Šampon na jemné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=10820b8148eff043557cce3dce3154dbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 7:21 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Lenna napsal:


Galadriel, ja ti musim dat za pravdu. Mam kamaradku kadernici, vcera jsem od ni dostala male baleni Redken Body Full a po umyti mam hlavu jak balon!! Vlasy jsou pevne drzi tvar a jsou objemne. Jsem sice zastance prirodni kosmetiky, ale tohle me nadchlo. Uvidime jak na to vlasy budou dlouhodobe reagovat.


tak to mě zaujalo,odrazuje mě cena no,ale pak nám poreferuj za delší dobu jaké to má výsledky Wink Very Happy


Jasne, dam vedet, jinak k cene asi toto: Redken ma baleni samponu 300 ml za 500 Kc, pokud si clovek jde koupit Hauschku, da temer 300 Kc za 250 ml. Navic Redken se MUSI REDIT v pomeru 1ml samponu : 10ml vody. Chce to tedy opravdu zvazit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 8:42 am    Předmět: Citovat

Me hlavne na Redkenu vyhovuje to, ze opravdu ty vlasy jsou pevnejsi az do koncu, akorat je to docela veda to spravne naredit, kdyz se to nepovede, tak jsou na hlave splihle, jakoby neumyte vlasy.
Je k tomu i odmerka, takze je to lepsi nez to rozmichavat nekde v ruce, to se vzdy nemusi povest
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 3:16 pm    Předmět: Citovat

Dalsi pozitivni postreh: dnes jsem o poledni pauze zmokla (durch), po uschnuti mam nadherne nadychane, pevne a hebke vlasy. Mam chut se vratit k chemii, alespon v podobe tohoto samponu. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 4:18 pm    Předmět: Citovat

Lenna napsal:
Dalsi pozitivni postreh: dnes jsem o poledni pauze zmokla (durch), po uschnuti mam nadherne nadychane, pevne a hebke vlasy. Mam chut se vratit k chemii, alespon v podobe tohoto samponu. Rolling Eyes


No ja uz to udelala. Na prirodu jsem rezignovala, dala jsem ji sanci a odmenila se mi suchymi lamajicicmi se jezatymi vlasy. Nerikam, ze neni lepis nez chemie, ale kdyz pak clovek vypada jak strasak, tak radsi sahnu po chemie, i kdyz vim, ze Redken testuje. Ale to Loreal taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 4:37 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Lenna napsal:
Dalsi pozitivni postreh: dnes jsem o poledni pauze zmokla (durch), po uschnuti mam nadherne nadychane, pevne a hebke vlasy. Mam chut se vratit k chemii, alespon v podobe tohoto samponu. Rolling Eyes


No ja uz to udelala. Na prirodu jsem rezignovala, dala jsem ji sanci a odmenila se mi suchymi lamajicicmi se jezatymi vlasy. Nerikam, ze neni lepis nez chemie, ale kdyz pak clovek vypada jak strasak, tak radsi sahnu po chemie, i kdyz vim, ze Redken testuje. Ale to Loreal taky


Já si myslím, že Redken patří pod Loreal, alespoň je to tak uvedené v seznamu testující kosmetiky. S tím testováním je to fakt problém - pokud člověku nevyhovuje přírodní kosmetika, tak by nemohl používat skoro nic, vše je testované Crying or Very sad A chemie mi také vyhovuje mnohem víc než příroda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 4:58 pm    Předmět: Citovat

A noic naplat, kdyz jsou po tom pekne vlasy, tak clovek tezko odola Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 10:45 am    Předmět: Citovat

mě na tohle vyhovoval Vivality na zvětšení objemu ale oni ho přestali vyrábět Crying or Very sad
ale ten RedKen zní zajímavě, to asi vyzkouším Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 2:38 pm    Předmět: Citovat

Zatim jsem nemela potrebu myt si vlysy. Nejsou vubec mastne, naopak zustavaji nadychane. Zacinam uvazovat o tom, ze se na kratkou chvili vratim k chemii. Kondicioner budu pouzivat stale Alverde, po umyti kapku jojobaku, ale ten sampon asi zmenim na Redken. Pri me spotrebe mi navic vydrzi pres rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 7:20 pm    Předmět: Citovat

Lenna napsal:
Zatim jsem nemela potrebu myt si vlysy. Nejsou vubec mastne, naopak zustavaji nadychane. Zacinam uvazovat o tom, ze se na kratkou chvili vratim k chemii. Kondicioner budu pouzivat stale Alverde, po umyti kapku jojobaku, ale ten sampon asi zmenim na Redken. Pri me spotrebe mi navic vydrzi pres rok.


Lenni, jak redis ten sampon?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 8:26 am    Předmět: Citovat

V zasade velmi neprofesionalne: do male plastove flasky od Mattonky naleju tak 200 ml vody a pak od oka priblizne kavovou lzicku samponu Very Happy Asi se to musi vyzkouset, pri tomto pomeru nepomeru to jeste krasne peni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.