Šampon na jemné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7e70b90676d4ec8e0d81b6e8beb52472Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 9:55 pm    Předmět: Citovat

Misch napsal:

Ano, to je univerzální rada. Takže to tu můžeme všechno uzavřít a jet na vlastní pěst. Smile ... Jenže to by byla hrozná nuda. Laughing


No, tak to nebylo určitě myšleno. Spíš že holt ale nakonec opravdu nezbývá nic jiného, než aby si každý zvážil případné klady/zápory a šel do toho sám, pokud se tu objevují zcela protichůdné názory Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 11:12 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Misch napsal:

Ano, to je univerzální rada. Takže to tu můžeme všechno uzavřít a jet na vlastní pěst. Smile ... Jenže to by byla hrozná nuda. Laughing


No, tak to nebylo určitě myšleno. Spíš že holt ale nakonec opravdu nezbývá nic jiného, než aby si každý zvážil případné klady/zápory a šel do toho sám, pokud se tu objevují zcela protichůdné názory Cool


Ostatně, Misch, nakonec možná zjistíš, že po úžasných výsledcích jednoho šamponu dojde k etapě - naprosto strašný šampon - a pak budeš mezi námi "vyvolenými", kterým naprosto úžasný šampon přestal vyhovovat a jsme zase na začátku s hledáním a zkoušením všech možných zde recenzovaných Laughing

Vlastně Ti nakonec nezbyde nic jiného, než jak říká Klarusa - zkoušet, používat, zkoušet Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 9:52 am    Předmět: Citovat

Já s vámi ve všem souhlasím, jen jsem si trochu zašprýmovala. Embarassed Já jsem ještě ten svůj nej nej šampon ani nenašla, vyhovuje mi, když 3 - 4 střídám a z každého si něco vezmu. Právě pořád zkouším a ráda tady o našich pokusech debatuji. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 6:54 pm    Předmět: Citovat

Misch napsal:
Já s vámi ve všem souhlasím, jen jsem si trochu zašprýmovala. Embarassed Já jsem ještě ten svůj nej nej šampon ani nenašla, vyhovuje mi, když 3 - 4 střídám a z každého si něco vezmu. Právě pořád zkouším a ráda tady o našich pokusech debatuji. Wink


ano, to se mi taky osvědčilo, kombinace 3-4 šamponu s tím, že dva jsou přírodní a jeden až dva chemické.Nevím proč, ale čistě přírodní věci mi nesedí dlouhodobě, protože vysušují, a chemické rovněž, ale proto, že po nich plihnou vlasy.Takže jako ideální se zdá střídačka Smile Smile

Ještě nějakou bezoplachovou kúru proti krepatění a budu šťastná Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 10:34 pm    Předmět: Citovat

Zatím nejlepší šampon na jemné vlasy mám nyní- Klorane s mandlovým olejem, je bez silikonů a vlasy jsou po něm krásně lesklé a nadýchané Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 11:52 am    Předmět: Šampón na objem vlasov Citovat

Mohli by ste mi poradiť niaky dobrý šampón na objem vlasov ? ..Bola som dnes v drogérii,ale nevedela som si vybrať..Uvažovala som nad niveou,nad shaumou..ale este sa poradim s vami a potom pojdem na nakup Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 4:26 pm    Předmět: Citovat

A najlepší by bol taký čo by nevysušoval,lebo vačšinou tie mna objem zvyknu vysušovat Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 7:19 pm    Předmět: Citovat

za seba mozem odporucit ten fialovy na objem z rady hairX od oriflame
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 9:52 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
za seba mozem odporucit ten fialovy na objem z rady hairX od oriflame


Hair x som mala a dost mi vysusil vlasy Sad ale zase kazdemu vyhovuje daco ine ..chystam sa na ten novy loreal elseve volume collagen..uvidim co bude zac Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 11:50 pm    Předmět: Citovat

Mě dělá objem Lavera mandle, na rozdíl od většiny přírodních šamponů, které jsem vyzkoušela, nevysušuje. Po klasických drogerkových mám vlasy splihlé, případně když se koná objem, tak současně s vysušením.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.