Problematicka plet a jeji mozne priciny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 229, 230, 231, 232  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7b7b0ff4efb065cc11d0eb39ba5d6ad8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 12:12 pm    Předmět: Citovat

wensdy: Jo, nad tim jsem taky premyslela, dokonce jsem vyhrabala i zbytek nejakeho zenskeho caje co jsem si "kdysi" koupila a v zoufalstvi ho ted piju Laughing

Jakoze taky mi nejde o uplne alabastrovou plet (hezky by to sice bylo, ale ty dulky na tvarich to budou kazit tak jako tak T_T) ale spis o to aby se mi nedelaly ty priserny podkozaky ... z tech mam uz fakt hruzu. Pokud je to maly a povrchovy, tak uz to ve svem pripade pomalu prestavam za akne povazovat Laughing Takovy veci mne fakt netrapi Embarassed

Akorat co mne teda docela vydesilo kdyz jsem ten oblicej nedopatrenim tak presusila, stacilo si lehce natahnout kuzi na tvari a clovek se zdesil co tam bylo nachystanych "hrbolku" ... sice zatim nezanicenych, ale proste tam byly. Pripravene jak naslapne miny, a pod kuzi T_T Kdyz jsem to stejny udelala na cele, tak tam nic takovyho nebylo ... (podotykam ze celo mam dlouhodobe ciste at se deje co se deje). Tak jen tajne doufam, ze se to bud vsechno vstreba a "zmizi" a nebo pokud to teda bude muset nekdy vykvest, tak at to neni najednou ... kdo to ma furt likvidovat, je to horsi jak krtek (jeden krticak srovnam se zemi a dalsich pet se objevi)

Ale posledni dobou mne to tahne i k jaternimu caji, i kdyz vzhledem ke svemu pitnemu rezimu premyslim spis o tech kapkach ... tak nevim, co je lepsi (ve smyslu ucinnejsi). Pytlik caje denne, nebo lihove kapky s tim stejnym slozenim?
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2016 12:52 pm    Předmět: Citovat

No vidíš. Játra. Doktor mi na ně psával Esenciale. Ale už k tomu nebyl pár let důvod Smile A přírodně jsem to ještě nezkoušela Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2016 12:21 am    Předmět: Citovat

Ja prave moc tem "chemickym" cestam neverim, ale na druhou stranu nemam nikde vylozene "problem" je to spis o pocitu ...

Ovsem zatim musim zaklepat, sadelnata masticka (s notnou podporou cisteho tto samozrejme Laughing) zatim ani pupinek "navic". A co vic ... zda se mi to (nebo moje oci radeji rezignovaly na realitu a ukazuji mi bludy) nebo mi pooooomaaaaaliiiiiiiiiiicku zacinaji mizet cerne tecky na nose? Co tam vecne byly ale vlastne "nic nedelaly" ... hm. Zajimave, zajimave ... a kolem nosu se ty pory taky docela stahly. Tohle vypada fakt hodne zajimave ....
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2016 12:08 pm    Předmět: Citovat

Dostávala jsem essenciale k léčbě cytistatiky. Nicméně jsem koukala, že obsahuje sóju...takže až se k tomu dostanu, pořídím si spíš ten ostropestřec... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 10:01 am    Předmět: Citovat

Ženskou čajovou směs od Grešíka jsem používala. Po měsíci se mi podařilo vrátit nějakou gynekologickou cystu do původního stavu a velikosti. Určitě teda funguje. Na pleti jsem si ničeho nevšimla, ale nejspíš proto, že jsem to nesledovala. Wink A má docela příjemnou chuť, ten čaj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 11:03 am    Předmět: Citovat

No, u mne je to pozustatej HA co sem kdysi brala, proste hormonalni houpacka co se vymkla po vysazeni "trochu" kontrole Embarassed Budu teda dlabat gresika, kdyz funguje Smile Nasla sem tu doma jeste Zensky od Popova, tak doberu, co mam a pak budu prubezne pokracovat ...

Nejak uz to konecne zkrotit musim, herdek T_T
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2016 2:07 pm    Předmět: Citovat

Zkoušela jste už některá kartáček na pleť a nebo ten vibrující od Forea? Mají ho v Douglasu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2016 1:27 pm    Předmět: Citovat

Hortenzie: Mne nikdy zadny kartacek moc nepomohl, spis opacne, plet mi jeste vic podrazdil ... obycejny rucnik po myti se mi osvedcil nejlip, trosku pritlacit a setrit (nedrhnout!) a to mi zatim funguje lip jak vsechny houbicky, kartacky atd.

