Chuť na sladké
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2adfcee6436492c11b33b16c53d57d08Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 4:26 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Tree napsal:

tak to já zase na sladký mám chut málokdy, spíš se cpu slaným jídlem, chipsama, chlebíčkama nebo masem, anebo chlebem s česnekovou pomazánkou,néže by česnek nebyl zdravej, ale je tam dost majonézy:)


Tak si ji udělej bez majonézy Wink Já dělám pomazánky většinou z tvarohu, (popř. z jogurtu) a taveného sýra, majonézy dávám jenom trošičku.
btw já mám nejradši vajíčkovou pomazánku Wink Razz


A jak ji děláš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 4:50 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Tree napsal:

tak to já zase na sladký mám chut málokdy, spíš se cpu slaným jídlem, chipsama, chlebíčkama nebo masem, anebo chlebem s česnekovou pomazánkou,néže by česnek nebyl zdravej, ale je tam dost majonézy:)


Tak si ji udělej bez majonézy Wink Já dělám pomazánky většinou z tvarohu, (popř. z jogurtu) a taveného sýra, majonézy dávám jenom trošičku.
btw já mám nejradši vajíčkovou pomazánku Wink Razz


me to bez tý tatarky nechutnáSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 8:06 am    Předmět: Citovat

Tohle téma rovněž zamykám, kdyby vás trápila neovladatelná chuť na sladké, pokračujte tudy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.