Henna z DM
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 127, 128, 129  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ab0a1e668944059c5d2e124dfd584e42Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 1:38 pm    Předmět: Henna z DM Citovat

Tak jí mám právě na hlavě a přijde mi že néééskutečně smrdí Laughing je to jako kdybych nastrouhala nějaký strom a přelila ho vodou Laughing uvidíme co to udělá snad mi to nezničí vlásenky Rolling Eyes je to takové pofidérně zelené...zkusím to mít na hlavě tak 5 hodin a pak dám vědět jestli chytlo enbo ne.A dkyž nechytne tak se naštvu :lol:Taky doufám že mi to vlásky neponičí jak tu někdo psal Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 1:45 pm    Předmět: Citovat

Držím ti palce Deny Wink Mně henna také jednu dobu smrděla, ale pak jsem si zvykla...Zvášť při vzpomínce na zápach z kopřivového nálevu blééé Rolling Eyes Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 1:55 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Držím ti palce Deny Wink Mně henna také jednu dobu smrděla, ale pak jsem si zvykla...Zvášť při vzpomínce na zápach z kopřivového nálevu blééé Rolling Eyes Embarassed


Kopřivový nálev?Co to je?Já jsem jednou našla venku hezkou kopřivu tak sem jí omyla a udělala si z ní čaj ale to asi nebyl nálev Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 2:31 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Kopřivový nálev?Co to je?Já jsem jednou našla venku hezkou kopřivu tak sem jí omyla a udělala si z ní čaj ale to asi nebyl nálev Laughing


Já bych řekla, že to kopřivový nálev je Very Happy ... já ho na vlasy jeden čas používala, čerstvé kopřivy jsem spařila horkou vodou, nechala vyluhovat v zakryté nádobě, a pak šup na vlásky. Měla jsem je pak takové hezky hebké Razz Ten výluh z čerstvé kopřivy mi voněl... ale mě voní i henna, mám asi nějaký zvrhlý čichový buňky. Razz
Co byl ale smrad neskutečný, byl výluh ze sušených kopřiv, to byla teda sííííla Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 2:35 pm    Předmět: Citovat

Leila napsal:
Denynka napsal:
Kopřivový nálev?Co to je?Já jsem jednou našla venku hezkou kopřivu tak sem jí omyla a udělala si z ní čaj ale to asi nebyl nálev Laughing


Já bych řekla, že to kopřivový nálev je Very Happy ... já ho na vlasy jeden čas používala, čerstvé kopřivy jsem spařila horkou vodou, nechala vyluhovat v zakryté nádobě, a pak šup na vlásky. Měla jsem je pak takové hezky hebké Razz Ten výluh z čerstvé kopřivy mi voněl... ale mě voní i henna, mám asi nějaký zvrhlý čichový buňky. Razz
Co byl ale smrad neskutečný, byl výluh ze sušených kopřiv, to byla teda sííííla Mad


Mě ten čerstvej výluh taky voněl...jako příroda....připomělo mi to procházky zasněženou zimní krajinou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 2:50 pm    Předmět: Citovat

napiš jak ti to chytlo, zrovna jsem si koupila červenou hennu z DM Smile ale bojim bojim:) a jakou barvu máš? a jaké jsou tvé přírodní vlasy?
Návrat nahoru
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 2:52 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
napiš jak ti to chytlo, zrovna jsem si koupila červenou hennu z DM Smile ale bojim bojim:) a jakou barvu máš? a jaké jsou tvé přírodní vlasy?


Já sem koupila hnědou hennu a mám úplně stejné vlasy ale s melírem Confused a ten mi odrůstá no...chtěla sem to spíš oživit pak poreferuju Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 7:24 pm    Předmět: Citovat

no....vlasy mám ještě trošku vlhké...hennu sem měla kolem 5 hodin a vlásky mám trošku zabarvenější,melír mám z blond na světle hnědý(spíš medový) a konečky ještě nevím ale zdají se být v pořádku Smile takže u henny zůstanu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jehudit
21-40
21-40


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 10:15 am    Předmět: Re: Henna z DM Citovat

Denynka napsal:
Tak jí mám právě na hlavě a přijde mi že néééskutečně smrdí Laughing je to jako kdybych nastrouhala nějaký strom a přelila ho vodou Laughing

To není nic proti tomu, když se špatně uvaří čaj PuErh... moje sestra tomu říká "jačí trus" Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 3:21 pm    Předmět: Citovat

Nevíte náhodou co to udělá.když mám dva ty pytlíčky hnědé henny a jeden pytlíček měděně červené?Já bych totiž chtěla aby se mi na sluníčku vlásky leskly do rezava ale byly hnědé asi něco takovéhleho http://klarianek-lucianek.blog.cz/0701/fotky-jenny jak má jenna devan třeba.Má to hnědé a jen lehounký nádech do zrzava spíš na sluníčku....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 127, 128, 129  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.