Nicmene mam par poznatku "co delat" a "co nedelat" ktere konecne zacinaji nest ovoce (aspon doufam, tuk tuk tuk na drevo, dutou hlavu atd).

Bylinky jsou sice fajn vec, ale kdyz mi ulevily od PMS fyzicky, tak si to dan vybralo v psychice (aneb brecet tri dny v kuse kdyz uz neni ani "co" ani "proc" je dost voser), takze od bylinek jsem upustila.

Pupalkovy olej byla katastrofa (vnitrne), na plet by to mozna bylo dobry, ale ty depresivni zachvaty (nechut cokoliv delat vcetne vylezeni z postele, smutek, blah blah ... no proste humus) za to fakt nestaly, takze baleni 30 tobolek jsem ani nedobrala. Druhy pokus dopadl stejne, cimzto pro mne pupalka fakt NE.

Rybi olej v kapslich .... to asi na pleti neco dobreho dela, i hlava/telo se pri PMS trochu stabilizovaly, dlabu "tak narazove" (tri dny si dam, pak dva dny nic, pak si zas dam), ale i tak citim nejaky ten ucinek, snad se dokopu k pravidelnejsimu brani. Znacka VitaHarmony, pry ma vic tech kyselin nez co uvadi na obalu, podle nejakeho Dtestu ci ceho ... navic vychazi cenove asi nejlip.

A nakonec a to se mi kupodivu (navzdory me skepsi) osvedcilo uplne nejvic .... Acnevac. Jsou to tabletky co se berou 10 dni, pak 20 dni pauza, pak zase 10 dni a tak porad dal. V baleni 3 platicka po 10 tabletkach, davka na tri mesice cca 300 korun ... ucinek, alespon na mne, nejlepsi co jsem kdy zkusila.

Obsahuje to inaktivovane casti bakterii (je to vlastne "vakcina") ktere nabudi imunitni system ... ze zacatku se akne v intervalu "beru tabletky" zhorsi, ale pouze v mistech, kde uz nejake je. Takze podkozaky mi vyzraly bez bolesti a potizi za tri dny misto za dva mesice a nenechaly po sobe ani dlouhotrvajici rudy flek. Bila cepicka obcas nebyla uplne viditelna, ale drobne naruseni pak pomohlo vsemu tomu bordelu se "bezpecne" dostat ven.

Ted dobiram druhe baleni (beru to sest mesicu) a az na nejake ty bile/cerne tecky a jeden malicky podkozak na brade kvuli MS mam oblicej fakt o 1000% lepsi. Od komedonu a nadmerneho mazu to nepomuze, od zanicenych bordelu jo. Nemusi se to (pry) brat permanentne, ale je fajn jednou do roka tu kuru zopakovat (staci jedno baleni), na prvni osetreni pry tak dve/tri podle potreby (premyslim jestli lupnu jeste jedno "pro jistotu" nebo to ted necham abych videla, co to udela do budoucna).

Pro doplneni ... pece moje je veskera zadna, jen voda a rucnik. Kdyz mam pocit jo hodne velkeho "ulepeni" tak velmi lehce a velmi narazove micelarka od Balei pro citlivou plet, jinak fakt vubec nic. Zadny krem, maska, gel, peeling .... cokoliv co sem si na ksicht dala dopadlo (drive ci pozdeji) docela blbe. Narazove prejedu oblicej zelenym cajem (ma regulovat mazotok), ale co beru ten rybi olej, tak je ten maz takovy jiny ... "jemnejsi" nebo jak to rict, tak uz se ani moc neobtezuju. Pres den obcas oplachnu oblicej teplou vodou "jen tak" a konecne zacina pripominat lidskou tvar Laughing

Snad takhle litanie nekomu pomuze .... a ten Acnevac urcite zkuste. Bude mi 27 takze zadne pubertalni akne a efekt to ma, jen je treba zkousnout to pocatecni zhorseni.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2016 6:45 pm    Předmět: Citovat

Jitt: zkusím Wink

Ale jemného peelingu od manufaktury se jen tak nevzdám. Nesedře mě doruda a rozmasíruje tu krupičku, co mám na bradě a na krku (v zimě jsem od ní měla klid, tutově souvisí s horkem, nebo se sluníčkem)

Začala jsem zase používat intimní mýdlo (takže méně hnisajících strupů) No a micelární voda na odlíčení a hydratační krém....bez toho už pár let ani ránu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2016 7:09 pm    Předmět: Citovat

Wensdy: Gratulace k nalezeni neceho, co ti "sedne", mne zatim nesedne naprosto nic Laughing Alespon ne dlouhodoboe ... Embarassed Ale memu xichtu je to zjevne uplne jedno Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 229, 230, 231, 232  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.