Šampon na jemné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=835af41817f45c3705e311caf714428dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 8:58 am    Předmět: Citovat

snopinka napsal:
Co by jste doporučili na rychle se mastící jemné vlasy, které jsou ovšem hennované, krásně zdravé a lesklé a bez roztřepených konečků? Četla jsem tady samé pozitivní ohlasy na šampón Redken (konkrétně bych to asi viděla na Body Full), ale jelikož jsem maniak do přírodní kosmetiky a nejradši bych zůstala u ní, tak mě ještě zaujala Logona pivo a med..mám ovšem trochu strach, aby tam těch pečujících složek nebylo moc a neměla jsem z toho spíš přepečované vlasy.. Rolling Eyes


Zkus třeba Laveru, spíš něco na normální vlasy, ne přímo mastné. Anebo ayurvédský šampon, který se pro řadu zdejších členek (mne nevyjímaje Very Happy ) stal hitem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snopinka
81-160
81-160


Založen: 15.3.2009
Příspěvky: 149
Bydliště: Krnov-Brno

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 10:20 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
snopinka napsal:
Co by jste doporučili na rychle se mastící jemné vlasy, které jsou ovšem hennované, krásně zdravé a lesklé a bez roztřepených konečků? Četla jsem tady samé pozitivní ohlasy na šampón Redken (konkrétně bych to asi viděla na Body Full), ale jelikož jsem maniak do přírodní kosmetiky a nejradši bych zůstala u ní, tak mě ještě zaujala Logona pivo a med..mám ovšem trochu strach, aby tam těch pečujících složek nebylo moc a neměla jsem z toho spíš přepečované vlasy.. Rolling Eyes


Zkus třeba Laveru, spíš něco na normální vlasy, ne přímo mastné. Anebo ayurvédský šampon, který se pro řadu zdejších členek (mne nevyjímaje Very Happy ) stal hitem Wink


Nad Laverou už jsem taky uvažovala, třeba nad pomerančem...a ten ayurvédský který konkrétně by byl nejlepší?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 10:26 am    Předmět: Citovat

No konrétně ten z tohoto vlákna http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=2209&postdays=0&postorder=asc&start=0, nemá víc druhů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 3:00 pm    Předmět: Citovat

snopinka napsal:
Co by jste doporučili na rychle se mastící jemné vlasy, které jsou ovšem hennované, krásně zdravé a lesklé a bez roztřepených konečků?

Hehe, přesně jako bych četla o svých vlasech. Laughing Psaly jste o Laveře, já za sebe ji moc nedoporučuji, pomeranč jsem tedy neměla, jen jablko (stejně to bude asi dost podobné). Vadí mi na něm, že mám vlasy úplně bez objemu (což je u mě normální stav), Lavera ho nedodá vůbec, na to je mnohem lepší levandulový Urtekram. A také pokud bys někdy ty vlasy měla hodně mastné, tak je potřeba šamponovat vícekrát, protože málo odmašťuje (to ale i ten Urtekram, přesto ho mám radši). Jinak je fajn Alverde citron a meruňka a ten s hennou a olivou také ujde. Eubiona kiwi stejná jako Lavera. Jinak jsem toho moc nezkusila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snopinka
81-160
81-160


Založen: 15.3.2009
Příspěvky: 149
Bydliště: Krnov-Brno

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 3:25 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
No konrétně ten z tohoto vlákna http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=2209&postdays=0&postorder=asc&start=0, nemá víc druhů Wink


děkuji, podle toho co čtu, tak by to mohlo být to pravé pro měSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
snopinka
81-160
81-160


Založen: 15.3.2009
Příspěvky: 149
Bydliště: Krnov-Brno

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 3:30 pm    Předmět: Citovat

Misch napsal:
snopinka napsal:
Co by jste doporučili na rychle se mastící jemné vlasy, které jsou ovšem hennované, krásně zdravé a lesklé a bez roztřepených konečků?

