Šampon na jemné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=af47b7157591e7462993ef6c020e68a3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 7:28 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
*Leontýnka* napsal:
Llucy napsal:
Zaujal mě tento šampon, prý je výborný, tak jsem si ho objednala, tak jsem zvědavá... Question
http://www.najadashop.cz/index.php?A=detail_produktu&Idk=1&Idpk=52&Idpr=2247&rad=9


Tak ten vypadá fakt dobře. Tak pak musíš poreferovat ať vím zda mám do něj investovat. A chtěla jsem se zeptat,oni tam psali že určitý druh vlasů může zatěžovat-to mysleli asi jemné vlásky že? Já mám normální,teď mi docela zhrubly ale zase nechci docílit ulízanýchh vlasů jako po silikonových šamponech.


Právě že prý je perfektní na jemné vlasy Very Happy Já mám hrozně jemné vlasy,tak jsem zvědavá. Navíc mě na něm zaujalo, že prý se po něm nemusí vůbec používat kondicionér a jdou krásně rozčesat. Jak mi přijde a vyzkouším ho,tak poreferuji Very Happy


Jéé Very Happy Už se těším... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 5:01 pm    Předmět: Citovat

Llucy,zajímalo by mě jestli jsi už vyzkoušela ten Combo šampon a popřípadě jaký byl? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 6:57 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Llucy,zajímalo by mě jestli jsi už vyzkoušela ten Combo šampon a popřípadě jaký byl? Wink


Jj, vidíš, tak tedy: hrozně pěkně - mýdlově voněl. Ale jinak-katastrofa! Twisted Evil Vlasy sice šly nádherně rozšesat,ale připadaly mi mastnější než před umytím,takové ulepené... Crying or Very sad Zkoušela jsem si pak dát toho šamponu méně, protože jsem měla strach,jestli jsem si ho tam nedala třeba moc,ale výsledek stejný,hrozný Evil or Very Mad Takže za sebe ten šampon rozhodně nedoporučuji!!! Záleží ale na tom,jaké zkušenosti máš s mytím těmito čistě přírodními prostředky, protože když jsem se dívala do té Najady,odkud jsem ho objednávala,tak tam má jen pozitivní hodnocení,tak nevím... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 2:25 pm    Předmět: Citovat

Tak to je mi líto,ale já u něho taky dost váhala-oni tam sice psali že na jemné vlasy je skvělý a že je zpevní,ale na druhé straně zase v popisku psali že má hodně(a to fakt hodně) kondicionéračních látek-proto jsem do něho raději nešla protože jsem se přesně bála toho plihnutí a maštění. No nic alespoň jsem ušetřila-za ten výsledek a tekutost je fakt docela drahý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.Paulova
0-7
0-7


Založen: 6.4.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 8:29 pm    Předmět: Loreal Citovat

Já používam šamponky od Loreal. Třeba ty, co jsou na www.hairmust.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 11:44 am    Předmět: Re: redken Citovat

iske napsal:
Ahoj, prodám šampon Redken Extreme 3x použitý jen za 150 kč(bez poštovného)!Stál 550 kč, na fórech si ho lidé velice chválí. Na můj typ vlasů se ale příliš nehodí, je mi líto ho jen tak vyhodit. Napište na iske@seznam.cz a domluvíme se.Ila


1. - Extreme se na jemný vlasy teda vážně nehodí
2. - je tady bazárek, věci k prodání dávámě tam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 10:49 am    Předmět: Citovat

Právě jsem si pořídila Alverde s olivou a hennou na normální a jemné vlasy, dám vědět, jak funguje...
Koukám, že jsem nenapsala, jak to s ním dopadlo... nedávno mi došel a byla jsem s ním spokojená, koupím si ho znovu Very Happy


Naposledy upravil Shahlah dne st říjen 22, 2008 6:14 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 9:43 am    Předmět: Citovat

tak dnes som bola u kadernicky.

mam jemne vlasky a kedze mi rpid,e ze mam lupy, tak mi povedala, ze nech zkusim sampon na jemne vlasy a sucasne na objem--ze je nieje tolko agresivny a ze je mozne, ze sampony proti lupinam mi tu pokozku dost nicia a pridemi, ze mam lupy...ze jej to tak nepride...tak zkusim nieco damy:o) a asi pozriem ci je to so silikonom.

kedze je to kadernicky pracujuca s kosmetikou Loreal, tak mi hovorila, ze na dlhe vlasky staci nejaky akoby krem v spreji, ze to trosku tie vlasy skroti a neurobi ich "tvrde"(ze proste dlhe vlasky su pekne, ked s nimi dama pohodi a krasne sa zavlnia:o) ). a este nejaky olejicek kerastase(tusim)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 11:22 am    Předmět: Citovat

Vidím, že o přírodních šamponech na jemné vlasy zde nejsou téměř žádné příspěvky... To mě docela mrzí, protože jsem doufala, že mě tu něco osvítí, ale na šampon za 500 momentálně němám. škoda.
Opravdu není nějaký přírodní šampon, komu by pomohl na jemné, plihnoucí vlasy?
Zatím jsem těch přírodních produktů moc nevyzkoušela, popravdě vlastně kromě Alverde nic jiného, ale pořád to nebylo ono, tak bych přírodě ještě dala šanci, ale tak +, že ten Redken nemá silikony... aspoň něco dobrý... Stejně si asi nechám zajít chuť kvůli ceně... Sad

A nezkoušel jste ještě někdo to Ayurvédské bylinné mýdlo od Visaky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 12:05 pm    Předmět: Citovat

Maudík napsal:
Vidím, že o přírodních šamponech na jemné vlasy zde nejsou téměř žádné příspěvky... To mě docela mrzí, protože jsem doufala, že mě tu něco osvítí, ale na šampon za 500 momentálně němám. škoda.
Opravdu není nějaký přírodní šampon, komu by pomohl na jemné, plihnoucí vlasy?
Zatím jsem těch přírodních produktů moc nevyzkoušela, popravdě vlastně kromě Alverde nic jiného, ale pořád to nebylo ono, tak bych přírodě ještě dala šanci, ale tak +, že ten Redken nemá silikony... aspoň něco dobrý... Stejně si asi nechám zajít chuť kvůli ceně... Sad

A nezkoušel jste ještě někdo to Ayurvédské bylinné mýdlo od Visaky?


No, mně poměně dost sedla Lavera jablečná a s medem a růží. Momentálně zkouším ten ayurvéďák, ale zatím je asi docela brzo na nějaké hodnocení. Nicméně mám pocit, že docela pomohl proti plihnutí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.