Chuť na sladké
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3cbf7d6131251f425d8667964d6f4dc2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 5:22 pm    Předmět: Citovat

Mě sice sladké nechutná, zato mám v posledních dnech pořád hlad Sad Už jsem přibrala 3 kila, všechno oblečení mi je malé a chuť k jídlu je stále větší a větší Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 7:38 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
hm ja tohle neresim Laughing kdyz mam chut tak si dam nejakou mnamku,beztak mam vetsinou chut na ovoce nebo musli a cokoladu(takovou tu kvalitni) Laughing a to mi nikdo nenamluvi,ze to skodi,jsem exot ale mne to prospiva Laughing Cool ne vazne,myslim,ze se telu vic ublizuje,kdyz se skoro nasilim drzi od neceho co chce Embarassed a znam spoustu takovych lidi,kteri kdyz se prestali nutit do nejakych diet a omezovani a jedly s radosti a chuti bez reseni,tak zacli jist mensi porce,zacli byt usmevavejsi,zdravejsi a vetsinou i vyrazne zhubli Wink takze nebudte na sebe hruby a hlavne kazdou tycinku nereste,protoze tim spis naberete vahu a uberete vitaminu.A kdyz ji snite s radosti bez vycitani,tak se vam nic nestane a jeste budete mit skvelou naladu Wink Very Happy


Jo to já na sebe nejsem vůbec hrubá... Laughing Laughing Laughing Laughing Teda ono je to taky vidět...ehm... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 8:09 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
hm ja tohle neresim Laughing kdyz mam chut tak si dam nejakou mnamku,beztak mam vetsinou chut na ovoce nebo musli a cokoladu(takovou tu kvalitni) Laughing a to mi nikdo nenamluvi,ze to skodi,jsem exot ale mne to prospiva Laughing Cool ne vazne,myslim,ze se telu vic ublizuje,kdyz se skoro nasilim drzi od neceho co chce Embarassed a znam spoustu takovych lidi,kteri kdyz se prestali nutit do nejakych diet a omezovani a jedly s radosti a chuti bez reseni,tak zacli jist mensi porce,zacli byt usmevavejsi,zdravejsi a vetsinou i vyrazne zhubli Wink takze nebudte na sebe hruby a hlavne kazdou tycinku nereste,protoze tim spis naberete vahu a uberete vitaminu.A kdyz ji snite s radosti bez vycitani,tak se vam nic nestane a jeste budete mit skvelou naladu Wink Very Happy


Je mi jasné, jak by to v mém připadě dopadlo:budu jíst s radostí a bez omezování, budu usměvavá, zdravá - a nakynutá do obrovských rozměrů Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 1:17 pm    Předmět: Citovat

ale houby klarusko Twisted Evil vzdyt jsi uzasna zenska Very Happy Wink
a ilonko ja myslim,ze bys nepribrala a kdyz tak maly zdibek ale usmev je prece nejkrasnejsi krasa Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 8:08 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
ale houby klarusko Twisted Evil vzdyt jsi uzasna zenska Very Happy Wink
a ilonko ja myslim,ze bys nepribrala a kdyz tak maly zdibek ale usmev je prece nejkrasnejsi krasa Wink Very Happy


Ždibek ke ždibku a je z toho pneumatika kolem pasu raz dva Laughing Laughing Laughing
(ale vílko, já se rozhodně nešidím Smile beru to tak,že každý máme nějakou neřest a já to sladké, jen se to nesmí vymknout z rukou)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
hm ja tohle neresim Laughing kdyz mam chut tak si dam nejakou mnamku,beztak mam vetsinou chut na ovoce nebo musli a cokoladu(takovou tu kvalitni) Laughing a to mi nikdo nenamluvi,ze to skodi,jsem exot ale mne to prospiva Laughing Cool ne vazne,myslim,ze se telu vic ublizuje,kdyz se skoro nasilim drzi od neceho co chce Embarassed a znam spoustu takovych lidi,kteri kdyz se prestali nutit do nejakych diet a omezovani a jedly s radosti a chuti bez reseni,tak zacli jist mensi porce,zacli byt usmevavejsi,zdravejsi a vetsinou i vyrazne zhubli Wink takze nebudte na sebe hruby a hlavne kazdou tycinku nereste,protoze tim spis naberete vahu a uberete vitaminu.A kdyz ji snite s radosti bez vycitani,tak se vam nic nestane a jeste budete mit skvelou naladu Wink Very Happy


