Oriflame
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2d8a50856f8937f780fda299b011f160Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 5:29 am    Předmět: Citovat

Taky jsem kdysi dělala oriflame.. byla jsem vždy spokojená s kosmetikou, ale to už je aspoň 7 let. Teď mi přijde že docela podražili, viděla jsem po dlouhé době katalog a myslím že za ty prachy bych si líp vybrala v drogerce.
Objednala jsem si hlavně kvůli kámošce, která to začlala teď dělat a házela na mě smutný oči Wink
Všimla jsem si že podobné řady má i Avon, ale o dost levnější. Nevíte jak to na tom je s kvalitou? Myslím si že to bude taky podobný.
Stejně jsem poučená po letech prohlížení katalogů a nashromáždění tuny zbytečný kosmetiky a radši se do těch katalogů nedívat Smile i když budou Vánoce..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 11:30 am    Předmět: Citovat

Maminka si Avon hodně pochvaluje, hlavně řasenky.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 11:54 am    Předmět: Citovat

Mne na Oriflame vadi, ze sa prezentuje ako "prirodna svedska kozmetika". A viem si predstavit, ze vela ludi si naozaj mysli, ze pouzivaju prirodnu kozmetiku....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 12:36 pm    Předmět: Citovat

Když jsem přemýšlela o registraci, Avon jsem vyřadila hned z několika důvodů: byl předražený a velmi nekvalitní. S výjimkou řasenek, ty má některé opravdu dobré. V současnosti Oriflame bohužel také podražil (jako všechno) a snížil provize z prodeje. Některé řady jsou také mizerné, samozřejmě, ale ne tolik jako u Avonu. Já a okolí si proto obvykle bereme hlavně ty osvědčené výrobky, když jsou zrovna ve slevě a my je potřebujeme. Občas se člověk navnadí na nějakou tu "čuchací" novinku,ale už jsem se naučila nebrat všechno hned a počkat na reakce druhých. A časem se stejně všechno objeví ve velké slevě třeba v nabídce na netu či v doprodeji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 12:27 pm    Předmět: Citovat

Neviete niekto ake ma zlozenie lopuchovo grepovy kondiconer Nature Secrets? Su v nom silikony? Davnejsie som si objednala 10 ml vzorku, ale zlozenie na nej nie je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 1:02 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
Neviete niekto ake ma zlozenie lopuchovo grepovy kondiconer Nature Secrets? Su v nom silikony? Davnejsie som si objednala 10 ml vzorku, ale zlozenie na nej nie je.


Ze stránek oriflamu: Složení:
AQUA, GLYCERIN, STEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ASPARTIC ACID, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, IMIDAZOLIDINYL UREA, PARFUM, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA, PROPYLPARABEN, LIMONENE, ETHYLPARABEN, BUTYLENE GLYCOL, LINALOOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, HEXYL CINNAMAL, CITRUS PARADISI FRUIT EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, ARCTIUM LAPPA EXTRACT, SALICYLIC ACID, CI 16035, CI 19140

V šamponu taky nejsou silikony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 12:44 pm    Předmět: Citovat

Zkoušel už někdo tu jejich novou přírodní řadu? Má mimo jiné i EcoCert a Vegan. Smile Za tu cenu mám na ty krémy vážný zálusk...
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 8:31 pm    Předmět: Citovat

Já jsem teď z Oriflame docela potěšena Smile Zlepšilo se třeba ohledně složení šampónů. Dřív tam byly silikony, ale řady Nature Secrets jsou příjemné. Objednala jsem vzorky a budu zkoušet.
Moje kamarádka ho používá (na lupy) a je s ním spokojená. Není to sice prý žádný zázrak, ale je dobrý. Navíc v akci dost levný (jako jinde). Mně ale přišlo, že je má po něm pěkné...
I řada hair X je většinou bez- silikonová.
Kdybyste měl někdo zájem třeba o vzorky apod., tak jsem v Praze a můžu ledacos poskytnout. Tím to nechci propagovat a vnucovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glory
41-80
41-80


Založen: 21.6.2011
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2012 10:16 pm    Předmět: Citovat

podľa mňa Oriflame za posledné roky stratil na kvalite...nemôžem si pomôcť, ale šampóny sú hrozné (kedysi dávno, pradávno som mala taký kokosový šampón a kondicionér, a ten bol fajný, ale teraz je to fakt hrôza) očné tiene tiež v mojich očiach akosi zlyhali...kedysi sa lepšie aplikovali a vydržali dlhšie na svojom mieste, aj farby sa mi zdali intenzívnejšie. a navyše fakt zvýšili ceny. ale aj tak v poslednom čase nakupujem viac v drogérkach, tam si všetko môžem na testeroch vyskúšať Cool a neskutočne ma to večné skúšanie baví Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2013 2:02 pm    Předmět: Citovat

Nemáte některá zkušenost s Letním ochranným nesmývacím kondicionérem HairX od Oriflame?

http://cz.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=16268

V příštím minikatalogu bude ve slevě na 49 Kč, tak jsem uvažovala, jestli vyzkoušet...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.