Chuť na sladké
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c8cc5bc47ab8e73465a7f21845b16a12Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 1:02 am    Předmět: Citovat

Pro: Milovnika
Ted bych se mela stydet Embarassed , nejsem studentik jako ty, ale strasne studenty obdivuju... Ja se nedokazu pri uceni soustredit Embarassed ... Tak me nezbyva nic jinyho nez hledat jine veci v jakych bych vynikla Crying or Very sad Jinak jsem tu uz tri a pul roku, protoze manzel je cecho-australan, ale uz se tesim na zacatek pristiho roku, na prestehovani se do Ceska Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 1:14 am    Předmět: Komentář Citovat

pett28 napsal:
Pro: Milovnika
Ted bych se mela stydet Embarassed , nejsem studentik jako ty, ale strasne studenty obdivuju... Ja se nedokazu pri uceni soustredit Embarassed ... Tak me nezbyva nic jinyho nez hledat jine veci v jakych bych vynikla Crying or Very sad Jinak jsem tu uz tri a pul roku, protoze manzel je cecho-australan, ale uz se tesim na zacatek pristiho roku, na prestehovani se do Ceska Laughing


Tak to mám radost. Ze všeho. A hlavně z toho, že se mi české ženy a dívky vracejí do vlasti. To pak můžeš dorazit na nějaký sraz a vyprávět nám o životě v Austrálii. Tři a půl roku... Bez návštěvy domova? A mně už tzo soustředění také nejde, takže mě děsí poslední ročník, kdy to jinak nejde... Nevím, kde jinde bych já vynikal... No, vím, ale...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 1:21 am    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
pett28 napsal:
Pro: Milovnika
Ted bych se mela stydet Embarassed , nejsem studentik jako ty, ale strasne studenty obdivuju... Ja se nedokazu pri uceni soustredit Embarassed ... Tak me nezbyva nic jinyho nez hledat jine veci v jakych bych vynikla Crying or Very sad Jinak jsem tu uz tri a pul roku, protoze manzel je cecho-australan, ale uz se tesim na zacatek pristiho roku, na prestehovani se do Ceska Laughing


Tak to mám radost. Ze všeho. A hlavně z toho, že se mi české ženy a dívky vracejí do vlasti. To pak můžeš dorazit na nějaký sraz a vyprávět nám o životě v Austrálii. Tři a půl roku... Bez návštěvy domova? A mně už tzo soustředění také nejde, takže mě děsí poslední ročník, kdy to jinak nejde... Nevím, kde jinde bych já vynikal... No, vím, ale...


Presne tak, kazdej v necem vynika Laughing ... Ona letenka neni zrovna moc levna, tak jsem si to vzdycky rozmyslela, ale oproti tem 3 1/2 rokum je to uz brnkacka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 7:47 pm    Předmět: Citovat

Jééé, čokoláda, uáááááááá, pro tu bych zabíjela!! Twisted Evil
Když jsem byla malá, tak jsem neměla ráda hořkou čokoládu, ale jak se teď ze mě stává čím dál větší čokoholik, tak se nějak posunuju na té stupnici hořkosti. Bílou čokoládu už moc nemusím, za to jsem si oblíbila kvalitní 60% Razz

Milovníku, s tou rychlovarnou konvicí, to jsem si teď všimla když jsem byla v Baskidsku-žádnou nemají a víš jak mi dělali čaj? Nalili vodu do hrnku, strčili do mikrovlnky a pak do toho namočili sáček. To jsem teda docela čuměla Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 10:29 am    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
Klidně písni, myslím, že pár sušenek zase tak ouplně draho nepřijde Wink


Jsi zlaticko hodny, ale ja vydrzim, stejne se ted snazim drzet dietku Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 6:15 pm    Předmět: Citovat

ja si nemuzu pomoct jsem hodne mlsna a cokoladu beru treba i jako hlavni jidlo,vzhledem k tomu ze jim v malych mnozstvi a silene moc ovoce a zeleniny,na pecivo a mlecne vyrobky me moc neuzije-tak mi to prijde v poradku,kdyz mam chut dam si a kdyz neni po ruce neco sladkeho tak si dam lzici medu nebo orisky.Me na tom neprijde nic spatneho a i kdyz nejsem zrovna hubena rozhodne po sladkostech nepribiram.Ale zas ani nahodou nesnim dorty nebo zakuzky po tom se mi dela zle jen to vidim. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 3:47 pm    Předmět: Citovat

Já to mám taky tak nějak, ze zákusků mi chutná jen medovník, nebo čerstvě upečený jabkový štrůdl s oříškama. Nesnáším linecké a kynuté těsto, zmrzlinu občas, obecně nemám ráda sladké a čokoládu vůbec.. Z čokolády mě šíleně bolí hlava a ve chvílích fyzického vyčerpání snesu arašídovou tatranku. Nic víc...Zbožňuju středomořskou stravu- grilované ryby, čerstvé saláty, olivy...Ale jinak vůbec nejsem mlsná Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 4:08 pm    Předmět: Citovat

Kaťo to je taky vyhoda nebyt mlsna Wink Very Happy V dnesni dobe se to malo vidi a ja rozhodne patrim k mlsnym potvoram Embarassed Very Happy Jen mam zatim pocit ze to nijak neskodi,a cokolada mi naopak troufam si rict prospiva Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 8:58 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já to mám taky tak nějak, ze zákusků mi chutná jen medovník, nebo čerstvě upečený jabkový štrůdl s oříškama. Nesnáším linecké a kynuté těsto, zmrzlinu občas, obecně nemám ráda sladké a čokoládu vůbec.. Z čokolády mě šíleně bolí hlava a ve chvílích fyzického vyčerpání snesu arašídovou tatranku. Nic víc...Zbožňuju středomořskou stravu- grilované ryby, čerstvé saláty, olivy...Ale jinak vůbec nejsem mlsná Embarassed


to ti tak závidím Crying or Very sad já vydržím 5 dní nejíst nic sladkýho a pak se nacpu všim možným Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 9:00 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Káťa napsal:
Já to mám taky tak nějak, ze zákusků mi chutná jen medovník, nebo čerstvě upečený jabkový štrůdl s oříškama. Nesnáším linecké a kynuté těsto, zmrzlinu občas, obecně nemám ráda sladké a čokoládu vůbec.. Z čokolády mě šíleně bolí hlava a ve chvílích fyzického vyčerpání snesu arašídovou tatranku. Nic víc...Zbožňuju středomořskou stravu- grilované ryby, čerstvé saláty, olivy...Ale jinak vůbec nejsem mlsná Embarassed

to ti tak závidím Crying or Very sad já vydržím 5 dní nejíst nic sladkýho a pak se nacpu všim možným Embarassed


Jsem na tom úplně stejně... Confused . Ted aspoň, když mě večer chytne chuť na sladké, si vezmu jablko pokapané medem ( a utěšuji se, jak je to zdravé a nekalorické Laughing Laughing Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.