Problematicka plet a jeji mozne priciny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 230, 231, 232  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e69cfccbf064c2caaaf20af7acecf2dcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 3:22 am    Předmět: Problematicka plet a jeji mozne priciny Citovat

Nevim, jestli to tu uz nekdo, nekde, prede mnou treba nerozebiral, ale budiz...
Vzdycky jsem mela krasnou plet, co se s ni ale posledni dobou deje opravdu nechapu.... i kdyz jsem na to mozna uz prisla....
Miluju mliko a tak ho piju rano v poledne a vecer.. A kdyz jsem na internetu hledala priciny problematicke pleti, tak jsem narazila na to, ze jedna z pricin muze byt prave mleko. Plet vam timto zpusobem rika.. Uz dost!!!... Schvalne jsem prestala pred peti dny mliko pit a plet se lepsi, jenze vcera jsem to nevydrzela a udelala si opet mlecny den Crying or Very sad A rano me opet cekaly cervene flicky na obliceji... Telo ma dostavat asi vseho s mirou. Ono kdyz si da clovek rano sklenici mleka, tak se urcite nic nestane, to je jasny.... Ja jsem ale extrem, hmmm, nevim co budu delat... Snad kdyz ho ted na nejakou dobu prestanu pit, tak se da telo do poradku a uz na neho tak nebude reagovat. Uz ale jenom s mirou Crying or Very sad

Toto jsem se jeste docetla, cituji:

"Akné a mléko nejdou dohromady. Ačkoli kravský produkt poskytuje tělu řadu prospěšných látek, stav zánětlivých pupínků na pleti ale může zhoršovat. Potvrdili to experti z Harvardské univerzity v Bostonu. BOSTON - Z jejich výzkumu vyšlo najevo, že vysadit chipsy, smažená jídla a čokoládu nepomůže, pokud mladiství konzumují hodně mléka. Když totiž vypijí teenageři denně půllitr či více této potraviny, jejich akné se až o padesát procent zhorší ve srovnání s jedinci, kteří se mléku vyhýbají zcela. Výsledky vzešly z analýzy stravovacích návyků a kožních projevů u více než 47 tisíc žen. Nejhorší akné zaznamenali lékaři u případů, které konzumovaly značné množství odstředěného mléka. Tam riziko zhoršení pupínků vzrostlo o 44 procent. U osob konzumujících plnotučné mléko došlo ke zhoršení o 12 procent, u polotučného mléka o 16 procent. Tým výzkumníků z Bostonu dodává: "Smetana a tvaroh také zhoršují projevy akné. Konzumace chipsů, čokolády a pizzy ale podle našeho výzkumu nikoli." viz http://www.novinky.cz/zena/zdrav/mleko-vyrazne-zhorsuje-projevy-akne_114861_p2kn3.html PS: Mozna na to neco bude, ja jsem ho pil kazdy dena a ted uz skoro tyden ho nepiji a myslim, ze se mi akne zlepsilo, ale nevim no... Muzete to taky zkusit."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 6:49 am    Předmět: Citovat

No já nevím, já mléko nepiji vůbec, občas jsem si dala jogurt, ale jinak jsem si na mléčné výrobky nikdy nepotrpěla a problémy s pletí mám taky, bohužel Crying or Very sad I když zase, kdo ví, jak bych vypadala, kdybych ho pila, že? Slyšela jsem, že na pleť je také dobré vynechat bílý cukr a bílou mouku. Pečivo nemusím, ale s tím cukrem by to byl velký problém Sad Ono taky asi záleží, kde je v tom těle problém, někdy nestačí změnit jídelníček, ale musí se vyléčit např. nějaké chronické onemocnění, o kterém třeba člověk neměl ani páru, že ho má...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:10 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
No já nevím, já mléko nepiji vůbec, občas jsem si dala jogurt, ale jinak jsem si na mléčné výrobky nikdy nepotrpěla a problémy s pletí mám taky, bohužel Crying or Very sad I když zase, kdo ví, jak bych vypadala, kdybych ho pila, že? Slyšela jsem, že na pleť je také dobré vynechat bílý cukr a bílou mouku. Pečivo nemusím, ale s tím cukrem by to byl velký problém Sad Ono taky asi záleží, kde je v tom těle problém, někdy nestačí změnit jídelníček, ale musí se vyléčit např. nějaké chronické onemocnění, o kterém třeba člověk neměl ani páru, že ho má...


