Chuť na sladké
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ed8a357652a3ffa27b55a09bde2eaf66Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 4:13 am    Předmět: Citovat

Milovníku, u nás se čokoláda nenachází v ledničce, ale v baru, kde jsou vedle láhví i sladkosti... Laughing krom toho čokolády nekupuji já, ale má žena a to pro celou rodinu... Embarassed a jak píše Ilonka, tak tabulka čokolády je vlastně pouze o trochu větší kousek... jednou jsem od kohosi dostal jako prezent 1kg čokoládu s lískovýma oříškama a ta se opravdu jedla po částech, protože celé kilo bych ani s rodinou najednou nesnědl.... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 8:40 am    Předmět: Citovat

Denynko, brala jsi antibiotika? Na angínu asi jo, že? ATB totiž nejenže vyhubí bakterie způsobující nemoc, ale taky pobijí přirozenou střevní flóru a pak se ve střevě může množit kvasinka kandida, která se živí cukrem a Tobě provokuje chuť na sladké. Flóru si obnovíš buď živými jogurty (Revital, Hollandia, koneckonců i ta Activia či Actimel) nebo tobolkami s laktobacilem.
V tomto směru je taky moc fajn kysané zelí (nesterilované) nebo rychle kvašená zelenina (tzv. pickles).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 12:34 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Milovníku, u nás se čokoláda nenachází v ledničce, ale v baru, kde jsou vedle láhví i sladkosti... Laughing krom toho čokolády nekupuji já, ale má žena a to pro celou rodinu... Embarassed a jak píše Ilonka, tak tabulka čokolády je vlastně pouze o trochu větší kousek... jednou jsem od kohosi dostal jako prezent 1kg čokoládu s lískovýma oříškama a ta se opravdu jedla po částech, protože celé kilo bych ani s rodinou najednou nesnědl.... Wink Laughing


...u nás se čokoláda neskladuje, všichni členové rodiny mají radar, který dokáže čokoládu vysondovat kdekoliv a maximálně hodinu poté, co jsem ji donesla domu je PRYČ. MŇAM Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 1:02 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
...u nás se čokoláda neskladuje, všichni členové rodiny mají radar, který dokáže čokoládu vysondovat kdekoliv a maximálně hodinu poté, co jsem ji donesla domu je PRYČ. MŇAM Laughing


U nás doma je to přesně stejné. A vůbec nepomáhá, že si maminka tu nejlepší čokoládku a další dobrůtky skladuje v šatní skříni: pokud jde o čokoládu, neznáme (hlavně moji bráchové) žádné zábrany. Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 1:09 pm    Předmět: Citovat

Nepamatuji si na den, kdy bych neměla chuť na sladké a snad za posledních pár let nazpátky nevím o týdnu, kdy by nepadla minimálně jedna tabulka čokolády Laughing tím si nechci utahovat z Tvého problému Denynko, jen... občas si prostě tělo řekne o to, co mu chybí... Wink a s nafouknutým bříškem doporučuji baštit jogurty s živou kulturou jak písala Hermínka, a taky pít zelený čaj... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 2:06 pm    Předmět: Citovat

Mam to jak Denynka, jsem za tehulku kazdej den Laughing A rano je po tom prd, kde nic tu nic... zadne brisko. Taky si nedokazu predstavit den bez mlsani. Cokoladu ale zas tak nemusim, ale kdyz je velka nouze tak zblajznu i ju. Ja radeji susenky jako jsou Opavia a tak. Holky ale muzu vam rict, ze vam nesmirne zavidim, protoze tady v Austr. sladkosti stoji za prd. Ochutnala jsem uz spousty sladkosti z ruznych zemi, ale na ceske nikdo nema. Mozna jen cokolada je tu lepsi, treba z N.Zelandu, tu maji dobrou. Neni ani moc mlecna ani moc horka, zkratka tak akorat a to se vic priklanim k te mlecne. Nekdo by mohl podotknout, ze prava a kvalitni cokol. je horka, jenze tu uz vubec moc nemusim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 2:12 pm    Předmět: Citovat

Pett, písni adresu a já Ti tam pošlu klidně celý balík Opávii Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 2:22 pm    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
Pett, písni adresu a já Ti tam pošlu klidně celý balík Opávii Very Happy Wink


No to by bylo super Very Happy Jenze to by jsi se nedoplatila Shocked Tak me nezbyva nic jinyho nez mlsat tady ty jejich "susenky" a myslet pritom na ty nase cesky dobrutky...........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 2:34 pm    Předmět: Citovat

Klidně písni, myslím, že pár sušenek zase tak ouplně draho nepřijde Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 11:23 pm    Předmět: Komentář Citovat

Clondyk napsal:
Milovníku, u nás se čokoláda nenachází v ledničce, ale v baru, kde jsou vedle láhví i sladkosti... Laughing krom toho čokolády nekupuji já, ale má žena a to pro celou rodinu... Embarassed a jak píše Ilonka, tak tabulka čokolády je vlastně pouze o trochu větší kousek... jednou jsem od kohosi dostal jako prezent 1kg čokoládu s lískovýma oříškama a ta se opravdu jedla po částech, protože celé kilo bych ani s rodinou najednou nesnědl.... Wink Laughing


Já bych ho dal... Clondyku, jeden kg čokolády - to není až zase tak moc... K obědu... Mirek Topolánek teď prý cukroval a bičoval české novináře a v pondělí jim rozdával nějaké malé čokoládičky... Inspirace pro nás... A mají synové přístup do toho baru? Jestli volí čokoládu, tak je to dobré, no...

Slunéčko, ve skříni? Já mám od těch posledních stěhování několik balení malých sušenek v rychlovarné konvici, kterou nyní nepoužívám... Ještě jsem nevybalil... Při stěhování využívám každý volný prostor... Mám pocit, že když kamarádi na koleji objevovali mou rychlovarnou konvici - tady se skoro nepoužívají - tak ani pomalu nevěděli, na co je, ale já byl částečně vinen protože jsem v ní tehdy snad měl i nějaké ponožky (čisté)...

pett28, soucítím s Tebou, po roce ve Španělsku bych si také nějaké to typicky české jídlo nebo sladkost dal velmi rád... Štěstí, že mě Denynka neuvidí, až se doma začnu ládovat vším možným... Ovládat se nebudu... A co tam děláš? Já dokončuji studijní pobyt Erasmus v Santiagu de Compostela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.