Oriflame
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=021d48240bd8fe4098411e195e4b7833Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: út prosinec 31, 2013 4:25 pm    Předmět: Citovat

MartiFellien napsal:
Já jsem pár měsíců kosmetickou poradkyní u Oriflame Smile. Musím říct, že mě to strašně baví, výdělek slušný. Před tím jsem dělala Avonku, ale ta kvalita kosmetiky děs, složení samá chemie, prostě fakt hrůza, ze všeho jsem olezla... U Oriflamu si nemůžu stěžovat Smile. Není to čistě přírodní kosmetika, ale pořád je to kvalitnější a méně chemické než Avon, vidím to i v tom složení a myslím, že o tom něco vím, když studuju chemii... To složení u Oriflamu je o něco lepší než složení klasických drogerkových výrobků, takže můžeme být klidné Smile. Navíc se můžete podívat na jejich stránkách přímo na to složení, mají ho tam uvedené u každého výrobku, což já oceňuju Smile. Mám od Oriflamu celou řadu na pleť s hruškou a nektarinkou a tak pěkný ksichtík jsem neměla ještě po ničem, a to jsem zkoušela věci od Baley až po Vichy... Oriflame mi prostě sedí Smile. Drahý není, pokud kupujete v akci, tak to není taková hrůza v porovnání cena/kvalita. Od Oriflamu mám i pár dalších věcí a pomalu vyměňuju všechno co mám doma z kosmetiky za Oriflame Very Happy. Jsem vážně nadšená Smile. Jen jsem ještě nevyzkoušela šampony, chystám se zkusit kokosový, nemáte s ním někdo zkušenosti? Je na suché a poškozené vlasy, to já sice nemám, ale nemám je ani nějak mastící, nemastné mi vydrží průměrně tři dny, někdy dýl, paradoxně v létě se mi mastí nejmíň, to si je myju jednou týdně Very Happy. Protože když je myju v létě častěji, mám je hodně vysušené :/. Ale dělá mi to jen v létě... Na ten kokosový jsem četla samé smíšené názory, ale nikde nikdo nenapsal, jestli po něm vlasy nezplihnou, nemastí se nebo tak... Nevíte o tom někdo něco? Rolling Eyes


Oriflame kokosový jsem měla tak před 7 lety. Dnes je složení až asi úplně jiné. Byl to můj jediný šampon od Oriflame, ale dělaly se mi po něm lupy - nebo takové bílé šupinky. To mě od dalšího používání odradilo, ale kamarádka si tento šampon nemohla vynachválit. Nejlepší je asi vyzkoušet vzoreček. Jinak už léta používám řasenku Giordany Gold a tu považuji za úplně nejlepší, jakou jsem kdy měla... ale to se netýká vlasů Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartiFellien
21-40
21-40


Založen: 27.12.2013
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st leden 01, 2014 1:05 pm    Předmět: Citovat

Anywetta napsal:
MartiFellien napsal:
Já jsem pár měsíců kosmetickou poradkyní u Oriflame Smile. Musím říct, že mě to strašně baví, výdělek slušný. Před tím jsem dělala Avonku, ale ta kvalita kosmetiky děs, složení samá chemie, prostě fakt hrůza, ze všeho jsem olezla... U Oriflamu si nemůžu stěžovat Smile. Není to čistě přírodní kosmetika, ale pořád je to kvalitnější a méně chemické než Avon, vidím to i v tom složení a myslím, že o tom něco vím, když studuju chemii... To složení u Oriflamu je o něco lepší než složení klasických drogerkových výrobků, takže můžeme být klidné Smile. Navíc se můžete podívat na jejich stránkách přímo na to složení, mají ho tam uvedené u každého výrobku, což já oceňuju Smile. Mám od Oriflamu celou řadu na pleť s hruškou a nektarinkou a tak pěkný ksichtík jsem neměla ještě po ničem, a to jsem zkoušela věci od Baley až po Vichy... Oriflame mi prostě sedí Smile. Drahý není, pokud kupujete v akci, tak to není taková hrůza v porovnání cena/kvalita. Od Oriflamu mám i pár dalších věcí a pomalu vyměňuju všechno co mám doma z kosmetiky za Oriflame Very Happy. Jsem vážně nadšená Smile. Jen jsem ještě nevyzkoušela šampony, chystám se zkusit kokosový, nemáte s ním někdo zkušenosti? Je na suché a poškozené vlasy, to já sice nemám, ale nemám je ani nějak mastící, nemastné mi vydrží průměrně tři dny, někdy dýl, paradoxně v létě se mi mastí nejmíň, to si je myju jednou týdně Very Happy. Protože když je myju v létě častěji, mám je hodně vysušené :/. Ale dělá mi to jen v létě... Na ten kokosový jsem četla samé smíšené názory, ale nikde nikdo nenapsal, jestli po něm vlasy nezplihnou, nemastí se nebo tak... Nevíte o tom někdo něco? Rolling Eyes


