Oriflame
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b9e08bbb9ae42bd4dd4c992f047c70d6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 5:00 pm    Předmět: Citovat

Zírám Shocked , momentálně mám šampon z levného krámu typu "vše za 39,- a za 39,- fakt byl a jsou ho asi 2 litry, kondicionér stejného ražení jako úlevu od všech možných speciálů na dlouhé vlasy s přídavkem tím i oním. netěžuju si, je to docela dobrý, ani jsem nezkoumala kdo to vyrobil:) jinak není vůbec marný jakýsi zimní šampon od Oriflame, asi je v něm dost nějakého silikonu, ale když mě to ochrání konečky od poškození mrazem, tak to myslím bude menší zlo, než na jaře urafnout o 5cm víc kvůli poškození. Vlasy sjou po něm lesklé až hrůza, ale splihlé mi nepřipadají a taky bych řekla, že se i míň lámou, po hřebenu nesbírám krátké úlomky, ale jen dlouhé vlasy:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 7:58 pm    Předmět: Citovat

Na ten zimní jsem koukala také, ale když jsem si pak uvědomila, co silikonů v něm bude, tak jsem ho nekoupila. Urtekram kopřivový i aloe jsou výborné. Baronku mám na suché vlasy, myslím, že i tak vysouší až až, na normální vlasy bych naordinovala někomu s mastnými, ale na mastné vlasy bych nebrala vůbec. někde jsem četla, že se odmašťováky obecně nemají moc používat, jsou jen pro ty, co to mají mastné za den. Tak se toho držím a nanejvýš mám v záloze ještě jeden pro normální, kdybych se jó někdy zmastila.
Návrat nahoru
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 10:23 pm    Předmět: Citovat

Ten zimní šampon od Oriflamu mám - i s kondicionérem a není špatný, ale já mám až moc suché vlasy, takže potřebuju hlavně uhlazovací - a po tom zimním mám vlasy přeci jen hodně krepaté a takové drsné na dotek. Zkoušela jsem ho teda jen jednou, tak nevím a navíc ještě nějak nemrzlo. Zatím u mě vítězí GlisKur - Asia Beauty - po něm mám vlasy krásně heboučké a snadno učesatelné. A navíc se i trochu natáhnou, tak vypadají delší Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 7:26 pm    Předmět: Citovat

Fairy, taky si myslím, že ten šampon vonněl, už je to celkem dlouho, co jsem ho měla, ale ta vl. voda to je síla.Chci si teď koupit Urtekram, mají celkem dost druhu a fakt nevím který. Mají kopřivový, s hlohem, s rozmarýnem, s Tea Tree, s šalvějí, mořské řasy a další. Který se ti zdá fajn, někde si to tady psala, jaksi se neorientuji. Ten s bodlákem mě teda docela láká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 7:49 pm    Předmět: Citovat

A co jakasi samponova rada zimni pece od Oriflame? Zkousela jsem, asi v tom bude pekna hrba silikonu, ale vlasum to obcas docela prospiva. Ale diky jednoznacne silikonovitosti to doporucuju stridat s necim, kde toho silikonu neni tolik. Vymyt to jde bez problemu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 8:35 pm    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
A co jakasi samponova rada zimni pece od Oriflame? Zkousela jsem, asi v tom bude pekna hrba silikonu, ale vlasum to obcas docela prospiva. Ale diky jednoznacne silikonovitosti to doporucuju stridat s necim, kde toho silikonu neni tolik. Vymyt to jde bez problemu


Tu zimní řadu mám doma - šampon i kondicioner - zkusila jsem je jednou a stačilo - hodně mi to vlasy vysušilo. Ale možná by se to po vícerém použití srovnalo. Riskovat to ale nechci. Takže zkončí na psech Laughing . Naštěstí byly v akci a nebude to taková finanční ztráta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 9:54 pm    Předmět: Oriflame Citovat

Koupila jsem si od Oriflamu regenerační olivovou masku (Catenata ji chválí ve své vlasopeči) a mám z ní dobrý dojem - vlasy jsou po ní hladké, ale ne splihlé ani ztěžklé. Je to menší sáček, mně bude stačit na dvě použití a všimla jsem si, že teď je v akci - stojí 29 kč. Ještě mají masku s pšeničnými proteiny a ženšenem, tu také vyzkouším.
Jinou vlasovou kosmetiku jsem Oriflamu neměla... vlastně ano - loni šampon a kondicioner na barvené vlasy- ale nic moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

Já se občas u přítele umyju kokosovým šamponem od Oriflame a nestěžuju si Wink Jejich kokosový sprchový gel taky enní k zahození, člověk pak tak slaďoučce vonííí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 2:51 pm    Předmět: Citovat

Mám doma od Oriflamu kokosové tělové mléko, je to paráda se s ním namazat a pak krásně vonět, jejich tělová kosmetika mi vyhovuje mnohem víc jak vlasová ( ale prosím, nepište sem složení jejich přípravků, já vím, že to nebude nic moc, ale nechte mi iluzi, že Oriflam má něco málo společného s přírodou Smile Smile ). A některé věci z jejich dekorativní kosmetiky jsou také fajn, teď například mají v akci řasenku za 129 kč, která má kartáček stejný jako řasenka od Max Faktor, jenže ta je za 390 kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 2:56 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Mám doma od Oriflamu kokosové tělové mléko, je to paráda se s ním namazat a pak krásně vonět, jejich tělová kosmetika mi vyhovuje mnohem víc jak vlasová ( ale prosím, nepište sem složení jejich přípravků, já vím, že to nebude nic moc, ale nechte mi iluzi, že Oriflam má něco málo společného s přírodou Smile Smile ). A některé věci z jejich dekorativní kosmetiky jsou také fajn, teď například mají v akci řasenku za 129 kč, která má kartáček stejný jako řasenka od Max Faktor, jenže ta je za 390 kč.


Asi před dvema měsíci měli v akci prodluž. řasenku za 40,-, min. měsíc zase "zázračný " kelímek za 40. Ale tedy nic zázračného na něm neshledávám...taková lepší vazelína. Ta řasenka taky nic moc...Jinak na mě je oriflame docela drahý, takže moc ho nekupuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.