Jé, vílko, to je krásný názor! Hned si jdu něco dát... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 8:24 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
lučnívíla napsal:
hm ja tohle neresim Laughing kdyz mam chut tak si dam nejakou mnamku,beztak mam vetsinou chut na ovoce nebo musli a cokoladu(takovou tu kvalitni) Laughing a to mi nikdo nenamluvi,ze to skodi,jsem exot ale mne to prospiva Laughing Cool ne vazne,myslim,ze se telu vic ublizuje,kdyz se skoro nasilim drzi od neceho co chce Embarassed a znam spoustu takovych lidi,kteri kdyz se prestali nutit do nejakych diet a omezovani a jedly s radosti a chuti bez reseni,tak zacli jist mensi porce,zacli byt usmevavejsi,zdravejsi a vetsinou i vyrazne zhubli Wink takze nebudte na sebe hruby a hlavne kazdou tycinku nereste,protoze tim spis naberete vahu a uberete vitaminu.A kdyz ji snite s radosti bez vycitani,tak se vam nic nestane a jeste budete mit skvelou naladu Wink Very Happy


Jé, vílko, to je krásný názor! Hned si jdu něco dát... Laughing


vílko, mít, Tvou postavičku, tak se řídím Tvou radou, no ale mě někdy pouze stačí jít kolem jídla a přiberu 5 kilo... Embarassed to se mi stává hlavně o vánocích... Embarassed Confused Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 8:28 pm    Předmět: Citovat

ilonko tak alespon ze k tomu pristupujes zdrave a nesidis se Very Happy Wink

slunecko vid ze jo Laughing

Clo ale no tak vzdyt tobe ty kila slusi a k postavam ktere predstavujes na taborech detem to vylozene pasuje Wink
postavicku teda skvelou nemam,ale diety drzet kdyz uz tak mi pratele nadavaji ze jim malo,mi prijde jako nesmysl Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
permonice
0-7
0-7


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 11:36 pm    Předmět: Citovat

Já jsem slyšela názor, že člověk by měl jíst to, na co má chuť, protože tělo si tak říká o to, co potřebuje. Háček je, že chce přírodní formu s vitamíny a mineráli a ne žádné éčka a rafinovaný cukr. Takže když má člověk chuť na sladké, znamená to, že chce ovoce, tam je hodně cukru, ale úplně jiného (s dlouhým řetězcem - to by nám mohla vysvětlit nějaká studentka chemie), který opravdu zařene chuť na sladké. Naopak cukr ve sladkostech udělá v těle s hormonem inzulínem takové věci, že čím víc toho sníme, tím máme větší chuť. A řepkový cukr ničí bílé krvinky a snižuje obranyschopnost organismu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 8:24 am    Předmět: Citovat

permonice napsal:
Já jsem slyšela názor, že člověk by měl jíst to, na co má chuť, protože tělo si tak říká o to, co potřebuje. Háček je, že chce přírodní formu s vitamíny a mineráli a ne žádné éčka a rafinovaný cukr. Takže když má člověk chuť na sladké, znamená to, že chce ovoce, tam je hodně cukru, ale úplně jiného (s dlouhým řetězcem - to by nám mohla vysvětlit nějaká studentka chemie), který opravdu zařene chuť na sladké. Naopak cukr ve sladkostech udělá v těle s hormonem inzulínem takové věci, že čím víc toho sníme, tím máme větší chuť. A řepkový cukr ničí bílé krvinky a snižuje obranyschopnost organismu.


To je přesně můj problém! Dám si musli tyčinku, ale za chvilku jdu hledat něco jinýho buď si dám druhou a nebo nějakej oplatek a nebo zmrzlinu Embarassed ale když se zapřu, a nic si jeden den nedám, tak ta chuť ani moc není a hned mám třeba chuť na bananán, na kterej jindy chuť nemám, protože si dám radši nějakou sladkost... a teď jsem zrovna v té fázi, kdy jsem zapřená, tak snad to vydržím hodně dlouho. A to tady mám i banány, ale ten si dám až v nouzi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.