Oriflame kokosový jsem měla tak před 7 lety. Dnes je složení až asi úplně jiné. Byl to můj jediný šampon od Oriflame, ale dělaly se mi po něm lupy - nebo takové bílé šupinky. To mě od dalšího používání odradilo, ale kamarádka si tento šampon nemohla vynachválit. Nejlepší je asi vyzkoušet vzoreček. Jinak už léta používám řasenku Giordany Gold a tu považuji za úplně nejlepší, jakou jsem kdy měla... ale to se netýká vlasů Wink


Já ten kokosový měla právě taky dávno, ještě když měli jiné složení a prodávali ho v takovém válcovitém bílém obalu. Už ani nevím, jestli mi vyhovoval nebo ne, každopádně tehdy mi mohlo být tak 11 nebo 12 a v té době jsem měla v hlavě tisíc jiných věcí, jen ne kvalitu šamponu Very Happy. Tak nevím, já ten kokosový risknu a uvidím Smile. Zas tak draho mě to nevyjde Smile. A na tu řasenku jsem se už taky dívala, takže se ráda dozvím od někoho názor i na ni Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st leden 01, 2014 3:01 pm    Předmět: Citovat

Pamatuju Oriflame před takovými 15ti lety - a mám dojem, že i on šel s kvalitou hodně dolů. Sprcháče, vlasová kosmetika, pletové krémy ... snad jen dekorativní kosmetika zůstala stejná.
Nevím co do ted přidávají do pleťové kosmetiky, ale dost známých si ted stěžuje, že mají při používání krémů této značky vysušenou, oloupanou kůži, pálí je oči atd a přechází na jinou,cenově srovnatelnou kosmetiku lepší kvality
Výrobky Oriflamu obsahují parabeny,ropné oleje atd.
Možná by bylo zajímavé porovnat kosmetiku Oriflame koupenou přímo ve Švedsku a koupenou u nás - kvalita by se asi dost lišila - v neprospěch kosmetiky koupené u nás.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilcas
81-160
81-160


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: st leden 01, 2014 5:34 pm    Předmět: Citovat

Kdysi jsem kosmetiku Oriflame taky používala, ale uz jsem maličko ztratila iluze..mimochodem ve Švédsku jsem byla na stáži a za těch pár měsíců jsem tam o Oriflame nic neslyšela, ani žádné reklamy nikde na ulicích nebo v časopisech,tak nevím,jak moc je u Švédů oblibená a jestli se tam vůbec prodává.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Surrya
81-160
81-160


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2014 9:44 pm    Předmět: Citovat

Je možné, že by v jejich šamponech nebyly silikony? Dneska jsem u našich zkoušela šampon Secrets of Nature - kokos a pšenice na suché a poškozené vlasy, to složení jsem četla x krát dokola a fakt jsem ho tam nenašla.
Je to vážně tak?
http://cz.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=21860

Že bych ho používala aspoň na prostřídání...
_________________
http://kralikvkrabici.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2014 2:06 pm    Předmět: Citovat

Surrya napsal:
Je možné, že by v jejich šamponech nebyly silikony? Dneska jsem u našich zkoušela šampon Secrets of Nature - kokos a pšenice na suché a poškozené vlasy, to složení jsem četla x krát dokola a fakt jsem ho tam nenašla.
Je to vážně tak?
http://cz.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=21860

Že bych ho používala aspoň na prostřídání...


Také jsem tam nenašla silikon... asi se polepšili... Smile
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2014 2:43 pm    Předmět: Citovat

Mám dojem, že šampóny z rady Nature nikdy silikóny ani nemali.

Mne veľmi vyhovuje šampón Milk & Honey Gold. Vlasy nezaťažuje ale vyživí, moja pokožka ho v pohode znesie a navyše pekne vonia (aj keď časom mi tá vôňa začne byť protivná, tak prestriedam s iným). Taktiež nemá silikóny. Smile
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.