Depilace pod nosem :)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fec3579d60f6a628ced638d8a6589063Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

chloupky pod nosem:
depiluji
27%
 27%  [ 6 ]
trhám pinzetou
27%
 27%  [ 6 ]
nechávám tak nebo nemám:)
45%
 45%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 22

Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 12:17 pm    Předmět: Depilace pod nosem :) Citovat

Ahoj, zdravím teda hlavně holky..zajímalo by mě teda jestli si děláte depilaci horního rtu nebo ne? Nebo si trháte chloupky pod nosem pinzetou?
jo a jestli depilujete - je v těch chloupcích co potom rostou nějaký rozdíl?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 1:26 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám superspešl příhodu. Takže. Koupila jsem si fakt novinku, vosk a že vyzkouším, jestli to funguje. Já tele Laughing Laughing Laughing V neděli večer mě nenapadlo nic jiného, tak jsem to vzala, odtrhla, přiložila a trhla. Nic. To mě teda naštvalo. Tak jsem to přiložila znova. A trhla.. Shocked Ty jo, chloupky pryč, ovšem i s kůží. Laughing Takže tam, kde jsem měla nalepený ten pásek, jsem měla rudý obdélník. Kokám na to a říkám si, že je to dobrý a není to vidět.. No, ok. Manžel přišel dom, tak já se otočím, rozsvítím, vyboulím horní ret a povidám: je to dobrý????? A on odskočil kousek do zadu a povidá: cos proboha dělala??? A já zas na to: neni to dobrý, neni, já to věděla. Confused Laughing A ráno jsem pěkně jela do práce autobusem, paní důchodkyně co seděla naproti ze mě nemohla sundat oči. A v práci... Ani nemluvim. Hezký to bylo Laughing Laughing Laughing Laughing
Ovšem moje tchyně, ta bodovala víc Exclamation Laughing Laughing Laughing
Napustila Opilcu do houby na mytí a umyla se. V pořádku. Pak přišel můj manžel (nutno podotknout, že znám tuto příhodu jen z vyprávění, neboť jsme spolu ještě nebyli) a myl se taktéž. I obličej. .... Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Laughing Vylezl z vany a řval: Mami??? Pocem, já jsem asi nemocnej, dyť já vůbec nemám obočí a řasy... Laughing Laughing mno, co říct. Hodinu zkoumali, co mu je, že ho asi odvezou do nemocnice a pak jim to došlo. A nejlepší bylo, když manžel vyprávěl, jak přišel pak do práce a navlíkl si uniformu... "Všichni prej mě litovali, že mám asi leukémii... a lidi na zásahu zas na mě koukali jako na pako" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 5:12 pm    Předmět: Citovat

chloupky pod nosem mi tez vadej. ostatni tvrdi, ze nejsou videt, ale ja o nich vim Evil or Very Mad jednou za cas zajdu ke kosmeticce, aby mi to strhla, pak se to snazim chvili udrzovat pinzetou a na konec to necham zase narust dokud me to opet nenastve Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 6:20 pm    Předmět: Citovat

Adél, historka s manželem je boží Laughing Laughing Laughing
Akorát si říkám, že měli dobrý krém, mně nefungujou depilační krémy ani tam, kde chci, natož aby zafungovaly na tak silné "chlupy" jako je obočí a řasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 7:49 pm    Předmět: Citovat

pinzetou? aaau... v lete nechavam, nejdou videt, v zime kdyz vyblednu tak je opalim Embarassed bacha na vlasy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvířka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

Tyo tak na depilaci bych šla leda tak v celkové anestezii Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 7:18 am    Předmět: Citovat

adel, a po jaké době to zmizelo? my jsme ted meli oslavu a došla teta... no děs... samé divné černé tečky, rudy celý, no fakt škaredé..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 7:23 am    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
adel, a po jaké době to zmizelo? my jsme ted meli oslavu a došla teta... no děs... samé divné černé tečky, rudy celý, no fakt škaredé..


Hm, asi po týdnu. Laughing Laughing Měla jsem krásný sympatický stroupeček velkej jako prase. Embarassed Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 10:11 am    Předmět: Citovat

já už jsem toho taky vyzkoušela - a vždycky to dopadlo tak, že jsem se osypala a měla ošklivou vyrážku Rolling Eyes
ale naposledy jsem použila snad nějaké pásky veet speciálně na obličej - a potom byl výsledek docela dobrý, ale naopak aplikace děs běs x)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 10:36 am    Předmět: Citovat

no já bych si je chtěla odbarvit, ale nemůžu sehnat nic vhodného (odbarvovač na vlasy mi přijde dost riskantní). Takže náhodou o něčem nevíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.