Henna z DM
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 126, 127, 128, 129  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7bbc94f5ded961ddbe5428aaa30e11b0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2014 8:09 am    Předmět: Citovat

DM henna je síce pomerne ľahko dostupná, ale ako písali dievčatá vyššie, tá kvalita dosť pokrivkáva... neviem ako v ČR, ale u nás pred časom ešte aj zdražovali, a za tú cenu by som už radšej kúpila niečo kvalitné... a o balení 33 gramov radšej ani nehovorím...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2014 8:18 am    Předmět: Citovat

No, ja bych se taky spis priklonila k nejake lepsi henne, nez te z DM. Ja s ni zacala (zlata blond), ale pak kdyz jsem si koupila Hennecolor, rozdil jsem poznala okamzite. Plus tedy... Cena se fakt nevyplati, kdyz si reknes, jaka to je (nebo neni) kvalita.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petruska88
8-20
8-20


Založen: 17.10.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2014 6:58 pm    Předmět: Citovat

Řekla bych, že henna z DM je příjemnou alternativou dražších značek. Barví i regeneruje naprosto stejně, součástí balení je igelitová čepice a navíc je snadno dostupná, takže není nutné objednávat z netu a platit poštovné.

Naposledy upravil Petruska88 dne ne červen 03, 2018 2:31 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikša
0-7
0-7


Založen: 30.10.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 9:06 pm    Předmět: Vyhovuje :) Citovat

Ahojda děvčata Smile

Já používám hennu z DM už cca. 2 roky a moc mi pomohla a vyhovuje mi. Míchám kaštan s hnědou. Zakryje mi i šediny. Když ji mám na hlavě cca. 1hod. nevydržé odstín, tak dlouho. Ale když čas prodloužím na cca. 2-3 hod. vydrží mi odstín (myji 2x týdně) cca. 1,5 měsíce. Používám šampón Alverde s hennou a to mi pak barva vydrží ještě déle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2014 12:02 pm    Předmět: Re: Vyhovuje :) Citovat

Nikša napsal:
Ahojda děvčata Smile

Já používám hennu z DM už cca. 2 roky a moc mi pomohla a vyhovuje mi. Míchám kaštan s hnědou. Zakryje mi i šediny. Když ji mám na hlavě cca. 1hod. nevydržé odstín, tak dlouho. Ale když čas prodloužím na cca. 2-3 hod. vydrží mi odstín (myji 2x týdně) cca. 1,5 měsíce. Používám šampón Alverde s hennou a to mi pak barva vydrží ještě déle.



HIIIIII, a prosim prosim, ako ti kryje šediny???ako sa z nich vymýva, predpokladam, že asi nefarbíš dvojfázovo?? všetky odtiene khadi mi chytali na vlasy čierno a na šediny vôbec, henekolor gaštanová má bordové odlesky, tak som ju ani neskúšala zatiaľ, to si ešte pamatám z predšedivého obdobia a gaštanová hena z dm bola vždy presne môj odtieň vlasov, len na šediny mi chytila super pri dvojfázovom, ale na to teraz nemám nervy ani čas, šediny nemám rozmiestnené rovnomerne, ale mám totálne šedivé kúty a vyzerá to dosť zle. vždy vydržím niekoľko mesiacov s odhodlaním byť radšej šedivá, než dávať chémiu, ale potom nevydržím a zas ju na vlasy bachnem, neviem sa s tým však stále stotožniť. máš nejaké triky, alebo len proste ich nejako zmiešaš a necháš pôsobiť, alebo niečo so šedinami robíš ako predprípravu??? budem veľmi vďačná, bo dmková hena je presne môj prirodzený odtieň.... a aká je to farba, keď ju zmiešaš s hnedou??? ĎAKUJEM VEĽMI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikša
0-7
0-7


Založen: 30.10.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2014 11:05 am    Předmět: Pro Leny: Citovat