Hehe, přesně jako bych četla o svých vlasech. Laughing Psaly jste o Laveře, já za sebe ji moc nedoporučuji, pomeranč jsem tedy neměla, jen jablko (stejně to bude asi dost podobné). Vadí mi na něm, že mám vlasy úplně bez objemu (což je u mě normální stav), Lavera ho nedodá vůbec, na to je mnohem lepší levandulový Urtekram. A také pokud bys někdy ty vlasy měla hodně mastné, tak je potřeba šamponovat vícekrát, protože málo odmašťuje (to ale i ten Urtekram, přesto ho mám radši). Jinak je fajn Alverde citron a meruňka a ten s hennou a olivou také ujde. Eubiona kiwi stejná jako Lavera. Jinak jsem toho moc nezkusila.


Z Alverde jsem byla dost zklamaná, vyzkoušela jsem pro jistotu skoro všechny druhy, a používala je dost dlouhou dobu, aby se třeba projevil ten skrytý zázrak..ale nekonal se. Vlasy jsem po umytí měla takřka nerozčesatelné, lámaly se mi a začaly více padat a objem žádný..co hůř, ještě ten den jsem je měla mastné. Ale mám v plánu vyzkoušet ten ayurvédský šampon..když nesedne na vlasy, tak se dá aspoň zužitkovat jinak:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 3:43 pm    Předmět: Citovat

Misch napsal:

Hehe, přesně jako bych četla o svých vlasech. Laughing Psaly jste o Laveře, já za sebe ji moc nedoporučuji, pomeranč jsem tedy neměla, jen jablko (stejně to bude asi dost podobné). Vadí mi na něm, že mám vlasy úplně bez objemu (což je u mě normální stav), Lavera ho nedodá vůbec, na to je mnohem lepší levandulový Urtekram. A také pokud bys někdy ty vlasy měla hodně mastné, tak je potřeba šamponovat vícekrát, protože málo odmašťuje (to ale i ten Urtekram, přesto ho mám radši). Jinak je fajn Alverde citron a meruňka a ten s hennou a olivou také ujde. Eubiona kiwi stejná jako Lavera. Jinak jsem toho moc nezkusila.


Mně zase Lavera jablečná docela sedla a nejoblíbenější mám tu s růží a medem. Naopak Urtekram při delším používání zklamal... Takže ono asi nezbývá než vyzkoušet. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 3:45 pm    Předmět: Citovat

snopinka napsal:
Ale mám v plánu vyzkoušet ten ayurvédský šampon..když nesedne na vlasy, tak se dá aspoň zužitkovat jinak:)


Pro mě je to zatím asi nejlepší šampon. A jak píšeš, když nesedne na vlasy, dá se použít jinak (pokud by tedy člověk třeba zrovna netrpěl alergií právě na nějakou jeho složku).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snopinka
81-160
81-160


Založen: 15.3.2009
Příspěvky: 149
Bydliště: Krnov-Brno

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 4:58 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
snopinka napsal:
Ale mám v plánu vyzkoušet ten ayurvédský šampon..když nesedne na vlasy, tak se dá aspoň zužitkovat jinak:)


Pro mě je to zatím asi nejlepší šampon. A jak píšeš, když nesedne na vlasy, dá se použít jinak (pokud by tedy člověk třeba zrovna netrpěl alergií právě na nějakou jeho složku).


Tak jsem se na něj namlsala, že si ho hnedka zítra objednám a nechám dovézt až domu Laughing to bych taky mohla uvažovat donekonečna jestli Lavera,Urtekram nebo něco jiného:) hned si umyju vlásky a podám info jak to zabralo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 5:33 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Mně zase Lavera jablečná docela sedla a nejoblíbenější mám tu s růží a medem. Naopak Urtekram při delším používání zklamal... Takže ono asi nezbývá než vyzkoušet. Wink

Ano, to je univerzální rada. Takže to tu můžeme všechno uzavřít a jet na vlastní pěst. Smile ... Jenže to by byla hrozná nuda. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.