Chuť na sladké
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6cebb08eaae07ea73c8f1e49bf2482d9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 8:38 pm    Předmět: Citovat

Day napsal:
No já nevím jestli sladkosti mají hodně živin. zkus mlsat zdravě: sušené ovoce nebo tak něco Smile


Nebo zkus hořkou čokoládu, jestli ji máš ráda. Já miluju tu 70%. Ta je taky zdraví prospěšná. Když mám chuť na sladké, vždycky mi ji zažene (to zní jako v reklamě Laughing Laughing Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 9:05 pm    Předmět: Citovat

Když ona taková mléčná čokoládka má v sobě něco, co hořká 70ka ani sušené ovoce nedokáže nahradit. Je to kombinace chuti + konzistence, prostě občas si o ni tělo řekne (naposledy včera po hádce s přítelem) a já mu ji tedy dám. Pokud to netrvá moc dlouho, tak to postavu ani zdraví nijak zásadně neohrozí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 6:44 am    Předmět: Citovat

Day napsal:
No já nevím jestli sladkosti mají hodně živin. zkus mlsat zdravě: sušené ovoce nebo tak něco Smile


Ale ne živiny ale cukry a energie Very Happy

Tree
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 4:26 pm    Předmět: Citovat

... za celý svůj dlouhý život jsem nenarazila na nic, co by dokázalo plnohodnotně nahradit kus čokolády - takže si myslím, že ani nic takového neexistuje !!! Confused Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 4:29 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
... za celý svůj dlouhý život jsem nenarazila na nic, co by dokázalo plnohodnotně nahradit kus čokolády - takže si myslím, že ani nic takového neexistuje !!! Confused Laughing


To je fakt, já kolikrát, když jsem si chtěla odříct čokoládu, tak jsem snědla tolik jiných věcí, že by to vydalo za 2 čokolády, takže z toho plyne, že je lepší dát tělu to, čeho si žádá, ale samozřejmě to nepřehánět Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 6:20 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
... za celý svůj dlouhý život jsem nenarazila na nic, co by dokázalo plnohodnotně nahradit kus čokolády - takže si myslím, že ani nic takového neexistuje !!! Confused Laughing


Pravdu díš Wink Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 6:28 pm    Předmět: Citovat

Mnam, mnam, vcera, Toblerone, mnam Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 8:08 pm    Předmět: Citovat

Čokoláda... Confused to je v rámci mé maličkosti zbraň hromadného ničení mé postavy... Embarassed Crying or Very sad Wink Laughing
Jak dostanu na ni chuť, tak si vezmu kousíček a pak je najednou z kousíčku celá tabulka... Embarassed Wink Laughing , jediná klika je ta, že mě takováto chuť nepřepadá každý den... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 9:25 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Čokoláda... Confused to je v rámci mé maličkosti zbraň hromadného ničení mé postavy... Embarassed Crying or Very sad Wink Laughing
Jak dostanu na ni chuť, tak si vezmu kousíček a pak je najednou z kousíčku celá tabulka... Embarassed Wink Laughing , jediná klika je ta, že mě takováto chuť nepřepadá každý den... Wink Laughing


... ano, taky mi příjdou rady typu "když máte chuť na sladké, vemte si kousek čokolády" trochu mimo. Kousek čokolády rovná se celá tabulka čokolády Smile ( však tabulka je v podstatě taky kousek, jen krapet větší)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 1:40 am    Předmět: Komentář Citovat

Clondyk napsal:
Čokoláda... Confused to je v rámci mé maličkosti zbraň hromadného ničení mé postavy... Embarassed Crying or Very sad Wink Laughing
Jak dostanu na ni chuť, tak si vezmu kousíček a pak je najednou z kousíčku celá tabulka... Embarassed Wink Laughing , jediná klika je ta, že mě takováto chuť nepřepadá každý den... Wink Laughing


Clondyku, Ty už se k té čokoládě asi nedostaneš, když Ti syn vždycky o půlnoci vybílí lednici... Musíš pak hned ráno doplňovat zásoby... A co takhle nakupovat malé čokoládičky, nebo čokoládové tyčinky, aby z toho nebyla celá čokoláda? Já jsem ten správný, kdo radí. Jinak doporučuji sladké preventivně nekupovat... Když doma nic není, tak se nic nesní... Mě teď tělo žádá, tak jsem mu dopřál chobotnici, nakonec jsem si koupil i dvě bílé čokolády (ze supermarketu Dia, dvě v jednom balení, ale tu první jsem snědl asi natřikrát, tak to jde) a dnes jsem si koupil dvě šišky salámu a až dojdu v noci na privát, tak ho okoštuju... Na noc se nemá jíst... Už před lety se mě můj pan bratr zeptal: "Co to bude, maminko?" Už vím, jak měla znít správná odpověď: "Jedna facka, tatínku! To je tak, když nepoužíváte ochranné pomůcky..." Takže bych mlsat neměl, ale tělo mi velí a já s ním nic nenadělám... Ale budu muset....

Já spíš hledám něco, co bych si mohl dát těsně před spaním. Ani to nemusí být sladké. ale někdy v noci to na mě přijde a jen bych jedl, jedl a zase jen jedl...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.