Leny,

nebarvím dvojfázově. Je pravda, že šediny nemám na jednom místě více, ale rovnoměrně po celé hlavě. Odhadem tak cca.20%. Vlasy umyji Alverde šampónem. Hennu zalívám cca. 90stupni. Nechám vychladnout a pak aplikuju na vlasy. Potom pořádně hennu vypláchnu vodou, jednou šamón-spíše méně, kondiš. Pak přeliji vodou s vymačkaným citrónem - na lesk jako blesk. Nechám volně uschnout - nefénuji, češu až druhý den.
Je pravda, že vlasy po celé délce nezažily silikony ani barvení něčím jiným. Nikterak mechanicky neupravuji. Tak je možné, že ta barva má víc možností se do vlasů dostat. Šediny nemám úplně tmavě hnědé, ale házejí lehce odlesky do červena. Takže barva vypadá velice přirozeně :)Zkusím poprosit manžela, aby mě vyfotil a dodám fotky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dabelskyandel
0-7
0-7


Založen: 2.12.2014
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2014 7:16 pm    Předmět: prosim o radu ohledne teto znacky? Citovat

Ma prosim nekdo nakou zkusenost s touto znackou???
http://henna.eu/e-shop/barvy-na-vlasy/15-ipod-nano.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavjana
0-7
0-7


Založen: 1.8.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2014 3:14 pm    Předmět: Citovat

Zdravím. Chcela by som sa poradiť s niekym už skúsenejším, ako chytá tá mahagon henna z DM (prípadne aj bordó, neviem ktorá je viac dočervena) na tmavé vlasy. Približne takéto (random obrázok)
http://4.bp.blogspot.com/-eSMpsW1-za0/Uw4G0scMaaI/AAAAAAAAGLw/9Y4Qjk79jEw/s1600/henna+dye+for+natural+long+hair+application+copy.jpg
vlasy mám svojej prirodzenej farby neprefarbované.
Teda mi ide o to, či sa reálne dá dosiahnuť povedzme takáto farba:
http://www.svetucesu.com/Article/Image%5Chenna2.jpg
s tým, aby to nebol iba odlesk čo vidno na slnku.
A ak to nespraví DM henna, tak či iná značka sa tomu blíži. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2014 5:18 pm    Předmět: Citovat

Slavjana napsal:
Zdravím. Chcela by som sa poradiť s niekym už skúsenejším, ako chytá tá mahagon henna z DM (prípadne aj bordó, neviem ktorá je viac dočervena) na tmavé vlasy. Približne takéto (random obrázok)
http://4.bp.blogspot.com/-eSMpsW1-za0/Uw4G0scMaaI/AAAAAAAAGLw/9Y4Qjk79jEw/s1600/henna+dye+for+natural+long+hair+application+copy.jpg
vlasy mám svojej prirodzenej farby neprefarbované.
Teda mi ide o to, či sa reálne dá dosiahnuť povedzme takáto farba:
http://www.svetucesu.com/Article/Image%5Chenna2.jpg
s tým, aby to nebol iba odlesk čo vidno na slnku.
A ak to nespraví DM henna, tak či iná značka sa tomu blíži. Smile

henna nikdy vlasy nezosvetlí, takže tú bordovú nevidím veľmi optimisticky... odlesk by sa dal, ale celková farba... no neviem...
a čo sa značky týka, ja osobne neverím, že ti k tvojej vysnívanej farbe pomôže práve DM henna... sú ľudia, ktorým táto značka vyhovuje, ale väčšina s ňou nemá dobré skúsenosti (samozrejme je možné, že práve ty patríš k menšine, ktorej sadne...ale kým nevyskúšaš, nezistíš)
ja by som na tvojom mieste vyskúšala henne color bordó, ale sama sa na taký odtieň nefarbím, takže radšej ešte počkaj na vyjadrenie kvalifikovanejších členov Wink
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavjana
0-7
0-7


Založen: 1.8.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2014 8:50 pm    Předmět: Citovat

Ako, áno, asi som tam šmarila riadne žiarivú, nemusí to byť až také.. ide mi iba o to, aby tam bolo badať nejakú tú načervenalú zmenu a nie iba keď na mňa zažiari slnko Smile

Inak ešte som čítala, že jemné vlasy sa zafarbia jednoduchšie a žiarivejšie... no ja mám celkom hrubé a suché vlasy. Taký ten typ, že je ich zopár, ale sú nadýchané tak, že vyzerajú na prvý pohľad husto Very Happy Takže tým že nemám ani jemnejšie vlasy, výsledok by bol ešte slabší?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 126, 127, 128, 129  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.