Krecove zily, jejich prevence a leceni...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=66f5cb53a6e06ffeb60ad376d8d2bacdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:39 pm    Předmět: Dotaz Citovat

pett28: Ty jsi vyučená cukrářka? A děláš ji i v Austrálii? Tak to už chápu, proč jsi psala o těch sladkostech, které jsou tam jiné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:43 pm    Předmět: Citovat

Nasla jsem celkem fajn stranku je tam spousta produktu, ktery napomahaji chodu krve a dalsi... Ja osobne uzivam Gingo..

http://www.beltina.cz/onemocneni/krecove-zily-degenerativni-onemocneni-zil-varixy/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:55 pm    Předmět: Re: Dotaz Citovat

Milovník napsal:
pett28: Ty jsi vyučená cukrářka? A děláš ji i v Austrálii? Tak to už chápu, proč jsi psala o těch sladkostech, které jsou tam jiné...


Jo jo vyucena... Delala jsem ji tu dohromady asi tri roky u jednoho cecha, kterej tu vlastni jednu cukrarnu. Smile Ja ale vyrabela prevazne cesky zakusky, australani jsou ale hodne zvykli na ty jejich fuj fuj Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 11:27 pm    Předmět: Citovat

V práci dlouho stojím a v poslední době se objevuje bolest uvnitř lýtek. Může to být příznak křečových žil? Na povrchu nohou žádná změna, žádné "vylezlé" žíly. Nevíte někdo o nějaké dobré přírodní prevenci? prý je dobrá pohanka, ale nevím, kolik bych jí musela sníst, aby to k něčemu bylo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 11:59 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
V práci dlouho stojím a v poslední době se objevuje bolest uvnitř lýtek. Může to být příznak křečových žil? Na povrchu nohou žádná změna, žádné "vylezlé" žíly. Nevíte někdo o nějaké dobré přírodní prevenci? prý je dobrá pohanka, ale nevím, kolik bych jí musela sníst, aby to k něčemu bylo...


Taky mám práci kde pořád stojím, brala jsem léky detralex ale pomohl mi až křemík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fli6py
21-40
21-40


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 8:55 pm    Předmět: Citovat

Já mám křečáky dědičné, babička z otcovy strany byla už na třech operacích a přesto jí nic nepomáhalo. Teď chodí s "dírama" v nohách. Mamka si nohy maže nejrůznějšími mastičkami a bere prášky. Teta si je nechala odstranit, lékaři jí to udělali špatně a teď má problémy. Mě je 17 a už mám křečáky, sice jsou malé a jenom pod koleny. Byla mi doporučena koňská mast, mám bolesti kloubů a koňská mast je jak na bolesti kloubů tak na křečáky. Jsou to už asi 2 týdny co ji používám a rodiče si jí nemohou vynachválit, ani já, bolesti i křečáky se mi zlepšily. Táta si tím maže namožené svaly a mamka ji používá na páteř. Sestra ji zatím nepotřebuje, naštěstí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenyiiis
41-80
41-80


Založen: 29.9.2014
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2015 9:38 pm    Předmět: Citovat

Zdravím dámy, sice koukám, že je toto fórum pár let mrtvé, ale asi ho budu muset oživit. Nikdy jsem s žílami problém neměla, tlak nízký, nadváha nebyla, životní styl plus mínus dobrý. Poslední týden mě ale neskutečně berou lýtka, a mám pocit, že se mi začínají objevovat žilky. Nevím, co s tím. K lékaři zatím nechci. Nekouřím, alkohol piju s mírou, studuji, takže nevím, zda to není sezením, ale poslední 3 týdny spím max. 2-3 hodiny denně, si myslím, že se prostě tělo brání. Je fakt, že bych třeba pár kilo zhubnout měla, 52 je na mou nížku už poměrně hodně, ale zase to není tak tragické. Promlémy se žílami míval dědeček. Antikoncepci beru, ale příjde mi divné, že by mi začala takhle s odpuštěním "zasírat" organismus až po víc jak dvou letech, když jsem nikdy dřív (15 - 19), co jsem ji brala, problém nedělala.
Pohanku do sebe láduji horem spodem min. dvakrát týdně misku se zeleninou, začínám chodit plavat, ráda bych 5 - 10 kilo zhubla, a asi pořídím tu koňskou mast. Sice mi jehly ani za mák nevadí, jsem zvyklá, když mi brávali krev dvakrát týdně Laughing Ale k doktorovi ještě nechci.
Máte nějaké tipy, rady, triky, jak nejlíp alespoň tvorbu pozastavit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2015 9:46 pm    Předmět: Citovat

naopak, k té HA to i klidně odpovídá. Jsou dva druhy nežádoucích účinků.

První známe všichni. Vezmu lék-mám problém. Tzn. nežádoucí účinek se objeví po jedné, maximálně několika tabletách.

Pak je nežádoucí účinek kumulativní. A ten je o to horší, že je ignorován (lékem xy to není, beru ho léta!)..Vzniká důsledkem kumulace léčiva v organismu. Názorně. Vezmu si tabletku, vstřebané látky se odbourávají, nicméně v okamžiku užití další tabletky v nás zůstává mikroskopické množství z tabletky předešlé....no a létama se to pěkně nastřádá a bum...


navíc nějakou dobu trvá, než křečové žíly "vzniknou". Není to ze dne na den.

Užívání HA bych minimálně konzultovala s příslušným lékařem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenyiiis
41-80
41-80


Založen: 29.9.2014
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2015 10:07 pm    Předmět: Citovat

To já vím, že se to v člověku usazuje, jen mi bylo divné, že by mě to takhle vzalo po té době, co jsem to předtím brala 4 roky a po více jak tříleté pauze... Zkusím tomu chvilku dát. Zatím mám pocit, že si žilky spíš namlouvám, to že se člověku zviditelní 2 max. 3mm úseky ještě nemusí nutně znamenat křečové žíly. Ale asi bude na šase do sebe přestat to svinstvo cpát, i když pak už asi úplně vyplešatím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2015 9:29 am    Předmět: Citovat

Na odbourávání se podílí víc orgánů. Játra, ledviny.... no, nemládneme Sad

A dělají se ti křečáky, nebo žilky prostě? Já mám fialových a modrých žilek celé nohy už od puberty, ale křečáky to zatím nejsou (ale HA se vyhýbám, mamka ji nikdy nebrala a i tak má za sebou 4 operace)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.