam mas vsechny rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

Redken testuje na zvířatech...a přestat nehodlá Sad
Já jen tak.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 5:32 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Redken testuje na zvířatech...a přestat nehodlá Sad
Já jen tak.....


Hm,to je špatný Crying or Very sad A neznáš nějaký, co se netestuje a je dobrý na jemné vlasy? Jen ne prosím přírodní Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 6:16 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Ja mam vybornou zkusnost s sampony Redken. Konkretne s radou Body full- teda spis s samponem. Dalsi peci nepouzivam. Nejdriv se mi zdalo, ze nic moc, ale zjistila jsem, ze je to tim jak sampon redim, je to silny koncentrat a musi se dobre rozredit a ne hned nanaset na hlavu. Ale vlasy maji fakt objem a konecky jsou pevne a vubec ne suche- coz je muj problem u vsech jinych samponu.

Sice stoji kolem 500 KC, ale vydrzi neskutecne dlouho, jelikoz na umyti potrebujete opravdu malou kapicku.


Galadriel, ja ti musim dat za pravdu. Mam kamaradku kadernici, vcera jsem od ni dostala male baleni Redken Body Full a po umyti mam hlavu jak balon!! Vlasy jsou pevne drzi tvar a jsou objemne. Jsem sice zastance prirodni kosmetiky, ale tohle me nadchlo. Uvidime jak na to vlasy budou dlouhodobe reagovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 6:25 pm    Předmět: Citovat

Lenna napsal:


Galadriel, ja ti musim dat za pravdu. Mam kamaradku kadernici, vcera jsem od ni dostala male baleni Redken Body Full a po umyti mam hlavu jak balon!! Vlasy jsou pevne drzi tvar a jsou objemne. Jsem sice zastance prirodni kosmetiky, ale tohle me nadchlo. Uvidime jak na to vlasy budou dlouhodobe reagovat.


tak to mě zaujalo,odrazuje mě cena no,ale pak nám poreferuj za delší dobu jaké to má výsledky Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 7:08 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Déscantes napsal:
Redken testuje na zvířatech...a přestat nehodlá Sad
Já jen tak.....


Hm,to je špatný Crying or Very sad A neznáš nějaký, co se netestuje a je dobrý na jemné vlasy? Jen ne prosím přírodní Laughing



Vím jenom o Logoně pivo a med...a pak má myslím ještě Sanoll nebo Santé něco na slabší vlasy- ale to jsou všechno přírodní...hmm, no, moc jsem ti asi nepomohla, ale zas tak si to všechno nepamatuju Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.