Chuť na sladké
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=425708bc3758a2fac93659112902323aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 5:34 pm    Předmět: Citovat

Jako zakladatelka tohoto téma se musím pochlubit,že mé chutě na sladké už zase redukuju a nijak to nepřeháním a mám zase váhu oka Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 8:13 pm    Předmět: Citovat

No tak ja na sebe zase musim napraskat, ze jak je ted tak hnusne a sychravo, tak si telo nejak rika o sladke, i kdyz jinak zadny velky mlsoun nejsem.
Takze jsem schopna snist pulku kyble zmrzliny, az je mi spatne, jako zrovna dneska Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 6:11 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem učinila závratný objev Shocked ¨bílý¨ cukr(neboli obyč sacharóza co máme v kuchyni) prý odbourává z těla vitaminy.Takže každá tyčinka mi bere důležité látky v těle.já myslela že jen přidávají cukry a tuky ale ony i berou vitamínky Shocked Přestávám jíst tyhle věci.A pak taky že 4 cigarety denně vezmou tělu úplně všechen vitamin C Shocked ještě že nekouřím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 8:10 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Jako zakladatelka tohoto téma se musím pochlubit,že mé chutě na sladké už zase redukuju a nijak to nepřeháním a mám zase váhu oka Embarassed


A jak jsi toho dosáhla? Já se snažila také redukovat, skoro 14 dní se mi dařilo, ale od neděle opět spráskám na co příjdu!!! Confused Confused Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 8:13 pm    Předmět: Citovat

Já sladké taky omezila - vyjedla jsem špajz a zakázala si koupit nové zásoby Smile Ale to pokušení je teda brutální... :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 8:18 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Já sladké taky omezila - vyjedla jsem špajz a zakázala si koupit nové zásoby Smile Ale to pokušení je teda brutální... :-/


Udělala jsem to stejně, žádné zásoby sladkého doma- a v neděli jsem měla takovou krizi, že jsem rychle upekla aspoň perník!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 8:21 pm    Předmět: Komentář Citovat

ilona napsal:
Denynka napsal:
Jako zakladatelka tohoto téma se musím pochlubit,že mé chutě na sladké už zase redukuju a nijak to nepřeháním a mám zase váhu oka Embarassed


A jak jsi toho dosáhla? Já se snažila také redukovat, skoro 14 dní se mi dařilo, ale od neděle opět spráskám na co příjdu!!! Confused Confused Confused


Ilonko, jsem na tom podobně. Já to však připisuji změnám, kterými procházím... Takže jsem teď po sladkém jako divá - v kauflandu měli v sobotu dobrou cappuccino čokoládu (měla dvě barvičky - černou a bílou) a dnes jsem si pro změnu koupila kinder čokoládu a k tomu dvě tatranky... Ale začalo to tím, že jste mi udělaly chuť na smažák, tak jsem šla do menzy na večeři, smažák už neměli, a proto jsem si dala něco jiného a utvrdila se v tom, že jejich večeře jsou vyhozené peníze, protože nenasytí... Tak jsem se vydala k Albertovi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 8:26 pm    Předmět: Citovat

Jenže já neprocházím žádnou změnou a nemám to teda bohužel na co svést - maximálně můžu napsat, že jsem slaboch, co se týká ovládání sladkých chutí!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 8:35 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Jenže já neprocházím žádnou změnou a nemám to teda bohužel na co svést - maximálně můžu napsat, že jsem slaboch, co se týká ovládání sladkých chutí!!!!


Neboj, rozhodně v tom nejsi sama Wink Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 5:15 pm    Předmět: Citovat

hm ja tohle neresim Laughing kdyz mam chut tak si dam nejakou mnamku,beztak mam vetsinou chut na ovoce nebo musli a cokoladu(takovou tu kvalitni) Laughing a to mi nikdo nenamluvi,ze to skodi,jsem exot ale mne to prospiva Laughing Cool ne vazne,myslim,ze se telu vic ublizuje,kdyz se skoro nasilim drzi od neceho co chce Embarassed a znam spoustu takovych lidi,kteri kdyz se prestali nutit do nejakych diet a omezovani a jedly s radosti a chuti bez reseni,tak zacli jist mensi porce,zacli byt usmevavejsi,zdravejsi a vetsinou i vyrazne zhubli Wink takze nebudte na sebe hruby a hlavne kazdou tycinku nereste,protoze tim spis naberete vahu a uberete vitaminu.A kdyz ji snite s radosti bez vycitani,tak se vam nic nestane a jeste budete mit skvelou naladu Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.