Chuť na sladké
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=10698df1b5f0a10f8f6241166982c356Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 8:54 am    Předmět: Citovat

Mě to furt nejde.Furt se přemlouvám.Vydrží mi to den.Já chci být zase jako o prázdninách Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 10:47 am    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Mě to furt nejde.Furt se přemlouvám.Vydrží mi to den.Já chci být zase jako o prázdninách Crying or Very sad


a o prázkách ti to šlo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 10:53 am    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Denynka napsal:
Mě to furt nejde.Furt se přemlouvám.Vydrží mi to den.Já chci být zase jako o prázdninách Crying or Very sad


a o prázkách ti to šlo?

Jo.Jedla jsem třikrát denně.Neměla jsem hlad.Procházela jsem kolem jídla bez povšimnutí.Řídila jsem se heslem:mám hlad?Nemám?Tak proč nad tím přemýšlím prostě si to nedám!!!!Ale teď...to si spíš říkám..tak ještě dneska sežeru všecko na co přijdu a zítra už končím.A říkám si to už celej měsíc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 10:58 am    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Jo.Jedla jsem třikrát denně.Neměla jsem hlad.Procházela jsem kolem jídla bez povšimnutí.Řídila jsem se heslem:mám hlad?Nemám?Tak proč nad tím přemýšlím prostě si to nedám!!!!Ale teď...to si spíš říkám..tak ještě dneska sežeru všecko na co přijdu a zítra už končím.A říkám si to už celej měsíc


Denynko, já končím se sladkým skoro každé pondělí Laughing - už mnoho let , s mizivým úspěchem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 11:01 am    Předmět: Citovat

my nemáme celý měsíc plnou ledničku, takže když mám hlad, tak se najím, dokud je, protože pak už být nemusí a nebude co jíst:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 6:20 pm    Předmět: Citovat

Já mám sice poslední dobou taky extrémní žravou, jenže koncem září se brácha "odstěhoval" do Prahy a nejednou Shocked světe div se, ale lednička je většinou poloprázdá a je v ní pořád to samé. Mamka už nejezdí nakupovat každý druhý den, ale jednou za týden. Teď dokonce odjel na víkend i taťka a my už ani nevaříme Shocked Udělali jsme si palačinky a obrovskou mísu zeleninového salátu a ono nám to snad vydrží na celý víkend Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 9:33 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Já mám sice poslední dobou taky extrémní žravou, jenže koncem září se brácha "odstěhoval" do Prahy a nejednou Shocked světe div se, ale lednička je většinou poloprázdá a je v ní pořád to samé. Mamka už nejezdí nakupovat každý druhý den, ale jednou za týden. Teď dokonce odjel na víkend i taťka a my už ani nevaříme Shocked Udělali jsme si palačinky a obrovskou mísu zeleninového salátu a ono nám to snad vydrží na celý víkend Shocked

Závidím Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 10:46 pm    Předmět: Citovat

Hm, tak má jídelní mánie taky nezná konce.... je to přibližně měsíc (nebo 3? Laughing Mad ), co jsem měla den bez čokolády. Každý den (a to doopravdy) sním alespon 1 čokoládu, čokoládovou sušenku, čokolodový dort... A to není konec... k tomu ještě jím X-krát denně.
Na váhu mi to nejde vůbec..., ale spíš se bojím zvýšení cholesterolu. Mám k tomu dokonalé dědičné propozice a nebylo by to prvně. Jako malá jsem tohle taky praktikovala a cholesterol mi vzrostl do enormních výšin, trvalo hooodně dlouho, než jsem ho dostala na normál... Sad
Ale uf... asi jsem závislák...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 2:00 pm    Předmět: Citovat

TamtaOna napsal:
Hm, tak má jídelní mánie taky nezná konce.... je to přibližně měsíc (nebo 3? Laughing Mad ), co jsem měla den bez čokolády. Každý den (a to doopravdy) sním alespon 1 čokoládu, čokoládovou sušenku, čokolodový dort... A to není konec... k tomu ještě jím X-krát denně.
Na váhu mi to nejde vůbec..., ale spíš se bojím zvýšení cholesterolu. Mám k tomu dokonalé dědičné propozice a nebylo by to prvně. Jako malá jsem tohle taky praktikovala a cholesterol mi vzrostl do enormních výšin, trvalo hooodně dlouho, než jsem ho dostala na normál... Sad
Ale uf... asi jsem závislák...

tak to já zase na sladký mám chut málokdy, spíš se cpu slaným jídlem, chipsama, chlebíčkama nebo masem, anebo chlebem s česnekovou pomazánkou,néže by česnek nebyl zdravej, ale je tam dost majonézy:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 4:25 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:

tak to já zase na sladký mám chut málokdy, spíš se cpu slaným jídlem, chipsama, chlebíčkama nebo masem, anebo chlebem s česnekovou pomazánkou,néže by česnek nebyl zdravej, ale je tam dost majonézy:)


Tak si ji udělej bez majonézy Wink Já dělám pomazánky většinou z tvarohu, (popř. z jogurtu) a taveného sýra, majonézy dávám jenom trošičku.
btw já mám nejradši vajíčkovou pomazánku Wink Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.