astrál
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aaab78643084e398a766f6dd7d1dd2cfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 5:04 pm    Předmět: Citovat

Noctifer287 napsal:
No, já to právě zkoušela, ale ještě se nepovedlo, navíc teď přes školu je fakt docela málo času. Ale cítím že už sem byla hodně blízko, hodně, ale pořád mě něco drží při zemi a nevím jak se toho už konečně zbavit, znáte někdo nějaké učinné a fajn metody jak cestovat? může mi někdo popsat jaké to je? jsem docela zvědavá Smile


skúsenosti sú neprenosné, musíš si to zažiť. ak by si chcela o tom nejaké informácie, stačí zájsť na nejaké fórum o mágii... tam zväčša ľudia popisujú ich zážitky.. ale to je aj tak dosť hmlisté podľa mňa Smile pochopíš to, až keď to zažiješ...

vo všeobecnosti ale súhlasím s tým, čo napísala Kataska. chodiť do astrálu len tak pre zábavu nie je podľa mňa adekvátne. na to treba, aby človek bol duchovne vyspelejší, mal dostatočný vhľad do samého seba, mal sebadisciplínu a podobne... a tieto veci nepadajú z neba Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noctifer287
161-320
161-320


Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 9:49 pm    Předmět: Citovat

No, mě by teda nenapadlo to zkoušet ani jen tak pro srandu Smile Jako ono možná vypadá že je to bezdůvodné, ale chci to dokázat, abych byla zase o kousek dál na takové té duchovní úrovni, nevím jak to jinak popsat....Samozřejmě chápu všechny okolnosti které jsou důležité proto aby se to vůbec povedlo žejo, takže se snažím jak to jde Smile tak snad někdy...
_________________
"Touha po dokonalosti je zabij??kem lidsk?© du??e." B.D.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 12:26 am    Předmět: Citovat

ehm....tak to astrální cestování zní zajímavě, ale jsem moc velkej srab se do něčeho takovýho pouštět...ikdyž celkem to i láká....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noctifer287
161-320
161-320


Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: so květen 22, 2010 7:59 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem to zkoušela znova...vždycky se mi začne jakoby šíleně točit hlava, a pak vidím bílé světlo..a pak o vždycky skončí a odznova...
_________________
&amp;quot;Touha po dokonalosti je zabij??kem lidsk?© du??e.&amp;quot; B.D.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolfia
21-40
21-40


Založen: 30.4.2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 1:07 pm    Předmět: Citovat

Já jsem se celkem dlouho o AC zajímala a před rokem se mi to povedlo. Zvláštní zážitek, jen co je pravda...nedá se to ani popsat (jakoby se mi roztočily všechny čakry a já se vyloupla z těla). Chtěla bych to zkusit někdy znova, asi začnu zase trénovat. Myslím, že když se AC bere zodpovědně, není důvod k obavám. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guinevere
81-160
81-160


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 12:17 am    Předmět: Citovat

Jak Tobě se to podařilo.. Mě teda nikdy a můžu chtít sebevíc. Ale moc ráda bych to někdy zkusila, musí to být nádherný na chvili se odpoutat od tohoto světa a "plout" všude možně... Cool
_________________
Budoucnost patri tem, kdo veri svym krasnym snum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 1:06 am    Předmět: Re: astrál Citovat

MichyX napsal:
mozna si budete myslet ze je to hovadina klidne si to myslete ale kdyz uz jste me vcucli do sveta dlouhych vlasu tak vam to aspon doporucim http://luciddreaming.wz.cz/ tady mate vse co potrebujete popripade
www.astralni-cestovani.info/ tady forum "proc v noci spat kdyz muzete zazit daleko lepsi veci"
pokud myslite ze je to hovadina rad byc vam rekl ze mam celkem uspechy a doporucuju vsem chce to sice trochu cviku ale potom vas ten svet urcite vtahne tak jako me


LD jsou zvláštní. Mívám je od dětství, ale vždycky to přijde úplně samo, nikdy jsem snad neměla LD cílene, nebo alespoň o tom nevím.

S AS nemám žádnou zkušenost. Co se týče různých postupů, zkoušela jsem, protože jsem člověk zvědavý a ráda objevuju nové věci, Laughing ale téměř vždycky usnu. Momentálně se spíš zaměřuju na autoterapii - myslím, že by se to dalo nazvat meditace.

Hodně mě zajímá využití různých frekvencí na mozek a podvědomí. Používám něco jako psychowalkmen, jen jsem nevyhazovala několik tisíc. Smile

Tuhle oblast mám ještě neprobádanou, ale přeju si ji znát lépe. Asi ste každý slyšel o příbězích, takzvaných Tulácích po hvězdách a tak a různých "nevysvětlitelných" případech stavů člověka. Vždycky mě zajímalo, jestli to je možné a pokud ano, tak jak?
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 9:13 am    Předmět: Citovat

Wolfia napsal:
Já jsem se celkem dlouho o AC zajímala a před rokem se mi to povedlo. Zvláštní zážitek, jen co je pravda...nedá se to ani popsat (jakoby se mi roztočily všechny čakry a já se vyloupla z těla). Chtěla bych to zkusit někdy znova, asi začnu zase trénovat. Myslím, že když se AC bere zodpovědně, není důvod k obavám. Wink

Astrál a hlavně AC je ted docela v modě ... ve spoustě článků se píše, že AC je bezpečné ..ale je potřeba si uvědomit, že astrál má několik sfer a ty nižší sfery obyvají bytosti v lepším případě poťouchlé, v tom horším případě nebezpečné a některé se velmi rády přilepí přímo na vás a může být zaděláno na problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 9:47 am    Předmět: Re: astrál Citovat

Margueritte napsal:

LD jsou zvláštní. Mívám je od dětství, ale vždycky to přijde úplně samo, nikdy jsem snad neměla LD cílene, nebo alespoň o tom nevím.

Taky tak, poprvé se mi to povedlo asi když mi byly 4 roky a já opět měla nějakou svoji noční můru. A najednou jsem si říkala- klid, vždyť se mi to jen zdá. Akorát jsem se sny nijak moc nesnažila ovlivňovat, to jen když se mi to stalo posledně, ale nějak se mi to nelíbilo, tak jsem se radši probudila. Very Happy
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 10:38 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Astrál a hlavně AC je ted docela v modě ... ve spoustě článků se píše, že AC je bezpečné ..ale je potřeba si uvědomit, že astrál má několik sfer a ty nižší sfery obyvají bytosti v lepším případě poťouchlé, v tom horším případě nebezpečné a některé se velmi rády přilepí přímo na vás a může být zaděláno na problém.

Právě.
V těch bližších sférách kolem země se dá narazit na ledacos.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.