V tom s tebou Llucy souhlasim......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 10:25 am    Předmět: Citovat

Ono to taky dost ovlivňují hormony, třeba v souvislosti s cyklem. A samozřejmě těhostenství. Já měla celé těhotenství a kojení pleť krásnou, a to jsem pila mlíka klidně litr denně. Když jsem přestala před půl rokem kojit, tak se pleť najednou zhoršila, že jsem vypadala jak puberťačka, řeším to se střídavými úspěchy doteď. Sladké to opravdu zhoršuje, taky kořeněné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 10:37 am    Předmět: Citovat

ženský, jak to teda je s tou čokoládou? někdo řiká že se po ní plet nezhoršuje, někdo řiká že jo. mě se to teda netýká,mám po rodičích dobrou pleť,ale muj drahý řiká že když si dá čoko tak se mu udělá víc beďarů
tak nevim jak to je
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 11:18 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
ženský, jak to teda je s tou čokoládou? někdo řiká že se po ní plet nezhoršuje, někdo řiká že jo. mě se to teda netýká,mám po rodičích dobrou pleť,ale muj drahý řiká že když si dá čoko tak se mu udělá víc beďarů
tak nevim jak to je


To jo,o te cokolade jsem to taky slysela... Jenze ten muj je cokoladovej, sni klidne celou tabulku na posezeni, ale zadny bedary ho necekaj... Tak ja nevim, ono to je asi individualni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 11:29 am    Předmět: Citovat

Na mě taky čokoláda funguje jako spolehlivé pupínkovadlo. Má pleť prostě nekamarádí s kakaem ani s kávou. Na druhou stranu, mléko můžu bez problémů. Myslím, že každý máme nějaký skrytý spouštěč...

Ale pořizovat si svišťa z kosmetických důvodů? To je nápad Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 12:09 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Ale pořizovat si svišťa z kosmetických důvodů? To je nápad Very Happy


Někdo má pleť v těhotenství naopak hroznou, je to individuální jako všechno, takže z kosmetických důvodů raději ne Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 12:38 pm    Předmět: Citovat

Shocked Surprised svišťa? co to je? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 12:45 pm    Předmět: Citovat

O mléku jsem četla, že hodně zahleňuje organismus a že dospělí lidé by ho vůbec neměli pít - to spíš zakysané nápoje a jogurty, které jsou pro dospělý organismus mnohem stravitelnější.
V těhotenství jsem měla pleť krásnou (opravdu, takovou už jsem pak nikdy neměla), ale pak hrůza a děs ,pupínky jako puberťák ( bylo díky hormonům, které po porodu v těle pěkně bouří).
Pak jsem brala 10 let HA - 8 let úplně bez problému, zato poslední 2 roky katastrofa, úplně mi to rozhodilo hormonální systém ( 2 roky trvalo, než jsem přišla na to, že za moje zdravotní problémy může právě HA) a také se mi objevilo akné, které bohužel po vysazení nezmizelo (což už je rok!) a stále s ním bojuji ( i když konečně se zdá, že vyhrávám) . Byla jsem kvůli tomu i na kožním: Ptala jsem se lékařky, jestli mohu akné nějak ovlivnit jídelníčkem, a ona říkala, že v přiměřeném množství neškodí nic - ale doporučila mi, abych se vyhybala koncentrovaným džusům a alkoholu.
Když si spočítám, kolik peněz jsem vyhodila za krémy z drogerie a lékárny, které na akné měly působit.... Confused ... a které samozřejmě vůbec nepomohly...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 230, 231, 232  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.