Šampon na jemné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=83807ac43a77818d08cfd8dc843c498dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: ne duben 24, 2011 9:34 am    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
Mě dělá objem Lavera mandle, na rozdíl od většiny přírodních šamponů, které jsem vyzkoušela, nevysušuje. Po klasických drogerkových mám vlasy splihlé, případně když se koná objem, tak současně s vysušením.


Laveru poznam z dm a vyzera dost dobre,uz len za tu cenu..Velakrat som nad nim uvažovala,ale urcite ho skusim,ked mi dojdu vsetky sampony Very Happy ..ano mas pravdu..po vacsine samponov s drogerky mam objem ale vlasy vysusene...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valentina
0-7
0-7


Založen: 22.4.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2011 1:45 pm    Předmět: Re: Šampon na jemné vlasy Citovat

Llucy napsal:
Prosím o radu - mám jemné vlasy, rychle se mastící. Sháním už delší dobu nějaký opravdu dobrý šampon, po kterém bych vlasy rozčesala, ale zase aby nebyly mastné a splihlé, po šamponech typu Elséve je sice rozčesu, ale druhý den jsou mastné a splihlé, po přírodních šamponech sice splihlé nejsou, ale jsou strašné suché, nerozčesatelné a elektrizují. Moc děkuji za každou radu. Very Happy


Dobrý je šampon volumizing nebo Reduce proti mastění od selective a pak pěnu na objem a rozčesání Dynamic foam.
Kupuju je v eshopu www.selective.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 3:01 pm    Předmět: Citovat

Na moje jemne vlasy su najlepsie "bahnove" sampony:

Urtekram Rhassoul (ten som mala dost davno)


a este lepsi Alverde so sprasou


Poradte mi este nieco podobne... dakujem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 8:45 am    Předmět: Citovat

Decapitated: mě na jemné vlasy dost pomohl alverde kofeinový i s kondicionerem dokonce mi utvoří i trochu objem (a někdy vydrží aj víc dní)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alienor
161-320
161-320


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 202

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 8:57 am    Předmět: Citovat

martulinecek napsal:
Decapitated: mě na jemné vlasy dost pomohl alverde kofeinový i s kondicionerem dokonce mi utvoří i trochu objem (a někdy vydrží aj víc dní)


ten můžu taky doporučit, i já po něm pozoruju změnu k lepšímu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 3:09 pm    Předmět: Citovat

alienor napsal:
martulinecek napsal:
Decapitated: mě na jemné vlasy dost pomohl alverde kofeinový i s kondicionerem dokonce mi utvoří i trochu objem (a někdy vydrží aj víc dní)


ten můžu taky doporučit, i já po něm pozoruju změnu k lepšímu


Kofeinovy Alverde som mala davnejsie, este ked mal to hustejsie zlozenie (niekde sa tu uz diskutovalo o zmene zlozenia). Pekne vonal, ale vyrazny efekt na vlasy u mna nemal. Znovu ho ale nechcem, pretoze vsade citam, ze vymyva hennu.... takze hladam dalej....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 3:54 pm    Předmět: Citovat

Já považuji za nejlepší šampon pro své jemňuchy Desert Essence Organics. Je bio, ale výborně myje, a přitom vlasy skoro vůbec nezatěžuje - naopak, dělá pěkný objem a umytí po něm dlouho vydrží. Chválí si ho i moje maminka, která má snad ty nejjemnější vlásky, co jsem kdy viděla. Wink
Jinak mi přijde strašně skvělý domácí vejcovomedový - po tom mám vždycky hřívu krásně nadýchanou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 10:05 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Já považuji za nejlepší šampon pro své jemňuchy Desert Essence Organics. Je bio, ale výborně myje, a přitom vlasy skoro vůbec nezatěžuje - naopak, dělá pěkný objem a umytí po něm dlouho vydrží. Chválí si ho i moje maminka, která má snad ty nejjemnější vlásky, co jsem kdy viděla. Wink
Jinak mi přijde strašně skvělý domácí vejcovomedový - po tom mám vždycky hřívu krásně nadýchanou...
Který druh desert essence je dobrý? Není tady o tom žádná diskuze a přirom to vypadá tak lákavě! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 11:12 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Který druh desert essence je dobrý? Není tady o tom žádná diskuze a přirom to vypadá tak lákavě! Very Happy


Tahle značka není v ČR moc známá, navíc je cena jednotlivých přípravků trochu vyšší, tak možná proto nemá až tak moc uživatelů...

Osobně mám zkušenost s malinovým šamponem a s neutrálním (ten je neparfémovaný). Oba mi přijdou vynikající, ten malinový dělá pěkný lesk a hezky nadýchané vlasy, neutrální zase příjemně zklidňuje pokožku. Další nemůžu zatím doporučit, nezkoušela jsem je...
Možná by věděl někdo další... Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 5:10 pm    Předmět: Citovat

Alverde šampony mi zatím nic moc s objemem neudělaly - mám dva - na citlivou pokožku a regenerační, po obou mi vlasy vydrží umyté tak jeden den Confused Zkusím ještě kofeiňák, ale zase doufám, že mi nevymyje hennu - z té mám taky rozporuplný pocity - barva super, ale kvalita vlasů mi vydržela tejden a teď je mám zase takový slabý, nevím jestli se i vymejvá, protože není tak intenzivní...máte někdo zkušenost? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.