Problematicka plet a jeji mozne priciny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 230, 231, 232  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b190f3d1d57627125ec42bcae325ff05Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2016 7:22 pm    Předmět: Citovat

Jitt: děkuji. Ono to aspoň trošku krotí tu spoušť. Ale to víš, že ty pupínky mám...na krku a bradě...na tvářích a na čele jen když se na to večer vyprdnu a do rána se to rozmnoží Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2016 1:31 pm    Předmět: Citovat

Jitt, tak to koukám, vždyť pupalka má být, ne to byla vlastně třezalka na deprese, ale taky mám někdy stavy, že brečím a nejde to zastavit, myslím, že mám hormonální nerovnováhu. Já bych právě chtěla koupit ten silikonový vibrující čistič, ale hledám nějaké recenze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2016 1:36 pm    Předmět: Citovat

Mně zase pomohla péče, ale musím se vyhýbat SLS - utrpení a alkoholu, fakt děs. Dost se mi zlepšilo i díky příteli Laughing U mě to bude kombinace hormonů a stresu a možná ještě i nějaké alergie, ale čistit plet prostě musím. Ještě jsem koukala na anglické nebo americké stránky, je to nějako jako naše DV, ale rozebírají tam akné, co jim pomohlo a tak a dost tam rozebírali i zelený čaj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2016 4:09 pm    Předmět: Citovat

Pupalka ma byt prave na hormonalni nerovnovahu, ale na mne jaksi kyzeny ucinek nemela Laughing prece jen, je to bylinka a ty pusobi na kazdeho jinak.

Trezalku mam v jinych "pohotovostnich" lentilkach, Persen forte. Narozdil od lexaurinu ze mne neudelaji slintajici, doblba cucici pytel blech, ale dokazou taky docela zklidnit. Nicmene jsou fakt "pohotovostni" kdyz uz se fakt vsechno sype.

A zelenej caj je fajn Smile Obcas ho pouzivam (zevne, vnitrne mnohem casteji Laughing) ale kdyz to delam moc casto, tak mne vysusuje.

Jinak na kazdyho fakt funguje neco jineho Smile mozna ti ten kartacek sedne. Vim ze v DMku prodavali sveho casu takovou silikonovou "packu" s vystupkama, taky jako "kartacek" a ze se da sehnat myslim v Rossmanovi i "rucni" verze toho kartacku ... (ten u mne skoncil jako skvely odprasovac klavesnice. Jinak je fajne jemny, akorat si proste s mym oblicejem nerozumi Sad ) Tak mozna pred koupi toho elektrickeho zkus, jak ti to vubec bude sedet, vyhodit cca stovku je porad mensi zlo, nez vyhodit tisicovku.

Ale budu drzet palce Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2016 10:26 am    Předmět: Citovat

Taky jsem přemýšlela nad sonickým kartáčkem, teď mají za dobrou cenu v Tchibu...
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2016 8:17 am    Předmět: Citovat

Před začátkem léta jsem přemýšlela, jestli zase začít používat vitamíny s betakarotenem. Ale už mě to oranžovění nebaví, chci zůstat i v létě sama sebou, tady bledulí. Jenže vždycky v létě jsem měla čistou pleť bez akné a bylo to právě díky tomu užívání. Tak jsem nastudovala, co to ještě obsahuje navíc. Panthenol! Koupila jsem si ho od D.Muller a užívám dva měsíce.
A ono mi to funguje! Navíc se mi přestaly štípat nehty a vlasy rostou nějak rychleji.
Asi to není nic nového, ale pro mě je to malý objev Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2016 7:12 pm    Předmět: Citovat

To jsou ty oranžové nebo růžové tobolky? Neobsahují ještě něco?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2016 2:39 pm    Předmět: Citovat

Tak nic Crying or Very sad Stačily tři dny a mám podebraný celý obličej a krk /a to jsme dělala) co jsem mohla...
V noci jsem bolestí nespala.
Tak mám doma Skinoren, nějaké vzorečky na čištění pleti od Sensai a uvažuju, jestli dopořídit Acnevac nebo Candivac...chjo Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2016 2:57 pm    Předmět: Citovat

wensdy: Fakt se priklanim k tomu acnevacu, ono se to sice behem brani (tech deset dni) zhorsi, ale vyleze to ven ... ne ze by to cloveka zbavilo 100% vsehno, ale po dvou balenich se mi akne dela minimalne (spis ucpane a lehce podebrane pory, kdyz uz neco) a kdyz se cirou nahodou a omylem objevi drobny podkozak, tak sam ochotne vyleze, aniz by nadelal paseku a trval dva mesice ...

A koneckoncu, tri stovky na tri mesice nejsou zas az tak strasna investice (oproti jinym metodam) aby bolely i kdyby to nevyslo.

Candivac mi prisel spis obecne na kvasinky, ale ty nemusi byt jedinou pricinou akne (nicmene nevim, jestli na ne obecne trpis, nebo ne).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2016 3:04 pm    Předmět: Citovat

No mě bude spíš trápit ta candica, než stafilokok, ale mohu se mýlit.

Složení Acnevacu:
Staphylococcus aureus lysatum cryodessicatum
Staphylococcus epidermitis lysatum cryodessicatu
Propionibacterium acnes lysatum cryodessicatum


Složení Candivacu:
Candida albicans lysatum cryodessicatum,
Candida krusei lysatum cryodessicatum,
Candida glabrata lysatum cryodessicatum,
Propionibacterium acnes lysatum cryodessicatum

takže ta přísada na akné, je u obou stejná... Přemýšlím, že by se to dalo i prostřídat. Prvního čtvrt roku jeden, měsíc dva pauzu a prubnout druhý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 230, 231, 232  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.